מישהו הולך מחר לרוג'ר

mia01

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo168.gifמישהו הולך מחר לרוג'ר

ווטרס? (חוץ ממני....
אה, וחוץ מאבנר...)

ROCKandROLL

New member
לא הולך למרות היותי מעריץ של

פינק פלויד, הוא שונא ישראל מצטער להגיד

mia01

New member
מבלי (מבלי) להיכנס לפוליטיקה

אני לא חושבת שהוא שונא ישראל, ועובדה שהוא בא להופיע בארץ הקודש. אז הוא שמאלני, ביג דיל, חצי עולם שמאלני....

ROCKandROLL

New member
לא נכנס לפוליטיקה

אני יכול להשיג כרטיס מוזל דרך המשטרה ואני מעריץ ענק של פינק פלויד אבל עדיין

אפרתs

New member
אילו היה לי עוד קצת כסף..../images/Emo130.gif

האמת שהעברת המופע לנווה שלום קצת ביאסה אותי, הנסיבות שהביאו למעבר. שיהיה לכם הכי כיף ונוסטלגי בעולם
אין ספק שהוא מלך בנגינה והשירים.. אחחח כולי קינאה!

סנופה

New member
אנחנו נלך להופעה של שלמה../images/Emo24.gif

או ריטה. או גידי. או שלושתם! (מישהו אמר עשיר?
)

אפרתs

New member
רימה ורטי!

ונסתפק בריטה החדש אבל אבל אבל... חשבון הבנק השוויצרי שלי לא מספק את המזומנים, חוצפן!

habubnik

New member
no money for me

וגם אם היה...לא חושבת שהייתי משקיעה סכום כזה בהופעה רק שלו.

mia01

New member
אם לא הייתי מקבלת כרטיסים מתנה

סביר להניח שגם אני לא ולא כי אני לא רוצה אלא כי אני תפרנית... (סטודנטית, מותר לי!)

איל35

New member
מעדיף לשמוע את הפינק פלויד בבית

וחוץ מזה אני מעמיס את המשפוחה לחופשה בחו"ל.

איל35

New member
לאוסטריה דרך גרמניה ברכב שכור

למלון מקסים על גדות אגם מוקף בהרים שפסגתם מושלגת. שילמתי אקסטרה כדי להזמין חדר עם מרפסת הפונה לאגם כמובן. נקווה שנהנה כי הקטנטונת בת השנה וחודשיים תהיה איתנו בדרכים. את כל הבית צריך לסחוב בשביל הקטנה...
המפלצולה השעירה מחר תעבור רחצה ותבלה אצל חמי וחמותי ברביצה בחצר. לה מקלחות עושות רק טוב.

ניל´´י

New member
אז אל תשכח להזכיר להם שאנחנו

העם הנבחר!!! למרות הכל ואף על פי כל אנחנו כאן!!! ימח שמם של הגרמנים.... לא שוכחת וקשה לי עדיין לסלוח.... סבתא ניל"י....

mia01

New member
אוי אוסטריה ../images/Emo99.gif אם יש מקום שאני

מוכנה לחזור אליו שוב ושוב ושוב (חוץ מלונדון....) זה זייפלד או צלמזיי באוסטריה...|מקנאה|

ohari

New member
אח...לשבת בבית קפה אוסטרי קטן

לצד שטרודל תפוחים שרק יצא מהתנור (טוב, מהמיקרוגל) וקפה/תה בחורף, בירה קרה בקיץ. כמה פעמים נסעתי לשם מהונגריה, רובן מעט לפני הכריסטמס כדי ליפול היישר לקדחת הקניות האירופאית במיטבה. אבל גם בעונות אחרות לא יכלתי להתאפק ולעלות על הרכבת, יש בווינה משהו מאוד מיוחד. אפשר לומר על כל אירופה כמעט שיש בה שילוב של מודרני ועתיק, אבל בווינה זה בולט הרבה יותר ומתובל בנימוס אמיתי ועמוק ולא מזויף כמו בערי בירה אירופאיות אחרות. נוסטלגיה לשעת לילה מאוחרת....

למעלה