שמירה על חשאיות בעידן האינטרנט

seymore butts

New member
../images/Emo32.gifשמירה על חשאיות בעידן האינטרנט

יש לי שאלה אליכם. האם יש משמעות לצוי איסור פרסום וטשטוש פנים במוזאיקות בעידן האינטרנט? באתי הבוקר לעבודה, פתחתי מיילים ומה אני רואה? אני ועוד רשימה ארוכה של נמענים קיבלנו תמונות של "א'" ללא מוזאיקה, תמונות שצולמו במסיבת העיתונאים המפורסמת מתחילת השבוע. לא מספיק שהעיתונאים ידעו כביכול על חשדות לכאורה לעבירות מין של קצב עוד לפני שנבחר לכהונת נשיא ומשום מה העדיפו לשתוק, עכשיו אחד מהם מצפצף על צוי איסור פרסום ומדליף תמונות של אחת המתלוננות, שאמנם יש סימני שאלה רבים לגבי אמינותה, אבל עדיין אסור לפרסם עליה פרטים מזהים. ואחר כך אותם עיתונאים עצמם מגלגלים עיניים לשמים ומזילים דמעות תנין על כך שקרבנות לעבירות מין חוששות לדבר. כמובן שאין להבין את דבריי כהכללה גורפת, לא כל העיתונאים וגם לא כל המואשמים בעבירות מין אשמים.

א. יש. באינטרנט ראו אותה אולי 10,000 איש

כל היתר מחקו את האימיילים בלי לפתוח אותם. בטלוויזיה צופים מיליונים. תשמע, אנחנו חיים בעידן שלכל חרא ולכל חולה נפש יש מחשב והוא מחובר לאינטרנט. בגלל המאסות של האנשים יש בעיה עם המדיה הזאת. העולם כבר לא מה שהיה לפני שהאינטרנט לכנס חזק לחיינו.

starglow

New member
בגדול מסכים איתך..אמהמהמה

צריך לדעת שמי שרוצה למצוא את התמונות ומי שזה מעניין אותו מסיבה מקצועית או אחרת ידע למצוא את התמונות למשל של א' ולא ימחק את המייל אלא ההפך רק יחפור עוד ועוד.. אבל מה שכן בהחלט המאסה של האנשים בכל מדיית האינטרנט הופכת אותו לזמין עבור כל אחד ואחת שפוי או לא...(כמונו למשל..((-:...)

יש הרבה מקורות להשגת מידע

גם מחוץ לאינטרנט וזאת בעיה בפני עצמה. האינטרנט מביא לנו הרבה טוב. אבל גם רע. את הטוב צריך לנצל ולהנות ממנו ואת הרע צריך לזהות ולנטרל.

THE ZX

New member
על הבוקר ...תגיד ../images/Emo35.gif

תגיד קצת בוקר טוב חברים שלי
איזה קופי טו גו
תנשנש איזה פרי
קצת אהלן מה נשמע
אבל די תחת מספיק עם קצב ועם א ועם אונס
חלאס קרציה
מה לא ברור
אתה חושב שקצב נקי כמו חיתול רב פעמי בדהיישה
ואנחנו חושבים שקצב הוא התרכיז במשאיות זבל שנוזל לכביש
שחרר אותנו מעולך נודניק

THE ZX

New member
מעולה ....../images/Emo127.gif

למה בדיוק היה לך להסכים אגב

ארתורו1

New member
תמונה של א בלי הריבועים זה לא חוכמה

בא נראה אותך מביא לנו תמונה שלה ללא בגדים...

אתה בדיליי רציני סימור..

אני את התמונות של א' קבלתי למייל קצת יותר מחצי שנה...

ארתורו1

New member
זה דיליי ???

עכשיו הגיעו אלי התמונות של השמלה של מוניקה לווינסקי זה דיליי!!

דייי ../images/Emo5.gif

אפילו התאורים על הזיונים בתחת שבא לי להקיא מהם עדיף. לא מעניינת אותי א ב או ג. we cant change the world

יש מזל

שקוראים לו ZX.
הוא לא ממש קשור לגלגל המזלות.
לא ממש קשור לעצמו
לא ממש קשור לכלום.
אבל אנחנו יודעים שהוא קיים
.

THE ZX

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo27.gifTHE ZX ../images/Emo37.gif../images/Emo37.gif

פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

למעלה