שישתחרר עוד חודש

ווינגז

New member
../images/Emo32.gif שישתחרר עוד חודש ../images/Emo47.gif

הודעות שלא קשורות לנושא הפורום - שרשרו לכאן. שימו לב לחוקים, בבקשה: - אין לנצל"ש שרשורי תפוז
אנשים, כנאמר וכידוע - הן נעלמות אחרי 24 שעות, אם רק עוזבים אותן בשקט. - אין לשרשור לפה הודעות שקשורות לנושא הפורום - לכולן יש מקום מתאים. - אין לשרשר הודעות
לאף הודעה חוץ מלזו, בטח ובטח לא לפתוח אותן בהודעות חדשות. כל הודעה שתעבור על הכללים, תשורשר או תמחק בהתאם להחלטתינו. המשימה הפעם: ספרו לי מה ההישג הכי גדול שהגעתם אליו (מקצועית, אישית, רוחנית, כל דבר שאתם מרגישים שהוא הישג) בשבוע-שבועיים האחרונים.

לבנדר א

New member
נושי! עידן! מישהו!

רגע, עידן צפה בדוקטור? נו, ווטאבר. אז ככה, הרגע גיליתי שדייויד טננט! הוא. הוא קראוץ'. ג'וניור. בסרט הרביעי. וזה ממש נורא! כי עכשיו אחרי שקראתי את הimdb שלו אני ממש ממש מוקסמת ואיך שהוא דיבר על שהוא תמיד רצה להיות הדוקטור, כאילו,
! אבל אבל אבל זה מרגיש כאילו זה מחייב אותי לצפות שוב ברביעי, ולאאאאאאאא! זה מרתיע את האינסטינקטים הבסיסיים ביותר שלי, את גרעיון הקיום שלי. לראות שוב את הסרט הרביעי- NOT. אבל. הוא! שם! וגם- אמג. אתם חושבים שיש סיכוי שאני אתפוס אותו ואת סנייפ באותו טייק??????????????? ההתלבטות! היא אוכלת אותי! אאאהה!

Guid

New member
בוקר טוב עולם!

צפיתי לפני חצי שנה בסרט הרביעי, ואז בסוף, אני רואה אותו וחושב... ``יאה, פתאום הוא מוכר לי!`` ואחרי שניה אני תופס ``זה דוקטור הו! יאה, איזה אדירר!!`` ואז, סנייפ מתקרב אליו, ו... תראי לבד, קים, זה ענק!! /tapuzforum/images/emo6.gif

לבנדר א

New member
~סיכום 14 השניות המגניבות~

אמפג וואו!!! קודם כל היה לו כזה. קול. פסיכי. משגע. i'll be welcomed back like a hero! והזיעה והמבט המטורף. אאאה. ואז כשסנייפ בא ולוחץ לו את השרביט ללחי והוא מלקק את השפתיים, ואז יש סצינת אונס שנחתכה בעריכה! הוא כזה אליל.

Guid

New member
/tapuzforum/images/emo6.gif/tapuzforum/images/emo6.gif/tapuzforum/images/emo6.gif

הקטע עם השרביט בפרצוף באמת היה ענק! כמה צחקתי מזה! סנייפ דוחף לדוקטור שרביט לפרצוף? את *זה* לא רואים כל יום! XDD ידעתי שתתלהבי כשתראי את זה... /tapuzforum/images/emo6.gif אגב, לגבי סצינת אונס- תשכחי מזה, ראיתי את הגרסה המלאה של הסרט. לא היה שם כלום~ /tapuzforum/images/emo3.gif

Mikush x3

New member
חעחע XD

אמ... תחרות איות עירונית באנגלית??? (בבצפר עם סופי וסשה3>) לפני מחול XDD

Guid

New member
המממ... לא משהו רציני במיוחד,

אבל קניתי את הספר השני של אראגון באנגלית, והוא 1016 עמודים... אז נכון לעכשיו זה עדיין לא ממש הישג, אבל זה בדרך ללהיות אחד. /tapuzforum/images/emo6.gif

icy woman

New member
השפה ממש לא קשה עידן

אני עכשיו בספר השלישי שלו. אל תוותר!

Guid

New member
היא באמת לא קשה,

אבל יש שם לפעמים תיאורים שאני לא מבין... טוב, אבל זה הרעיון של ללמוד שפה, לקחת מילון ולתרגם. D:

icy woman

New member
יש כמה מילות מפתח

של ביטויים שלא שגורים בשפת היום יום, ואם לומדים אותם- הקריאה שוטפת יותר. עם סוגי הנשקים שהם מתארים- אני מניחה שלשחקן מייפל לא תהיה בעיה

ToryMaster

New member
מילות תיאור הן בהחלט לא קלות

אני מציעה שרק אם מילה חוזרת הרבה פעמים ואתה לחלוטין לא מבין אותה תבדוק במילון, כי את רוב המילים ניתן להבין מההקשר וזה לא פוגם ברצף הקריאה. אני, אגב, תופסת מעצמי דוברת אנגלית [עד שיש משהו שאני ממש טובה בו אני אתרברב, הא לכם!], ואפילו בהארי פוטר היו כמה מילים [בעיקר תיאור] שלא הבנתי בהתחלה.

Guid

New member
לרוב אני באמת מנסה להבין מההקשר.

כמו שאת אומרת, רק אם מילה ממש מציקה לי, או שאני מרגיש שהיא באה במקום חשוב, אז אני בודק במילון. /tapuzforum/images/emo9.gif

Jolteon

New member
הממ...

הצלחתי לסיים סיפור עם ארבעים וחמישה פרקים =] הקודם שלו כלל 80 וספיישל, אז זה לא עד כדי כך הישג, אבל השתפרתי ועברתי דרך מאז, אז בכל זאת... זו הרגשה מוזרה לסיים סיפור- מצד אחד אני שמח על ההתקדמות (אני משווה בין כל החומר הכתוב שיש לי), ומצד שני... זה כמו לאבד חבר במובן מסוים XD אבל אני מניח שזה עונה על המשימה =]

Don Nirtin

New member
אני גם עובד על סיפור באורך של 110 פרקים.../images/Emo87.gif

הממ.
. סיימתי פרק שני. חושב על דרך להתחיל את הפרק השלישי. ממ.

Jolteon

New member
יפה יפה~

לא קשה קצת לתכנן מראש בדיוק כמה פרקים יהיו? אני פשוט כותב, מחלק לסאגות, וכשאני מקבל מושג אני רואה כמה פרקים יש. אבל כל אחד ואיך שנוח לו =]

למעלה