שאלה אביבית: מתחשק לי להתחדש בבושם

nina L

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo20.gif שאלה אביבית: מתחשק לי להתחדש בבושם

בושם מומלץ לימי האביב? אני מחפשת משהו מתוק ורענן.

ענבלית9

New member
זה כמובן עניין של טעם אבל

אני מאוד אוהבת את "קברט" והוא עונה בהחלט להגדרה של מתוק ורענן (והוא גם יחסית לא יקר).

Amoureuse

New member
אני מאד אוהבת אורגנזה (שכחתי של מי)

זה די מתקתק אבל לא כבד מדי. אבל בושם זה מאד התאמה אישית.. את חייבת לנסות. כשאני בקטע של בושם חדש יש לי 2 אפשרויות: לפעמים סופרפארם מקדם בשמים במחיר ממש ממש זול (נגיד 50 שח לבקבוק קטן) ואז אני מהמרת. ככה גיליתי את אורגנזה. כמובן אני מנסה אבל הרי מהתזה אחת בחנות קשה לדעת. אופציה 2 זה לעשות מחקר, ללכת לסופרפארם כמה פעמים, כל פעם להתיז אחד בימין אחד בשמאל, ואם זה נגיד בדרך לעבודה אז יש עם מי להתייעץ. זו עבודה אבל בושם זה דבר יקר וכשאני מוצאת משהו שאני אוהבת אני מתמידה איתו לאורך כמה וכמה בקבוקים

יולי 7

New member
תהני ../images/Emo39.gif../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif../images/Emo142.gif

לא יכולה להמליץ לך כי אני אוהבת ריחות רעננים אבל ממש לא מתוקים...

יולי 7

New member
בטח../images/Emo20.gif הנה ../images/Emo115.gif

BE DELICIOUS של דונה קארן התפוח הירוק (גם האדום בכלל לא רע) BEYOND PARADISE של אסתי לאודר ו-GIO של ג'ורג'יו ארמני

יולי 7

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo32.gif איך נפטרים מהפרסומת

המעצבנת שקופצת פה כל הזמן??? (אמנם אני מחבבת את קובי מידן אבל לא על המסך שלי
)

הילה35

New member
אוהבת מאד את miracle

של לנקום (נראה לי שטעיתי באיות) עדין מאד ומזכיר לי פריחת הדרים

Mama Y

New member
../images/Emo45.gif בושם מאוד נעים!

ואם כבר אביבי - מאוד אוהבת את flower של קנזו - אמנם נעלם אחרי שניה (עלי מחזיקים רק הבשמים החזקים - למשל האורגנזה של ג'יבנצ'י שהוזכר למעלה והוא נהדר!) אבל נותן תחושה מרעננת ואביבית.

אני גם מחפשת אבל...

אני לא אוהבת מתוק, מחפשת משהו חמוץ יותר, רייח של נקיון (סבוני כזה) פרחוני, יש לכן רעיונות? לא קניתי בושם כבר איזה עשור וגם אז הסתפקתי בCK.

s p r i n g1

New member
פלזר של אסתי לאודר, מאד אביבי ונעים

אהבתי פעם גם את אורגנזה של ג'יבנצי אבל הפסקתי בגלל שמריחים אותו ממרחק ק"מ.

למעלה