yperelman

New member
והמבין יבין....

יש הבדל גדול בין" knowing the way" ל" walking the way ". אני מציע לחברי הפורום ובייחוד למטפלים לערוך בדק בית. לדעתי, העוסקים בתחום יכולים לשמש דוגמה אישית למקומה של הרפואה המשלימה בחיינו: דרך חיים חדשה המובילה לריפוי בכל הרבדים.דרך בה החמלה היא לא רק מילה יפה. והיכולת לפתוח את הלב לזולת היא משאלת לב... המנטרה שאני לוקח איתי לשבוע הקרוב: "פתח את ליבי" שבוע טוב לכולם

limscha

New member
מנורה כחולה/סגולה

שלום רב יש לי סינוסיטיס (שאבחנתי בעצמי, וגם רופאה קונבנציונאלית אישרה את אבחנתי) ואני לא מעוניינת לקחת אנטיביוטיקה, אז אני מחפשת דרכים להקל ולרפא. קיבלי מסבתא שלי מנורה כחולה / סגולה עתיקה, והיא טוענת שזה מאד עוזר, למישהו יש משהו לאמר על זה? תודה

h a l a v

New member
מחפש מדריכים מתנדבים

שלום אני מחפש ליום בריאות בבית ספר תיכון בפ"ת מדריכים/מדגימים בתחומי רפואה משלימה שונים כדי לחשוף את התלמידים לאפשרויות הנוספות הקיימות בתחום הרפואה. יכולים להיות גם סטודנטים בשנת לימודים מתקדמת. אשמח על כל המלצה

שאלה לרופאה

שלום. אני משתמשת במשחה שנקראת: elocom רק כשיש לי גירוי או אדמומיות, גם באיור הפנים. שמעתי שלא כדאי להשתמש בה הרבה. מה הסיבה? ומה הסיכון? תודה

yperelman

New member
לגבי הצבע

התדר הכחול העמוק, האינדיגו והסגול משוייכים למרכז העין השלישית. הסינוסים מקושרים (בהיבט הפיזי) למרכז הזה, כך ששימוש בתדרים האלה יכולים להקל (אבן האמטיסט למשל יכולה לסייע בטיפול במחלות/כאבי ראש). לגבי המנורה אני לא מכיר אבל יתכן שהקשר הוא לצבע. מעבר לכך, אני לא יודע אם השימוש בצבע (אבן או בכל דרך אחרת) לבדו יספיק, בעיקר אם המחלה (ואני לא יודע מה מצבך) כבר מלווה בחום, נזלת ירוקה, כאבי ראש חזק וכו' תהי בריאה

yoelnd

New member
בכדי להתקדם.....

היי בוא תסגור תאריך ושעה ואז נראה מה אפשר לעשות - בשביל הרעיון זה נחמד אבל צריך ביתוע! כתוב מה מתוכנן: זמן הרצאה, אפיון, אמצעי תעבורה (מטול שקפים או רק דיבור, ברקול (למצגות עם מחשב) וכד'..... בבריאות טובה!

h a l a v

New member
23.3.06 בשעות לפני הצהרים

יש אמצעים. ותוכנית תהיה לאחר היווצרות ארסנל מרצים. נברך כל שעה שנקבל. תודה על כל מאמץ.

yamit23

New member
מציעה לך לשאול גם ב"תרופות סבתא"

(ולא בגלל המקור
) אמנם לא ניסיתי בעצמי (אז לא הייתי צריכה), אך אני זוכרת את המנורה הזו כאביזר שימושי מאוד בבית ילדותי בימות החורף. מי שהיה זקוק והשתמש, למיטב זכרוני, דיבר רק טובות בזכותה. רק בריאות

למעלה