fuck

וירצי

New member
../images/Emo32.gif fuck

כתבתי עכשיו מייל ארוך, מפורט, מסובך ומורכב (סיכום החלטות של ישיבת היגוי כנס + שכלולים שלי). ממש לקראת הסוף קיבלתי לפתע מייל קנטרני ומנג'ס. בזבזתי רבע שעה בלחפש את המילים המדויקות שימנעו התקפת ג'ננה לא רציונלית עליי. ושלחתי. גנרטור ענק התחיל לפעול (באתר בנייה סמוך מדי), וכל החשמל נפל, כולל המחשב כמובן. זה כבר קרה היום, אבל אז לא הייתי ליד המחשב (גם זה קורה לפעמים). אלוהים אדירים! למה לא כתבתי הכול בקובץ וורד + שמירה עצבנית כל דקה??? שעה וחצי של עבודה ירדו לטמיון. רעיונות לוגיסטיים מפותלים שצצו בהשראה של רגע צנחו לתהום הנשייה. אמנם הכול טרי בזיכרון, אבל אני לא מסוגלת לעשות עכשיו כלום.חוץ מלבכות כאן. למה לא דחיתי את התגובה למייל המעצבן והכה מיותר? ברבע השעה המ*וינת ההיא המייל היה נשלח ברשימת תפוצה לכל הנוגעים בדבר. אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

וירצי

New member
תודה ../images/Emo142.gif

איסטניסית כמוני נבוכה מאייקונים כאלה בדרך כלל, והפעם הייתי ממש זקוקה לאחד כזה... בן זוגי ניסה לתת לי אחד - לא וירטואלי - ונבחתי עליו שיעזוב אותי בשקט. מפלצת.
די, לפני שארד כליל מהפסים... הרי יש צרות גדולות יותר. שטויות! ואחרי ככלות הכול מחר הוא יום חדש. לילה טוב

וירצי

New member
../images/Emo140.gif

התאוששתי, אבל עדיין לא מסוגלת לשבת ולשחזר. עד יום ראשון...

אם יש משהו שאני שונא...

זה שמישהוא בא לתת עצות אחרי שמשהו נדפק, ויש הרבה מה לעשות במקרים כאלו. אבל אני לא אעשה לך את זה, קבלי רק חיבוק...

וירצי

New member
תודה, כבר נרגעתי קצת...

מעניין אותי לדעת מה יש לעשות במקרים כאלה (מלבד לכתוב בוורד ולשמור, ואז היה מתקבל שחזור, או להתרגל לעשות copy לפני הפסקה באמצע. איזה טמטום מצדי לא לעשות זאת!). והכי מעצבן - בקטע הזה אני לא לומדת מטעויות ולא מפיקה לקחים. אז אם לא קשה לך, אשמח...

SaffronDarling

New member
אוי ו'בוי ../images/Emo10.gif

כל כך מתסכל. המחשב-עגלה שלי נוהג להתקע טרמינלית, מדי פעם, באופן שדורש reset (כנראה שזה קורה כשאני לוחצת על משהו, אבל עוד לא הצלחתי להבין את החוקיות). אחרי כמה פעמים שהוא עשה לי את זה בנסיבות דומות לשלך, התחלתי להקפיד על גיבויים באמצע עבודה - במיילים (בדרך כלל) אפשר פשוט לעשות save to draft מדי פעם, וזה שומר לך את העבודה כטיוטה (בתיקיה של drafts). ~ אחלה מחשב יש לי, מותק של מכונה
. מתה עליו. לא יתקע לי עכשיו בתור נקמה, נכון? ~

וירצי

New member
בא לי לתת לעצמי סטירה... ../images/Emo67.gif

אני עובדת די הרבה עם שמירת עותקים בתיקיית הטיוטות של ה-outlook... אני מגיעה למסקנה שזו הדרך היחידה כנראה הפתוחה בפני יצור חששן וסולידי כמוני "לחיות על הקצה"...

habubnik

New member
במיוחד עכשיו לקראת החורף הדבר הטוב ביותר

שאפשר לעשות למען המחשב ולמען השפיות זה לקנות אל-פסק, כך כשיש הפסקת חשמל המחשב נשאר דולק לעוד X זמן אחרכך (תלוי כמה חזק המכשיר) ומכבה בבטחה את המחשב ונותן לך זמן לגבות את מה שצריך. בנוסף, הוא שומר על המחשב מקפיצות במתח (דבר שיכול לגרום לרכיבים מסויימים להשרף) או ברקים. לצערי המכשירים הטובים באמת מעט יקרים (כמה מאות שקלים), אבל מצד שני מספיק פעם אחת שישרף רכיב חשוב במחשב שזה כבר יכסה את עצמו כלכלית, שלא לדבר על עוגמת הנפש.

efroch99

New member
אכן מומלץ

ובמיוחד אצלך, שהמחשב הוא כלי העבודה שלך ואת לא מחוברת לשרת שעושה לך גיבוי אוטומטי...

וירצי

New member
קניתי לפטופ

כי חשבתי שבחופשת הקיץ אתאמן על הקלדה עיוורת (זו הסיבה שהודעותיי בד"כ מתומצתות ומהודקות. אני איומה בהקלדה). ואז אוכל להתחיל את שנת הלימודים כסטודנטית ממוחשבת; חסל סדר קלסרים וניירת מסורבלת. הלפטופ עדיין בארון. ביום ראשון הלימודים; אני יוצאת עכשיו לקנות קלסרים...
להתאמן בהקלדה עיוורת זה הדבר הכי מ-ש-ע-מ-ם בעולם. יש עדיין קורסים כאלה? פעם היה. מישהו מכיר? מישהי מכירה? אני פשוט חייבת למצוא קורס כזה שמתקיים בכיתה עם מורה.

habubnik

New member
לומר לך את האמת? הדרך הכי טובה להשתפר

בהקלדה זה להקליד ה-מ-ו-ן. עם הזמן המוח זוכר איפה נמצא כל מקש והאצבעות הולכות לשם באופן טבעי. אני מקלידה במהירות ובצורה עיוורת ובחיים שלי לא לקחתי שום קורס (זה באמת הדבר הכי משעמם שיש).

וירצי

New member
זה לא עובד אצלי...

אני עורכת זה 15 שנה על מחשב (מ-92'). בגלל נטייתי לשכתב עמוקות גם אני הקלדתי ה-מ-ו-ן. אמנם אני זוכרת את מיקום המקשים, אבל מקלידה עם אצבע אחת בלבד! אני שמאלית טוטלית, ויד ימין שלי היא רק לקישוט... בכלל יש לי שתי ידיים שמאליות. תמיד שנאתי את כל הקשור במלאכת יד. ב"תבונת כפיים" אני לוקה בסוג של אוטיזם, נראה לי. עד כדי כך. אולי אין לי תקנה...

efroch99

New member
../images/Emo2.gif

מפתיע אותי לחשוב שאת כל מה שאת כותבת עשית באצבע אחת בלבד (לא מפתיע לרעה, סתם מפתיע). אני עשיתי קורס ממוחשב כזה בהקלדה עיוורת אחרי הצבא, במנפאוור, כשרציתי להתפרנס ממזכירות ואחד מהקריטריונים עדיין היה מספר מילים מודפסות לדקה. הדבר הכי חשוב שלמדתי שם היה לשים את הידיים והאצבעות במקום הנכון. אחרי זה, באמת עם הכתיבה והתרגול זה הולך ומשתפר. תראי מה מצאתי: http://sense-lang.org/typing/hkeybord.html

למעלה