תמיכה נטולת גלוטן וקלוריות

CATS7

New member
../images/Emo32.gifתמיכה נטולת גלוטן וקלוריות../images/Emo128.gif../images/Emo159.gif../images/Emo85.gif

בוקר טוב
לא נעלמתי (לכל המודאגות
ששולחות מסרים
ומתקשרות
) אני כאן, מעודכנת ונטולת זמן
להגיב (המחיר של שבועיים חופשה ב-עבודה) אבל מחויבות זו מחויבות
והפינה השבועית (כמו הציור השבועי לילד מעיתון ידיעות אחרונות ..
..) ממשיכה. בהתאם לצום ט' באב (צום מועיל לצמים
) הנושא הפעם
דיאטה וצום ! בניגוד למה שחושבים, בצום אנו רק מאבדים נוזלים שמוחזרים עם סיומו. ישנן דיאטות בהם אנו ניזונים משתיית מיצי פירות וירקות בלבד וזאת לצורך ניקוי הגוף פנימה. (
כל זאת מידע כללי, למעוניינים ניתן להשיג חומרים נוספים באינטרנט באתרי נטורופתיה). (מקווה שהקישור יעבוד הפעם ..
..) ולתוצאות השבוע
המתוק מתמיד בירידה
במשקל ושמירת איזון גלוקוזי ע"י תזונה נכונה
(פחות ממה שהמליצה הדיאטנית ..) מספר תרגילי הספורט עלה
וכל זאת הביא לירידה נוספת של 1600 גר'
חוסר זמן לאכול והתעקשות על פעילות ספורטיבית יומית הביאה אותי לירידה נוספת של 500 גר'
האמת שאם לא הייתי מרוכזת ב160 סמ' גובה - הייתי במשקל תקין .. זה לא עודף משקל
זה חוסר גובה
במילים אחרות - זה לא אני
זה הוא .. חוצמזה שלגור במרכז הארץ בחודשים מאי-אוקטובר זה להיות בסאונה
יומיומית חינמית ורק מזה יורדים במשקל
את כל הנ"ל אני כותבת מ
ה ב ו ק ר .. ככה שברכת ה"בוקר טוב" תהיה רטרו ..
כבר לא צריך להזכיר לכם לשתות הרבה
ליבשו בגדים קלילים ואוריריים (אבל עדיין שיכסו את העודפים ..)
סופ"ש קריר

net the jet

New member
היום יש הקלה בעומס החום, בחיי, הורגש!!

כל הכבוד לשניכם- איזו יופי של ירידות!! אצלי גם נרשמה ירידה של עד חצי קילו, סה"כ אני כבר כמעט 14 קילו פחות מהתחלה. נשארו לי עוד 3 וקצת ( ואם יבוא לי עוד אחרי ? משהו יעצור אותי ?
) לאור עומס החום השבוע העדפתי לשחות יותר ולצעוד פחות, עדיין הקפדתי על אחד או שניים מהם כל יום בשבוע. זה פשוט סיוט שיוצאים החוצה לפני 6 בבוקר ואין אויר.

net the jet

New member
דרך אגב, אם כבר מדברים על קלוריות ומשקל

נכון, אז הצצתי ב BMI שלי, שעכשיו בגדר הנורמה, ושמתי לב שאם אני ארד עוד ה-מ-ו-ן במשקל, הוא ישאר בגדר הנורמה.... ז"א מה שראיתי זה שזה די עינוי שם להוריד מספרים, זה זז לאט לאט....ואני שואלת את עצמי למה לא לקוחים בחשבון גם את הגיל... זה הוגן ?מילא הגובה המאותגר... מה עם הגיל

CATS7

New member
% 99 לחות../images/Emo128.gif../images/Emo121.gif

"התברכתי" בבעיות נשימה מעבר לנורמה של הלחות ואני מוצאת את עצמי מתעייפת בשעה 5.30 בבוקר עם הפעלת מכונת הכביסה שנמצאת במרפסת שרות. בסך הכל פעולה פשוטה להכניס את הכביסה למכונה, לסגור את הדלת (גם לוקח כמה פעמים של טריקה בגלל מצב המוטוריקה ..) אבקה - מרכך ולהפעיל .. אני נכנסת למטבח להתאושש באמצע כדי להסדיר נשימה. כמה נמאס לי. אני עובדת בחדר ממוזג עם מזגן פזמניק כמוני (אני בטוחה שהיינו ביחד בצבא ..) במצב מקס' הוא מביא את החדר ל 29 מעלות. התלוננתי לבוס שאמר שידאג לחדש (כבר 3 שנים ..) עוד שנה אהיה בת 50 .. כדאי שיהיה חדש למען השפיות של שנינו. שביתה נראית לי פתרון הולם

net the jet

New member
זה לא אנושי!! אם את צריכה עזרה לבוא להפגין-

בשמחה ( אפשר אחרי אוקטובר ?
)

net the jet

New member
אל דאגה- there's enough to go around../images/Emo6.gif

החלום שלי להיות דקיקה ושברירית
, אל דאגה, לא יקרה. אבל השאיפה שמידה 38 תהיה loose עלי מתקרבת ! ואל נא נשכח שכאן בממלכת הצליאק גובה זה מצרך נדיר...כל מה שיש לי זה 158 ס"מ
ככה שהמשקל צריך להיות בהתאם!

