של צהריים... שאלה לא קשורה

סקסיית

New member
../images/Emo32.gifשל צהריים... שאלה לא קשורה

בטוח קרה לכם מצב שהצבתם לעצמכם מטרה מסויימת, ייעדים, או כל דבר בסגנון. ואז באה ההזדמנות והרגע, ו..... אתם לא מצליחים בביצוע או נכשלים חו"ח... מה אתם עושים?? אני לקחתי נשימה עמוקה... קצת דמעתי מרוב העצבים שהצטברו... הרבה הצטברחתי.... ו.. הפלא ופלא... בניסיון שני זה הצליח לי. ספרו על תגובות שלכם למצבי קריז או סתם .. תעודדו אותי...

פעם זה היה מהבטן(הקריזים הספונטניות

)בלי ספירה עד 10, למרות שאני כולי פתיל קצר מטבעי(למי שמכיר אותי מקרוב), וזו לא עבודה קלה, אבל יעידו על כך הקרובים לי מכל שבשבוע האחרון השתדלתי מאוד להיות מאופקת מול מצבים לא פשוטים(ובכלל בשנה האחרונה הרבה דברים בחיים נראים לי כל כך שונים כנראה שהזדקנתי:) ). לגבי מטרות או יעדים, אני מאוד מאמינה שאין דבר כזה לא להשיג את היעד או המטרה, לעומת זאת יש דבר כזה שלא ממש רוצים מכל הלב להיות שם, לדוגמא: מאוד מרגישה שרוצה להפסיק לעשן, אבל לא מצליחה, אם כי בשבוע האחרון הפחתתי בכמות מאוד ניכרת, אבל אני מאמינה שאם הייתי ממש רוצה להפסיק לעשן שום דבר לא היה עוצר אותי, בדיוק כמו דברים אחרים שרציתי בחיי והגעתי לשם עם המון התמדה וכוח רצון. סוד הקסם הוא ממש לרצות להאמין והכי חשוב להתמיד ברצון, השילוש של לרצות ולהתמיד זה השילוב המנצח.

סקסיית

New member
גם אצלי זה היה ככה

הלהתפרץ מהבטן... וזה עבר חלף לו מזמן... פשוט לקחתי קשה את העובדה שלא הצלחתי לעמוד במטרה שחשבתי שאוכל לעמוד בה בלי בעיות על המכה הראשונה... אמנם בניסיון שני זה הצליח... אבל התסכול.. הפתיע אותי! לא ציפיתי להתאכזב כל כך

ezolid

New member
התעודדי נא ../images/Emo24.gif

אני משתדל לזכור שבדרך לכל מטרה, לכל יעד, לכל חלום שארצה להגשים, ישנם מכשולים. את חלקם אפשר לצפות מראש ואת חלקם לא אבל תמיד הם שם. לכן, עם כל הבאסה, צריך לקבל את זה, ללמוד ממה שקרה ולהמשיך הלאה. אם נאמין שהמטרות שלנן ברות השגה (או בכיוון השני, נציב לעצמנו יעדים שאנחנו מאמינים שהם ניתנים להגשמה) אז בסוף נגיע. אם לא היו קשיים, כשלונות ותקלות, לא היו גם שמחות, תקוות והצלחות. לא בטוח שעודדתי אבל יצאתי מחוזק בעצמי....

סקסיית

New member
ופה בדיוק טמונה הבעיה

האם כל המטרות שאנו מציבים לעצמנו הן ברות השגה? איך אנחנו יודעים שאנחנו לא קופצים מעל הפופיק? איך יודעים שמה שאני רוצה וחושבת שיכולה לבצע בעתיד הוא גם בר ביצוע בבוא העת?

סקסיית

New member
../images/Emo6.gif כמעט.... עוד קצת

והייתי שורפת את הטלפון עם המחשב יחד...

Doggy Lover

New member
../images/Emo25.gif

אני כל היום מסתובבת ברוח שטויות בגללך, צועקת "שקלון" ואף 'חד לא מבין אותי... אני כל פעם בורחת באלה עם המעילים הלבנים... Urchin Umbrella Cockatoo והמניאק לא בא להכין קפה... תמסרי לו שלא מדברת איתו

סקסיית

New member
בקריז זה נכון גם לגביי.. השקט

אבל השאלה היא לגבי תסכול... איך מתמודדים איתו? איך אתה מתמודד? איך אתה יודע שהמטרה שהיום הצבת לך לעוד שנה לא תהפוך להיות מתסכלת וקשה להשגה בעוד שנה?

הולמס 30

New member
מאלחש את התסכול

אפשר גם עם אלכוהול או בוף אבל הכי טוב עם סקס ואם משהו לא מושג פעם אחר פעם אנחנו לומדים להסתגל לא?

תזהר שלא יאמרו לך שאתה מכור

לסקס,או בוחר נתיב בריחה לכיוון סקס, כי אולי גם זה יכול לגבול בהפרעות נפשיות. מנסה להבין איזה הערה שהעירו לי היום לגבי סקס, ועדין לא כל כך מבינה אותה.

אינלי שמץ

לא מצאתי פתרון קסמים תלוי מה מתסכל/מעצבן אותי מצבי קריז שלא קשורים למטרות- המוקדנים הסתומים של סלקום- אחרי 4 שיחות רגועות.. נשברתי.. שיחה אחת של קריזה שלי <דיווה הופכת לאלימה כשלא מבינים אותה> הכל נפתר :).. אז מי אמר שבאלימות לא פותרים דברים?? לגביי השאר- לא ממש זוכרת.. אולי כי מעבירה דברים הלאה בשנה האחרונה.. או מחליטה שלא חשוב לי וממשיכה כאילו כלום.. או שתופסת קריזה על זה.. לאיזה שעה.. מוצאת קורבן שיספוג ואז ניגשת לזה בצורה אחרת וזה נפתר נצלש לא מדברת איתך לעולמים <או לשעה בערך> הולכת לאמאבא לקצת. אחורי זה אני אריב איתך.. ב
<לא כאן שתוכלי להתחבא>

kuxena

New member
מקווה שהתעודדת ../images/Emo140.gif

כשאני בקריז אני מוציאה הכל עד שלא נשאר כלום. או הולכת שיחבקו אותי. תלוי.

newcharm

New member
הוא/הם לא יכולים להגיע אליך?

שישקיעו קצת, זה עדיף לכולם. (ככה לפחות לי יעצו היום)

למעלה