מיכל שב

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo180.gif../images/Emo86.gif../images/Emo87.gif../images/Emo180.gif../images/Emo86.gif

מיכל שב

New member
../images/Emo124.gifמשה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo5.gif

אמא'לה!!!!! מכבי עומדים להפסיד ואני מנסה להתחמק לחדר בלי שמס' 2 יראה אותי, ללא הצלחה... "משום מה" אני כמו סדין אדום מול העיניים שלו

משה32

New member
יואב שט כנס רגע

מתי תבין שהבעיה שלכם זה לא האדומים אלא הזקנים בליגה לבתי אבות אולי תיקחו אךיפות ואפילו דבל
מיכל קיבלת את המסר של שרון?

רגע, ציפית למשהו אחר מהעגלקטיקוס?

הרי היה ברור מה תהיה התוצאה במשחק נגד הפועל , לא?
בהצלחה בדרבי (למרות שזאת כבר תהיה התעללות בגוויה )

עציון

New member
אני שמח שקבוצת הבת של הפועל ת"א

בקפריסין ניצחה בדרבי את מכבי ת"א. לא צריך להיות אדום אורגינל כדי להדיח את הצהובים מהמפה. זה בחלק הטורקי או היווני?

OFF תגידו- יש פתח תיקוואי שמוכן ל

לאמץ אותי? רק לכם, מסתבר, יש קבוצה. יאללה פתח תיקווה!! קישטה עם ה"גדולות"....

Kalla

New member
לבגוד בחיפה בגלל קבוצה?

ציפיתי ממך ליותר מזה.

לא כשזה נוגע למשחק המחורבן הזה

אני לא יכול אםילו לנתחיל לתאר לך את האכזבות שהקבוצה המ*&^^* הזו גרמה לי בשלוש שנים האחרונות

משה32

New member
לא ממש הייתי שוקל מעבר

ראשית מדובר בקבוצת דייגים מוקדונית שנית ךפי אתרי האינטרנט המשחק כנראה מכור

../images/Emo46.gif בזה הרגע גורשת מהמועדון הירוק..

ככה בוגדים בקבוצה שאתה אוהד? אז מה אם לא יודעים לנהל אותה והשחקנים חושבים שהם סטארים וסגנים של ריבונו של עולם, גם אם הכל *&^@ לא עוזבים קבוצה, לא כשהיא במשבר ולא כשהיא בצמרת...
ועכשיו, אחרי נאום חוצב להבות כזה - מה שלומך? איך יולי ואיה מרגישות? - זה העיקר בחינו וכל השאר שטויות...

אל תקרא למלמו שטויות

ואני עוד מחכה שידליקו את האורות בר"ג. הרי עברנו את רוזנבורג. לא יכול להיות אחרת. כולם משחקים באירופה- רק אנחנו משחקים בקקה...

רגע, מי זה בדיוק כולם?...

הנה היום העגלקטיקוס הפסידו... ואל תתלהב מהנצחון של המלאבסים כי ראשית כל זה רק המשחק הראשון שלהם ושנית, ראה מה כותב לך משה... אנחנו (הירוקים) פשוט עפנו ראשונים מארופה, זה הכל... תאמין לי שכל השאר יבואו אחרנו ולא יגיעו למשהו רציני...

למה אתה מזכיר לי את המונדיאל ?

החתונה שלנו היתה בדיוק במונדיאל של 98' (16.6.1998) ועכשיו הזכרת לי שבקרוב אני כבר 8 שנים במאסר עולם בלי חנינה

לוקח את יולי כל פעם...

לרן לראות מונדיאל ומלמד אותה מגיל צעיר מה חשוב בחיים (כדורגל? ) וכשתגדל קצת מלמד אותה מה הצבע השולט בליגה שלנו (ירוק, לא? ) וכך יש ליולי ואיה אבא רגוע שהצליח לראות מונדיאל ואמא שקיבלה כמה שעות של שקט בבית
ובא לציון גואל...

עם כל הכבוד

אני לא מציע לבנות שלי לבוא לראות איתי כדורגל. אבא אחד מהגן העיז להביא את ביתו לרן למשחק של מכבי. הבת עד היום רואה אותי ובורחת קילומטרים בריצה "קולואוטי!! קולואוטי!!". עזוב- כדורגל זה בלי ילדים...

../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

הרגת אותי עכשיו עם הסיפור הזה... טוב, אני "חכם גדול" כי יש לי כבלים וכשאצלנו רואים משחק וביחוד העונה כששוב יהיו לנו משחקי "דרבי" בבית, שירילי תומכת בירוקים ומעודדת את הקבוצה של אבא למרות כל התופעות מסביב

למעלה