שרשור הסטייק

Brockster

New member
../images/Emo32.gifשרשור הסטייק

כן! בא לי להיות מקורי ונמאס לי מכל העוף לאחרונה! למה לא?
רציתי לדעת האם אני היחיד שאשכרה ער בשעה 3 לפנות בוקר, עם ספל עצום של קפוצ'ינו וניל ביד, |אסורלדברעלהורדותבפורום| עב"נ ברקע, ומחכה בקוצר רוח למפגש הענקים בין הפיסטונס להיט במשחק מספר 7 בגמר המזרח?
אני יודע שבאם בוטום לא היה עסוק בלהרשים טירוניות עם פלאנשות על ספספלים בצבא, הוא היה פה איתי פור שור, אבל מה עם היתר? יש פה עוד מישהו חוץ מיאיר שער?

שי מילר

New member
מנהל
גם אני ער... מיאמי לוקחת

כבר שנים שאני מתעורר באמצע הלילה בשביל לראות n.b.a רק שאני לא ארדם!!! סליחה על הבורות
, אבל בעד מי אתה?

Brockster

New member
למה בורות? ../images/Emo13.gif

בעקרון- הלב אומר, רוצה ומקווה לקבוצה הצעירה של ההיט, אבל כל עצם בגוף שלי אומרת שהפיסטונס מגיעים לגמר, ומפסידים לסאן אנטוניו משהו כמו 4-2. בינתיים דוויין לא ממש במשחק, אבל ניתן לו את הזמן שלו, ונקווה ששאק ימשיך ככה

שי מילר

New member
מנהל
בורות כי בטח אמרת כאן 100 פעם

בעד מי אתה ולא ראיתי
. הלב, הראש והגוף אומרים שההיט. לא ניתן לדטרויט לדפוק את שאק שנתיים ברצף! שאק צריך להוכיח ללייקרס שלא היה צריך ללכת עם קובי. יש המון על הכף הלילה.

שי מילר

New member
מנהל
זה לא נראה טוב...

מה יהיה? מיאמי ממש לא במשחק. כבר 10 לדטרויט.

Brockster

New member
לצערי זה בדיוק מה שחשבתי

פלאש ממש ממש לא בטוח בעצמו, לא משחק את המשחק הרגיל שלו וכבר חטף עבירה שלישית, אין תרומה גדולה מהג'ונסים... לעומת זאת המילטון נותן את משחק חייו... נקווה לטוב, אני כמו שאמרתי- נראה לי דטרויט לוקחים.

שי מילר

New member
מנהל
זה הולך קשה אבל משתפר

דטרויט לא מחלקים מתנות, אבל מיאמי נחושים לאללה. הקהל נותן אחלה פופים וזה חשוב. במשחק כזה של סל לפה או לשם, הקהל יכול מאד לעזור. יהיה בסדר, עוד קצת ואנחנו בגמר.

shlomi 123

New member
אתה לא היחיד :)

אבל בניגוד אליך אני עם דטרויט, בעזרת השם דטרויט ינצחו ונפגוש את סאן אנטוניו בגמר,ומי יודע אולי ניקח שוב את התואר פעם שנייה ברציפות (הלוואי!).

Brockster

New member
שמע

אני מודע לזה שדטרויט קבוצה הרבה יותר טובה בכללי, יותר מגובשת, יותר מאוזנת, ובעיקר יותר מנוסה- בהשוואה למיאמי הצעירה (ואני מתכוון להרכב שמשחק ביחד, כי אדי, מורנינג ושאק הם כל דבר חוץ מצעירים
). אם וכאשר דטרויט יגיעו לגמר, כמובן שאני אהיה בעדם נגד סאן אנטוניו, שמשחק הפוסט אפ המקובע של דאנקן מחרפו אותי אצלה
נראה מה יקרה, 5 הפרש במחצית- עדיין פתוח

yauli747

New member
גם אני ער וראוה RAW בשידור חי

אבל אני עוד מעט הולך לאיזה פאב לראות את המחצית השניה... מזל שיש טיבו וזה מקליט לי את RAW

Brockster

New member
רק שתדע יאיר

פעם הבאה שאתה מצטלם לך עם עוד איזה כוכב אינידז ופאקינג ראב איט אין אוור פייסז, אני מארגן פה משלחת של המאפיה הנורבגית שתבוא "לבקר" אותך בניו יורק
מעניין אותי לדעת- בעד מי הניו יורקרים? זה לא שמיאמי או דטרויט יותר מידי קרובות אליכם... ספר לנו על זה

yauli747

New member
האמת שאני בכלל לא אוהב כדורסל

הלכתי לפאב רק בשביל האווירה ובשביל הנשים
תמיד כיף לראות משחקים בפאבים זה הרבה יותר כיף במיוחד לאחד כמוני שלא אוהב ספורט ובא רק בשביל האווירה... את הניו יורקרים עצמם זה לא כזה ענין וחצי הסתכלו על המשחק של היאנקיז שהיה במקביל (אני גם הסתכלתי האמת) ובקשר לארגוני אינדיז.... ממממממממ ביום ראשון יש פה ROH במנהטן ואחרי הז יש את הPPV של ECW/WWE אני מתכוון ללכת רק למופע של ROH כי להשקיע 100-150 דולר כדי לראות אירוע שאני לא יודע למה לצפות זה לא שווה בכלל... אבל אולי אני הלך לאזור של הPPV אחרי המופע של ROH לראות אם אני אפגוש מישהו בחוץ... תמונות+ דיווח בשבוע הבא

Brockster

New member
HOLY CRAP FOLKS!

FLASH IS COMING BACK TO LIFE!
ג'יז, הילד פשוט מדהים! אני לא מאמין שעם כזו פציעה בצלעות הוא חודר ככה כמו כלום דרך דטרויט! ולא תגידו ההגנה של הלייקרס
דטרויט!

כמה שזה משמח אותי לראות את

דטרויט עולים לגמר ואת מיאמי מתייבשים בחוץ
בהחלט מגיע לדטרויט להיות בגמר, הביאו פייט עד הסוף עם הקבוצה שכל הזמן דיברה על זה שהיא תגיע לגמר אבל בסוף נפלה ואני אפילו יגיד שנפלה די בגדול. אומנם הגמר לא כל כך מעניין אותי, אך עדיין יהיה אחלה גמר. -שנה הבאה הקסם יחזור לקבוצה שלי ואז לא יהיה מעצורים-

למעלה