טליאמתי

New member
13 ס"מ זה שתי מידות בערך, לא?אז גם אני 38!יש!

גילוי נאות: אפילו בכתה ו' לא הייתי 38

אופירה10

New member
לאחר זמן רב שלא השתתפתי

בשרשור הזה, מצטרפת הפעם. שלושת השבועות האחרונים היו די קשים לדיאטה. בשבועיים הראשונים הורדתי בקשיים גדולים רק 800 גרם...אולי החום הקשה הזה משפיע.... בשבוע האחרון הורדתי עוד 400 גרם בערך. עד כה הצלחתי להוריד 12 ק"ג (ו- 200 גרם!!). האמת שאני מרגישה נהדר. ג'ינסים ישנים נסגרים בקלות, המלתחה התרחבה (ומצד שני הצטמצמה, כי חלק מהבגדים פשוט גדולים מדי עלי, נראים כמו אוהל...). יש לי עוד כמה ק"ג להוריד והגעתי למחוז חפצי...
(רק שאז תגיע העבודה הקשה באמת - לשמור על זה ולא להעלות הכל בחזרה...
)

CATS7

New member
אף אחד לא אמר שזו דרך קלה

זו התמודדות אחרת, שונה, כי תכל'ס מותר לאכול הכול ואנחנו צריכות להיות החזקות ולנגיד "אסור !!" - אבל כמה זה שווה .. ובגדים .. לא חסר בחנויות. ואנחנו כולנו כאן ביחד לשמור , לתמוך ולעזור לא להעלות הכל בחזרה

חם בקיץ חם

לצום זה עוד בסדר, אבל לצום באזור חיוג 09 זב כבר הרבהיותר קשה.. הלחות הזאת.. חייבת להשוויץ. אחרי ששבוע שעבר נשארתי תקועה, השבוע ירדתי קילו מאתיים.
וזה כיף. גם הרבה מחמאות, וגם הבגדים כבר גדולים, מוזר ירדתי רק שמונה קילו, אבל בבגדים זה הבדל עצום. אני פחות גדולה. עוד שני קילו אחגוג את חגיגות העשור, ומקווה להוריד עוד שניים כאלה. עד עכשיו לא התעמלתי, גם מתוך עצלנות וגם מתוך מצוקת זמן ריאלית
, מקווה לסיים את כל העבודות לתואר ולחזור להליכות. תודה על הפינה הזאת!
בעולם הרגיל לא מבינים עד כמה קשה להיות בדיאטה, כשא כל הזמן בדיאטה, מעין הגבלה כפולה. מישהי מזדהה עם התחושה הזאת?

CATS7

New member
גם באזור 03 קשה .. ולא של הלחם ..

שושו
כמה כיף ומחזק כל מה שאת כותבת. רק מי שעושה דיאטה
מבין. הפינה הזו קמה כדי לתמוך, לעזור ולעודד את מי שרוצה לרדת במשקל בשביל המראה / ההרגשה
הבריאות הפיסית והנפשית וברור שכל תוצאה בפרט אלו שכבר הגיעו חייבת בהשווצה
היתקעות במשקל לאחר כברת דרך ידועה לכל. רק לא להתייאש ולהמשיך הלאה באותו מסלול ובסוף חלה ירידה נוספת. הגוף פשוט מאותת שהוא מאזן את עצמו ושומר על הקיים. סבלנות הוא שם המשחק גם בדיאטת הרזיה. שושו כדאי מאד להתחיל בפעילות ספורטיבית. גם תרדי יותר, גם טוב למחזור הדם ומערכת הנשימה וגם תחזקי את השרירים. כשיש משקל רב להוריד, המשקל יורד אבל השרירים נשארים רפויים (שלא נדבר על העור העודף ..) חיזוק השרירים מושך פנימה ומצר בצורה זו את ההקפים. פעילות ספורטיבית של כפיפות בטן ומתיחות אינן לוקחות הרבה זמן, ניתן לבצע בבית הממוזג ולחכות לאוקטובר להליכות. ואפרופו בגדים גדולים - גם עלי עולים כל הבגדים והג'ינס שקניתי לפני שבועיים (או שלושה) נחנך היום והוא כבר ג ד ו ל עלי
כלומר אני לא עצבניה בגלל שרזיתי אלא על זה שאני הולכת וצריכה להרים כל הזמן כי הוא מחליק ..

למעלה