fuck

וירצי

New member
קיצור דרך לתוכנה שצירפת

מתנוסס אחר כבוד ב-desktop שלי זה ארבעה חודשים... ניסיתי כמה פעמים וכמעט מתתי משעמום... לכן אני מחפשת קורס כזה בעולם האמיתי, עם כיתה ומורה. אני לא אוהבת לצאת מהבית, אבל רק מסגרת תכריח אותי להשתלם בתחום הזה. בבית יש לי מיליון דברים יותר מעניינים לעשות, ובעניין המסוים הזה אני מחוסרת כל משמעת עצמית. אבל תודה רבה על הניסיון להגיש לי סיוע

הצלחתי למצוא המלצה על קורס פרונטלי

של חברת "sight & sound" מצ"ב קישור לאתר החברה - יש להם קורס עם כיתה ומורה, ואפילו מצאתי בפורום אחר המלצה אישית עליו. שווה לנסות לדעתי.

ועוד אחד - בלי המלצה אישית אבל באים הביתה...

אם תלכי לזה אני אשמח לשמוע רשמים. אמנם אני מקלידה מהר אבל ממש לא עיוור... וגם אני נשברתי מזמן מהתוכנות המשמימות.

וירצי

New member
התקשרתי אליהם

לדבריהם הם באים לבית הלקוח ללמד כל מיני קורסים אבל לא הקלדה עיוורת... יש לבוא לאחד הסניפים ( ת"א, חולון, כ"ס, פ"ת, ראשל"צ) (לי היה הכי מתאים הרצליה-רמת-השרון). הלימודים פעמיים בשבוע בשעות וימים לבחירתך, 13 מפגשים, סה"כ 26 שעות. המחיר - 600 ש"ח עברית בלבד; 1000 ש"ח עברית/אנגלית. מהחברה השנייה, "סייט אנד סאונד", לקחו פרטים והבטיחו לחזור בערב (איך אני לא אוהבת למסור פרטים! אחרי זה מבלבלים לך את המוח) אדווח בהמשך...

וירצי

New member
הם חזרו אליי

מתברר שזה כמו לשבת מול תוכנה בבית. את יושבת לבד מול המחשב, ועל אוזנייך מורכבות אוזניות עם כל ההנחיות... זה טוב בעיקר לקבוצות מאורגנות מטעם מקומות עבודה, אבל הם מקבלים גם לקוחות פרטיים. לנסוע כמה פעמים בשבוע מרמת השרון לרח' סעדיה גאון (קרליבך, לינקולן - לא אזור סימפטי במיוחד. 20 שקל חנייה בחניון אבן-זיו הסמוך) כדי לשבת מול תוכנה עם אוזניות (ונכוןןןן, השיטה שלהם מיוחדת ומדהימה
) - לא מתאים לי. כל זה מחדד בי את ההכרה וההבנה שעליי להשתחרר מעצלותי הנרפית ולהשתמש בתוכנה הביתית המצוינת שלי (כמה מחברותיי נעשו ספציות בזכותה). אז תודה רבה על תרומתך להבנתי את העניין. ממחר! וזו הבטחה (לעצמי)!

אנילה1

New member
ניסיתי הקלדה עיוורת בקורס בפיטמן. זוכרת?

אבל לא הצלחתי. אני חושבת שיש לי דיסלקציה בחיבור בין יד ימין לשמאל. זאת גם הסיבה שמעולם לא הצלחתי לנגן בפסנתר. כמו שצריך, כי שתי הידים לא הסתדרו לי ביחד.

Alleycat74

New member
עירא?!!?!?!? זה אתה???

גם פה? איזה כיף!!!!!! *אלינור קופצת משמחה למראה שמך*

lahadam

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo46.gif../images/Emo7.gif../images/Emo5.gif../images/Emo12.gif../images/Emo190.gif../images/Emo190.gif../images/Emo190.gif

גיליתי שיותר קל לי להירגע כשאחרים מזדהים עם העצבנות שלי (לא משנה על מה אני עצבנית), ולא מנסים להגיד "לא נורא... תנסי שוב... את יכולה לכתוב הכל מחדש... ועוד ועוד". אז שיחזרתי את התגובה שלך בכותרת, ואני מוסיפה
של נחמה.

Indie62

New member
יש לך תיקיית "טיוטות" באאוטלוק?

זה שומר שם דברים אוטומטית לפעמים. גב, את בחברה טובה. אצלנו איש הסיסטם החליט למחוק לכולם את תיקיית "המסמכים שלי" בלי הודעה מראש...

וירצי

New member
כן, כתבתי על כך בהודעה לעיל ("הסטירה")

אבל זה לא שומר אוטומטית. צריך לפתוח בתפריט קובץ את האפשרות "העתקה לתיקייה", ולבחור את תיקיית הטיוטות (או כל תיקייה אחרת) ואז לשמור. ואת כל זה לא עשיתי... אין לי על מי להלין. אני בבית, ואני בעצמי איש הסיסטם התמהוני...

SaffronDarling

New member
באמת??

אין סתם כפתור של save ששומר לשם אוטומטית? (אני עכשיו בג'ימייל, אבל עד כמה שאני זוכרת, גם באאוטלוק זה היה ככה). בטוח שאי אפשר לסדר את האאוטלוק ככה שהוא ישמור בעצמו כל כמה דקות?

וירצי

New member
לא שידוע לי...

זו הייתה הכותרת המקורית של הודעה זו. אבל בעקבות הודעתך עשיתי כמה ניסויים, ו----??? וואלה!!! ctrlS או "שמור" בתפריט קובץ, ואופסלך... זה נכנס לטיוטות.
תודה

אנילה1

New member
גם אתר אימייל כגון ג'ימייל שומרת עותק של

המייל בתיקיה זמנית כשקורה משהו. המייל לא נמחק. בכלל אני מעדיפה מייל חיצוני כי אני מחליפה ספקים לפי מבצעים.. בכלל לא משתמשת באאוטלוק.

מי הספק המומלץ בתקופה זו?

אני אמור בימים הקרובים לחדש מנוי אצל ספק אינטרנט.

irisk1

New member
כשכנות... גם אני סבלתי אתמול מאוד...

זה היה ממש מעצבן להיות בבית ללא חשמל מעל 5 שעות. ממש אי אפשר לתפקד. גם לי נכבה המחשב, אבל להבדיל מימך לא הייתי באמצע משהו חשוב.

וירצי

New member
../images/Emo140.gif נחמד לראות אותך פה!

עכשיו הבנתי. זה לא הגנרטור באתר הבנייה הסמוך... שכן את בכלל מעבר לצומת... הייתה כנראה הפסקה אזורית, והגנרטור היה של הבניין שלנו שהתחיל לפעול מיד. מזל. 5 שעות בלי חשמל? אפילו לבכות כאן ולשחרר מעט קיטור לא הייתי יכולה... שמת לב איך הטכנולוגיה הפכה אותנו ליצורים חלשים ותלותיים? ללא מנורות וללא שלל המכשירים אנא אנו באים?

למעלה