11/9- איפה הייתם, מה עשיתם?

אופטיפ

New member
ראשון

אני זוכר את זה ולא אשכח את זה. חזרתי מבית ספר, יום שגרה לחלוטין, הייתי אז בן 11 (איזה פעור) ופתאום מתקשרים לאמא שלי לנייד תעבירו מהר ל CNN משהו קרה בניו יורק. העברנו ולא האמנו לזוועה, אחד המגדלים מעושן בצורה מבעיתה, עוברות הדקות ועוד מטוס נכנס במגדל השני. היינו בשוק, עוברות הדקות ואחד המגדלים קורס, הייתי המום, לא האמנתי, ואז בשורות התחתונות אלקעידה לוקחים אחריות, ואני בתוך ראשי, זהו, מלחמת עולם 3 לרשום צוואה.... הייתי ממש בשוק

spidey 82

New member
בדרך הביתה מהבסיס.

דיווחי החדשות כבר היו בעיצומם. לא הבנתי מה בדיוק קרה, אלא רק כשהתקשרתי הביתה לברר. כשהגעתי כבר ראיתי הכל בטלויזיה. זה נראה כל כך סוריאליסטי בזמנו, פיגוע בקנה מידה שכזה ועוד בניו-יורק.

sexy69g

New member
בדיוק חזרתי הביתה

אחי סיפר לי על זה. לא האמנתי שדבר כזה יכול לקרות. הדלקנו את הטלויזיה ראיתי שבכל הערוצים מראים את התמונות של המטוס מתנגש בבניין ועדיין לא יכולי להכל את זה.

ailag

New member
גמני יצאתי מהבסיס, אבל לפני

יצאתי באותו בוקר מהבסיס, עליתי על מחלף כזה של סיבוב ב 270 מעלות (והבאטמוביל היתה כבר בת 8..) ומשומה ההגה משך ימינה חזק בנתיב הימני כשהסיבוב ימינה. יאדה יאדה, כמעט עפתי מהרמפה הזאת, הצלחתי לעצור כשהפנים לכיוון ההפוך וכשיצאתי אמרתי לעצמי: "אני יודעת שאסור להגיד את זה - אבל היום הזה לא יכול להיות גרוע יותר". אח"כ בחדר הצ'אט שלי אמרו "שמעתם? מטוס פגע באחד מבנייני התאומים!" ואני הייתי רדומה לגמרי אחרי משמרת לילה אז עוד עניתי "כן.. ואצלנו היו שני פיגועים אתמול". אחרי כמה זמן אמא שלי התקשרה - אחותי היתה אמורה לטוס לחו"ל והם היו צריכים איזה מספר שקשור לטיסה שלה. אז עדכנתי: "אמא, שמעת? מטוסים נכנסו בתאומים והם נפלו! ובפנטגון!" ואמא שלי: "שניה שניה, בלי דברים לא קשורים, את יכולה להשיג לי את המספר הזה?"

למעלה