לא פחות חשוב מסקס

../images/Emo32.gif../images/Emo193.gif לא פחות חשוב מסקס

ליידי בל חולה וזקוקה לאנרגיה חיובית לחיבוקים ואהבה כנראה חטפה איזה וירוס ועלה לה החום
נוסף על זה דקירות בחזה
ונוסף על כל זה היא גם הרימה דגל אדום
<האיקונים לא קשו

Doggy Lover

New member
../images/Emo24.gif

חיבוק דוב גדול וחזק... הרבה מרק
ושאר ירקות...
הרבה מנוחה ואני בטוחה שתרגישי טוב בקרוב
שולחת אנרגיות חיוביות
.............הגיעו?

אשה3

New member
שולחת לה מכאן..

את כל האנרגיות . ומאחלת לה רפואה שלמה ומהירה .

Donna4f

New member
שולחת לך ../images/Emo23.gif ו ../images/Emo25.gif

והחלמה מהירה. תגידי הוירוסים שם..הם דוברים עברית או אנגלית, כי יש לי דיבור צפוף איתם. :) D <מליון קוטלי וירוסים בדרך אליך.....> וגם שינוי תדמית..

ואיתך אני צריכה לתפוס שיחה..

איך שאתאושש מעט מהחום בנתיים קבלי }{ <יפה לך השינויי
המבין בטוח יבין! :) >

Donna4f

New member
אני כאן ../images/Emo23.gif

רק בשבילך מאחלת לך החלמה מהירה....ושלא תהיי לבד.... אז קבלי חיבוקים וחיזוקית. אני איתך. :) D <תודה, אהבת את החולצה האדומה שלי? >

הולמס 30

New member
החלמה מהירה לליידי בל

עם חיבוקים ונשיקות לרוב, עם פיצה ועוגה, וחיות חמודות לרוב (האייקונים בהמשך) האייקונים:
את יודעת ליידי, פתאום נפל לי האסימון נכון שעכשיו את ליידי וכל זה - אבל אם היום את ליידי בל יכול להיות שבנעורייך היית מיס דינג דונג ?

../images/Emo12.gif

טוב אם אתה היית שריף גודמן האגדי אז אני מוכנה לקבל שהייתי מיס דינג דונג
בקיצור..אני חצי גוססת פה..עפתי למיטה לחלום חלומות..

הולמס 30

New member
זה לא ההוא ששתה חלב כל הזמן?

עזבי, לא מתאים אני מוכן להיות ההוא עם הבגדים השחורים או ההוא שעושה רעש של סוסים עם שתי פיסות עץ

יו איזה חמודים אתם ../images/Emo23.gif

חזרתי עם בשורות לא נעימות, כן יתכן ואני מתחילה דלקת ראות :( עשיתי צילום ראות, הרופא החתיך
שגרם לי להזיע מלבד החום שלא מניח לי אמר שהצילום לא יפה, ואני חייבת מנוחה, ושתיה מרובה. אם עד מחרתיים לא יראה שינויי בעלי מאשפז אותי בכפיה, כי אני שונאת בתי חולים. בקיצור אני עכשיו טסה למיטה לישון להזיע ומקווה להבריא. אבוא להציץ לכם פה בערב, אם אוכל לקום מהמיטה. ושוב תודות מקסימים שכמותכם, חיממתם לי את הלב הרגשתי את האנרגיות והחיבוקים שלכם עד פה

../images/Emo24.gifהחלמה מהירה חמודה../images/Emo24.gif

שמרי על עצמך היטב, הרבה הרבה הרבה מנוחה. תני לגוף לעשות את שלו, ואל תשחקי עם זה משחקים. אם צריך אישפוז, לכי על זה.

למעלה