של יום חמסין

היום בתפוז

היום ב-19:00 תוכלו לצפות live בהופעה של דודו טסה- בלעדי לגולשי תפוז אנשים. ההופעה תשודר ב- blogtv ישירות מאולפני "לונה" בת"א. שווה לראות. הערב ב-22:30, מיד לאחר הפרק היומי של פרוייקט Y2 יתארח יורם לווינשטיין, המורה למשחק של החבר'ה כאן ב- blogtv. מיד לאחר התוכנית "עסק משפחתי" בערוץ 2, יתארח בפורום "עסק משפחתי" מר חזי ביליק - מהנדס מים, שיענה לשאלותיכם בנושא חיסכון במים. ניתן להשאיר לו שאלות כבר עכשיו.

איפה עושים קורס מיילדות

משהי יודעת איפה עושים קורס מיילדות וכמה זמן זה.?

Arfilit

New member
את אחות?

כדי להיות מיילדת חייבים קודם כל הסמכה של אחות.

כרמית מ.

New member
קודם לומדים אחיות

ואח"כ, אחרי תקופה מסוימת של עבודה מעשית כאחות (אאל"ט), אם מתקבלים, אפשר ללמוד מיילדות. לא תהליך פשוט או קצר... יש לי חברה שעומדת עכשיו להתחיל את לימודי המיילדות, אם יש לך שאלות ספציפיות, אני יכולה להעביר לה.

1אילת2

New member
דרושה משאבת חלב יד שניה.

מישהי מוכרת? ואם לא, מה הלהיט עכשיו בקרב המשאבות? כמה עולה? איפה קונים?

g a n i

New member
אני נרשמתי בשבוע שעבר../images/Emo9.gif

אכן צריך להיות אחות, ויש תכנית להסבת אקדמאים - שנתיים במקום 4. עד עכשיו לא שמעתי שחובה נסיון מעשי להשלמת מיילדות (קורס של שנה בפני עצמו) אבל כל מי שדיברתי איתה (יחסית רבות, ומזרמים שונים) המליצה לי לעבוד בתחום ע"מ להבטיח שזה אכן מה שרוצים לפני שמשקיעים שנה נוספת וד"א, לא כל שנה נפתחת ההשתלמות ול בכל בי"ח יש. כך שאולי יצא לה לעבוד קודם בכל מקרה.

g a n i

New member
התחבאתי../images/Emo9.gifגמעצמי התחבאתי../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

ושתדעו לכן שכמעט הלכתי להשאיל את האייקון של סוס של, מקודם...

גאה בך מאוד מאוד ../images/Emo34.gif

על הכוונות, על ההרשמה, וגם על ההודעה בפומבי, שהיא עוד צעד קטן לקראת. אני בטוחה שתהיי נפלאה.

א אוהל

New member
../images/Emo50.gif כמה מרגש! ../images/Emo65.gif

מקווה שתהני מכל רגע (גמני חשבתי על זה - אבל אני פוחדת מזריקות
).

g a n i

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gifו...אל תזכירי לי../images/Emo5.gif

בתכנית המקוצרת זה חצי במספר, לא? >אייקון מתכחש למציאות
< האמת, אם כבר נהיה דיון, מה אתן אומרות: זו לא הסיבה שאני עושה את התפנית (הע-נ-קית
) הזו, אבל החצי שאל אותי אם ברור לי שגם אני, בתורי, איילד את רוב הנשים כשהן שוכבות על הגב
ושכשנכנסים למערכת הופכים -לטוב ולרע-להיות חלק ממנה. אני דווקא חושבת שיש שפה מע"מ משמח לגילי (המופלג
) ולנסיון שאני מביאה איתי מהצד הנכון של המסילה... חייבת לציין שהוא שאל בעדינות, וסה"כ הוא מאוד תומך (בגבול האפשר לחצי מאוד *שונא-סיכון*
) איך תגיבו?!

צימעס

New member
את לא חיבת לילד על הגב

1 - המגמה היום בבתי"ח היא לכיוון הטבעי. מאפשרים למילדות יותר חופש לעומת לפני 3 שנים (כשהמילדת שלי עזבה את המערכת בטריקת דלת), יש יותר ביקוש של הקהל וכו' 2 - היי מילדת בית

g a n i

New member
לגבי 1 - על זה אני סומכת../images/Emo42.gif

לגבי 2 - קודם צריך להתנסות
(וגם כמה אלפי לידות ברזומה...אחריות כבדה מאוד מאוד!) אבל אנחנו בהחלט באותו ראש

למעלה