שלי ואייל - תחילת שנה

מיכל153

New member
../images/Emo32.gif שלי ואייל - תחילת שנה

היי אייל - משפחתון חדש, מטפלת חדשה וגם ילדים חדשים. היום היה רק שעה, מחר יהיה יותר. יש עוד ילד וילדה רק במשפחתון. שלי - גן חדש, גן שיקומי. גן זה כולל ילדים עם קשיי שפה כמו שלי וגם ילדים עם שיתוק מוחין. יש 6 ילדים (כולל אותה) בקבוצת הגן שלה, אבל במבנה יש עוד הרבה קבוצות גן. היא התבוננה בילדים, יש ילדים שלא יושבים ברצפה באופן עצמאי אז צריך לתמוך בהם ויש ילדים שלא יושבים גם ליד שולחן באופן עצמאי וצריך כסא מיוחד. יש ילדה חדשה נוספת שתבוא ביום שלישי. שאר הילדים היו ביחד כבר שנה שעברה. הם מדברים רובם היטב, אבל התנועה שלהם מוגבלת. שלי שחקה איתם במכוניות, בכלי מטבח , בבובה קצת. אכלנו ארוחת בוקר ביחד, היא אכלה קצת דני ופיתה עם חומוס לא רצתה. שחקה בחוץ בארגז החול ובמגלשה, נסעה באוטו ובאופניים. אח"כ התיישבנו לאכול ארוחת צהריים, אכלה קצת אורז, קצת אפונה, קצת שניצל סויה, קצת ביסקויט וקצת לחם. היא היתה אמורה ללכת הביתה ב- 10:00 אבל בכל פעם שהצעתי לה ללכת הביתה היא רצתה להישאר "עוד קצת" לפי דבריה. בסה"כ היה נחמד מאוד, הגננת והסייעת ובת שירות לאומי מאוד נחמדות. פגשתי (רק להגיד שלום) פיזיוטרפיסטית, מרפאה בעיסוק ומרפאה בדיבור. מחר אשאיר אותה קצת לבד ואלך לסידורים. מחר זה עד 11:00 אלא אם כן, תרצה עוד. זהו לבינתיים

AYELET1

New member
היי מיכל

איך יאת חזרה מיומה הרראשון , כשהיא בלעדייך, בחטיבה? המשפחתון של אייל נשמע נוח מאד- רק 3 ילדים, זה יופי!! ואם שלי רק רוצה להשאר עוד קצת בגן- אז מצויין
יש מעט ילדים, הרבה מבוגרים על כל ילד, ובעיקר בעלי מקצוע. נשמע מקום מצויין
שיהיה לכולכם המון הצלחה-כמובן גם לליאור ! שנה טובה ומוצלחת לכולכם

למעלה