תראו ת'בית שלכם

יש שלמה המלך אבל

יש גם שאול המלך שזה לא נמצא באתר על ב"ש בקטנה זה אתר חדש לא? בדוק יעדכנו

extra g

New member
פול רחובות לא מופיעים שם

קיצר לא עשו את זה כמו שצריך. איך זה שרמלה (my hometown!!!) לא מופיעה ברשימת הערים?! מוזר משהו אבל נחמד :) אם אתם רוצים לראות משהו ב-א-מ-ת מטורף, חפשו בגוגל: google earth זה תוכנה של גוגל להורדה זה ענק!!! רואים את העולם מרחוק, ואז אפשר להקליד יבשת, ארץ, עיר ואפשר לראות *כמעט* כל עיר בעולם מלמעלה אשכרה רואים את כל הבניינים! ובאיכות מעולה (הרוב) בקיצור מי שבראש שלו שיוריד, זה דבר מעולה (לא שיש לזה הרבה שימוש...)

extra g

New member
פאק מודיעין!

ramla fe'life. (תכלס שם נולדתי. נולדתי משהו כמו 7 שנים לפני שמודיעין נוסדה, ככה שלא היה מצב שהייתי יכול להיוולד פה..)

extra g

New member
לא נשמה...

אני גר במודיעין, לא הייתה לך טעות :) פשוט hometown זה עיר מולדת... תגידי מתי רואים אותך?

בתכל'ס יש אמת במה שהוא אומר.

בדקתי את הרחובות בעיר שלי, ובשכונות הטובות והמבוססות יותר הופיעו 99% מהרחובות. לעומת זאת בשכונות הפחות טובות ודלות האמצעים לא ראיתי יותר משלושה רחובות לערך, ואני מדבר גם על שכונה של 100 רחובות בקירוב. חוצמזה, זה אחלה בחלה של דבר! למישהו יש מושג אם זה קיים במקום אחר בעולם או שזו המצאה ישראלית חדשה?

RunNGun

New member
OMG!!!!!!!!! רמלה!!!!

רז, אתה יודע שאם היית חוזר לרמלה היינו ממש שכנים? אני גר בבאר יעקב, ואני עושה הליכות לרמלה כמעט כל יום... 5 ק"מ ממני
חזור הביתה!

extra g

New member
חחח קטעים אחי...

גרתי ליד ג'ואריש, איפה שכל הערבים שם :) ahhhh good times, good times... אני חייב לעשות סיבוב נוסטלגיה שם

RunNGun

New member
זאת אומרת שגרת ממש מאחוריי!!

היה לך שדה ענק כזה מול הבית?

extra g

New member
הייתה לנו גינה בשכונה

אבל לא יותר מזה.. יש מצב שהיה לנו שדה ענק מול הבית ואני לא זוכר :/ אני פשוט מנסה להיזכר מה היה מול הבית ולא עולה לי כלום גרתי בטייטלבאום אם זה אומר לך משהו

pSyhoKokiLiDa

New member
תוכנה ענקית1!!

יש לי אותה.. חבל שבישראל אי אפשר להגיע קרוב מדי.. אבל בארצות הברית אפשר לרדת ממש לראות מכוניות ובנינים ממש ברור.

idk

New member
אין תרחוב שלי...

חולירות... אבל זה פשוט דבר מטורף!

למעלה