|help| אורית, הפטנט שלך כבר

דיאנה1

New member
../images/Emo32.gif |help| אורית, הפטנט שלך כבר

לא עובד - גם כשנכנסים דרך msn מופיעות הפרסומות ה-מ-ע-צ-ב-נ-ו-ת האלה שמפריעות לקרוא ולכתוב במקרה הטוב, ומרסקות את הדפדפן על out of memory במקרה הפחות טוב שקורה לא מעט. יש פטנט אחר?

אורית ג.

New member
בואי לגלוש מהמחשב שלי ../images/Emo8.gif

אני לא רואה שום פרסומת - לא מ-MSN ולא מתפוז. לא יודעת איך זה... אולי פרוטקציה למנהלים

דיאנה1

New member
לא ../images/Emo10.gif (הבטחות, הבטחות ../images/Emo8.gif )

אבל ביטלתי את ה java בדפדפן ומאז הפרסומות המעצבנות לא מופיעות. בינתים לא נתקלתי בבעיה בגלישה בעקבות ביטול ה java. כדי לבטל את ה java: נכנסים ל tools , internet opeions , security , Custom level ושם מגיעים למקום שכתוב Java ובוחרים Disable Java. (להזהר לא לשנות את ה java script במקום java כי אז הודעות הפורום לא יופיעו).

alond

New member
הא הא!!! אז תנסי את האופציה שלי

שהתעלמתם ממנה בגסות
תלחצי F11 ואחרי שהמסך יתייצב תוכלי לראות את ה-X (טוב. חצי ממנו). F11 מחזיר את המצב לקדמותו.

דיאנה1

New member
מי התעלם? מה פתאום!

אני עובדת ברזולוציה כזו שרואים את ה x בכל מקרה. אבל עדיין הכל נתקע עד שאפשר ללחוץ על ה x. וכל פעם צריך לסגור את החלון המעצבן הזה מחדש.

גם אצלי זה ככה ../images/Emo10.gif

זה מאיט כל כך את קצב העבודה, זה מעצבן, אסור לעשות כלום עד שהחלון מופיע (לאיטו) וסוגרים אותו, אחרת המחשב קורס.

אורית ג.

New member
אני מציעה שתתלוננו בפורום משוב

(מספר 168) תמיד יש שם אנשים טובים באמצע הדרך עם רעיונות איך להתחמק מהפרסומות של תפוז. במחשב שלי - אין שום בעיה ורק לפעמים מופיעה פרסומת קטנה בצד שמאל שאני סוגרת אותה עוד לפני שרואים משהו (ה-X מופיע ראשון) ראיתי שמצאת , דיאנה , גם פתרון עם ה-JAVA -אני לא מבינה בזה כל כך אבל אולי מזכות זה המחשב שלי מרוצה... נסו ותהנו.

למעלה