2 שאלות:

חמנייה1

New member
../images/Emo32.gif2 שאלות:

1. מישהי יודעת איך מוציאים ריח של פיפי מנעליים? הנעליים עשויות מעור מלאכותי בשילוב עור אמיתי. הקטנצי'ק מטבע הדברים "מפספס" לפעמים ועושה פיפי על הנעליים
. הריח הוא... איך לומר? ... בהתאם. 2. איפה אני יכולה להשיג מעקה מגן למיטה? שאלתי בשילב, הם אומרים שאין להם ויש באייס ובהום סנטר. בהום סנטר אומרים שאין ובאייס אומרים שיש בשילב. לא אכפת לי גם יד שניה, העיקר למצוא כבר משהו. תודה

tutik1

New member
למספר 2-

מוזר שאין בשילב. יש באזורכם חנויות אחרות למוצרי תינוקות? אני קניתי אצלינו ביישוב בחנות (לא רשת) מגן מפלסטיק (שניתן להרכבה עצמית פשוטה) שמתלבש מתחת למזרון ומתאים לכן לכל מיטה. ומחשבה לגבי מספר 1-נסי אולי לשים בלילה לימון חתוך בתוך הנעל-אני משתמשת בלימון לספיחת ריחות במקרר וזה ממש פועל. אולי כדאי לשים את הנעליים עם חצאי הלימונים בתוכם בתוך שקית למשך לילה ולבדוק בבוקר אם פעל...

ayalaviv

New member
תשובות

1 אני מכבסת את הנעלים עם מצעים ב-40 מעלות ויוצא נקי וריח מפלא 2 אני קניתי דרך האינטרנט בוולאה שופ אבל יש גם ביד 2

Amoureuse

New member
יש מגן מפלסטיק של כתר פלסטיק

יש בחנויות שלהם, ראיתי בכמה מקומות במרכז - לא יודעת איפה באיזור שלך.

לימור2406

New member
בייבי שיק

יש חנות בגבעת שמואל שנקראת בייבי שיק. היא לא יקרה ונראה לי שתמצאי שם חפשי את מס' הטלפון שלהם באתר 144 ותשאלי כדי שלא תסעי לחינם בהצלחה

למעלה