תמיכה נטולת גלוטן וקלוריות

CATS7

New member
../images/Emo32.gifתמיכה נטולת גלוטן וקלוריות../images/Emo128.gif../images/Emo159.gif../images/Emo85.gif

שבוע טוב
כיף גדול היה השבוע המעבר לבגדי סתיו-חורף. זכרתי מה עלה / לא עלה מהחורף שעבר (בהתייחס בעיקר לצד של ה"לא עלה") פתאום יש אויר בין הבגד לגוף
סופסוף זז לו שמאלה והמשקל הראה ירידה נוספת
עוד 2.4 ג"ג ליעד
(בלי להתחשב בחנוכה
)
תזונה לא מאוזנת, עודף מסעדות והעדר פעילות ספורטיבית הביאה לעליה במשקל וחמור מכך, עלייה ברמת הסוכר
הנושא הופנם ונכנס לישורת פעילות-תזונה.
גופנו מדבר בשפתו, שימרו על איזון באבות המזון, שתייה ופעילות. המשך שבוע נפלא

מתי11

New member
אצלי אסון השבוע

קודם כל נשקלתי יומיים קודם,בערב והתוצאה 1.3קילו יותר
אתמול הכנתי סופגניות של בישולה וטעמתי כמה קטנטנות ,ממש קטנות ומהיום במשטר צבאי
כבר נמאס לי לספור כל ביס

טליאמתי

New member
שיהיה בהצלחה במדור האיפוק מתי. קשה

כשסופגניות קורצות מכל פינה ואיך שהוא קופצות (ממש בלי כוונה) לתוך הפה

CATS7

New member
אז תספרי רק את הביסים הזוגיים../images/Emo9.gif

אחר כך נשאר לך רק להכפיל ב 2 ..
בדיאטה אפשר לאכול הכול .. רק לשים לב לכמות (פרט קטן ושולי
) בהצלחה בשבוע הבא ..

היי חתולה../images/Emo24.gif

המשקל תקוע. הייתי צריכה היום ללכת לדיאטנית אבל בטלתי את הפגישה מכיון שיש לי עבודה להגיש. אני משתדלת לאכול עם הרבה קווים אדומים, שוקולד כבר ז"ל. בא לי לישון.

טליאמתי

New member
חבל שביטלת את הפגישה עם הדיאטנית

לדעתי דווקא במצבים כאלה כדאי להקפיד יותר על הפגישות. בהצלחה עם העבודה טובה:)

טליאמתי

New member
חלילה מתנשאת:/ מה פתאום??

וברור שיש לך החישובים שלך. מצטערת שפגעתי. סליחה טובה זאת ממש לא הייתה הכוונה שלי.

tamysh1

New member
טובה, טלי ממש לא מתנשאת ורק ניסתה לעזור לך

חבל שאת ככה מתנפלת עליה, ממש לא מגיע לה.

ממש לא מתנפלת

היא רואה כיוון אחד לדעתי עדיף שתראה את המציאות כמו שהיא מבחינתי, ולא תנסה "לעזור" עם תשובה לקונית מבחינתה. ואולי זו דעתך גם?

CATS7

New member
היי טובה

כמו שכתבתי לך בשבוע שעבר, קורה הרבה שהמשקל נתקע מסיבות שונות. מודה שהתבלבלתי מעט ממה שכתבת או שתמצתת את הרגשתך. אם שוקולד / מתוק בשבילך הוא מצרך חובה, אל תוותרי מכיוון שיכול להיות אחר כך מצב של התנפלות. אכלי מעט מתוק מדי פעם והכניסי את הקלוריות המתוקות בסך כל הקלוריות שאת אוכלת. החובה היחידה היא אוכל ללא גלוטן, אם את בתקופת לימודים שגורמים ללחץ אולי כדאי לשקול דיאטה נ"ג בלבד ולעזוב כרגע את עניין המשקל העודף. פורום צליאק, הבית החם שלנו, בא לתמוך ולעזור במתן מענה או ליטוף לפונים. כמו כן, לפינה זו עונות חברות הפורום הנכבדות לפעמים מבלי לדעת את אורח החיים שבא בנוסף, אצל כל אחת מאיתנו. בתקופת ההכרות שלך עם הפורום, את וודאי יודעת שכאן אנחנו לא מתנשאות ולא מתנפלות, כל התשובות באות מהלב שכולו נתינה והכל רק כדי לנסות לעזור. אני מצטערת שנוצרה כאן אי הבנה שגרמה להתבטאויות עם אנרגיה שלילית.

net the jet

New member
מה חנוכה ? יש עוד זמן !! |כן" על התזוזה

אני שוקלת להחליף משקל
.. לא מסמן תזוזה. ( האמת, הוא לא אשם, זה הלחמניות של גרין לייט בסופשבוע בטיול... ) אבל, לשם שינוי שוב קיבלתי הרבה מחמאות על זה שאני חצי ממה שהייתי ( לא צריך להסחף , לא חצי, אבל מבחינתי המחמאה הייתה שווה
)

טליאמתי

New member
נטע, אולי הגוף שלך הגיע למצב שבו הוא אמור

להיות ועכשיו זה שמירה על הקיים? (וזה גם לא קל) חשבי על מה שהוא מרגיש אחרי שגזלת ממנו כל כך הרבה ריפודים והוא הקובע!

net the jet

New member
לא לא לא לא ( מנענעת ראש מימין לשמאל -חזק ..)

שיקפוץ לי הגוף שלי.... כבר היה הרבה יותר פחות ממה שהוא עכשיו. הענין הוא שהוא צודק, נכנס אליו יותר ממה שצריך ( במיוחד עוגות ) אז טוב לפחות שהוא מצליח לשמור על הקיים. היום נכסת למשטר
(חייבת את ה 2 קילו "טווח בטחון" )

טליאמתי

New member
הייתי צריכה להחזיק את המסך בכוח

הנענוע החזק שלך הגיע עד אשקלון... אז מה אם הוא היה כבר פחות מהמשקל הזה? אפילו הגוף שלי היה פחות (כלומר, בכתה ה' אולי...אמממ... ד' אולי?....) דברים משתנים (ותרשי לי לא לפרט מפאת גילי המתקדם
). בהצלחה עם 2 הבטחוניסטים שלך

למעלה