שירשורי אוף לפה

walk alone

New member
לפי דעתי..

קודם כל בקשר למה שאמרו על השילוב של אביב גפן ולינקין פארק אז לפי דעתי אפשר לאהוב 2 סוגים של רוק זה לא קשור אחד לשני נגיד אני ממש אוהבת את לינקין פארק וגרין דיי וזה גם לא ממש קשור.. אני לא יודעת את מי יותר אפילו ולא נראה לי שאני יכולה להחליט כי אני ממש אוהבת (אבל ממש!!) את המוזיקה של 2 הלהקות.. דבר שני לפי דעתי (לא להרוג אותי..) ליהודים אין מוזיקה ממש יפה כמו שאתם אומרים והיא באמת חוזרת על עצמה בסך הכל יש להם שירים יפים אבל כבר נמאס חוץ מזה שהסולנית שלהם שרה כמו מסוממת.. ואפשר להעריץ מישהו עד כמה שרוצים אבל שזה כבר לא יכנס יותר מדי לחיים של הבן אדם.. (לא כמו מה שקרה לי..)

אורית שחף?? שרה כמו מסוממת???

לאאא!!!!! הקול שלה זה פשוט כישרון יוצא דופן!!! ודרך אגב... השילוב בין אביב גפן (מללךך!!) ללינקין פארק... אני מתה על שניהם לשניהם יש מוזיקה שאני אוהבת ליריקה טובה... והשירים של היהודים בכלל לא אותו דבר!!! אבל כל אחד ישמע מה שבא לו... כל אחד ישמע מה שעושה לו טוב בלי להגיד לאף אחד מה לשמוע... בגלל זה יש כל כך הרבה סיגנונות מוזיקה...

...

הליקירה של היהודים זה..: "אני פוחד למות" "אלוהים תעזור לי" "אני לבד" "אני פוחד למות" "אלוהים תעזור לי" "אני לבד" זה פשוט ככה... אני לא חושבת שאפשר להתכחש לזה.. תכנסי לאתר הרשמי, תכנסי לדיסקוגרפיה.. תקראי כמה מהשירים.. תראי.. אני לא אומרת את זה בשביל לפגוע בלהקה או משהו.. אבל זה נכון.. :/ - אהההההההההההההההההה פלייבוי חוגג יובל!! מזל טוב

pookacha1

New member
ברור שאפשר לאהוב

שני סוגים של להקות כמו לינקין ואביב גפן.. ציינתי את זה כי אני שונאת את אביב גפן.. סורי לכל האוהבים. לדעתי הוא אחלה מלחין אבל זמר גרוע... אז.. השילוב לא היה טוב בשבילי ולא לאנשים אחרים למי שלא הבין!

Bassיסט

New member
אני חושב כמוך בדיוק לגבי אביב גפן!!

אני גם לא אוהב אותו (בלשון המעטה)!!!

על טעם ועל ריח...

את לא אהבת את היהודים.. אנחנו כן. הרבה אנשים חושבים שהקול של אורית פשוט מדהים.. [האמ האמ] [אגב, מה שאמרתי קודם על הלהקה.. אני כן אוהבת אותם.. מאוד. פשוט זה נטחן ומאוס.. אני מחכה לאלבום חדש]

®NuLy®

New member
את צודקת

גם אני חושבת ככה... אבל הבעיה היא שיש אנשים שלא יכולים!! כמוני!! אני פשוט לא יכולה לא להיות מעריצה אובססיבית.... זה קרה לי עם מלא אנשים סדרות להקות ועכשיו אני בקטע של אמינם... יש אנשים שפשוט לא יכולים להיות אובססיבים ויש כאלה שלא יכולים לא להיות אובססיבים... הבנת משו?!

KaUrO DoNo

New member
הופעות של היהודים זה ממש שולט

אני הייתי בניצנים בקיץ שהיה...זה בטח נשמע לכם מזה מעפן אבל אני אישית מאוד נהנתי...הם דפקו הופעה מעולה עם מלא שירים... הלכתי עם חבר שלי ונהננו מכל רגע! וזאת ניראה לי ההופעה היחידה שהייתי בה... זאת הייתה חוויה בישבילי בכל אופן שמחה לשמוע שנהנת =]

וואלה!?! איזה מאגניב פתחו ב--

פעמון מלחמה!! והם תמיד פותחים בעוד ארון אחד... אמממ לדעתי השירים של היהודים לא נשמעים אותו דבר אולי כל השירים שלהם מדברים על אותו דבר בצורה שונה... אבל אי פאשר לומר שהם נשמעים אותו דבר... מה משווה את "מחפש תשובה" ל"מלחמה שקטה"? או "פעמון מלחמה" ל-"they want to kill me"?? אני לא מוצאת השווה... אבל כל אחד יראה את המוזיקה בדרך שלו... זה מה שיפה במוזיקה..... :) ד"א שמעתי שההופעה בניצנים של היהודים פשוט היתה אחת היפות שלהם... ואלבום חדש מהם... נראה לי בקרוב... כי הם חזרו לארץ והכל...

Bassיסט

New member
חברה!!!

שכל אחד ישמע מה שבא לו!!! ובאמת אם אתם רוצים תעריצו מי שבא לכם... אני אישית לא מאמין בהערצה כי אחרי שיוצא לך לשבת עם להקות מאחורי הקלעים(הדורבנים היהודים שוטי הנבואה סינרגיה מוש בן ארי ועוד! - ככה זה שאתה מחמם אותם) אז אתה מבין שהם אנשים בדיוק כמונו ולא יותר מזה!!! הם פשוט אנשים שהיו במקום הנכון בזמן הנכון והתקדמו בחיים!!! חברה מחר אני מתגייס סוף סוף אז תשמרו על עצמכם אני אוהב אותכם חבל"Z!!!

s w e e t16

New member
אנשים כנסוווווווווו

אני יודעת שזה לא קשור לפורום..או שכן...(יש מצב שהוא יהיה בקרוב) הנה אתר שלי... התחילה עכשיו תחרות אתרים...ואני ממש רוצה להגיע לפחות לאחד מהמקומות הראשונים.. אני רוצה לדעת מה דעתכם על האתר...ומה צריך להוסיף.(למטה..בתחתית הדף הראשי יש סקר..תענו עליו.. ואפשר גם להשאיר תגובה בפורום..)אם הרבה אנשים ירצו מידע על מוזיקה, אני אוסיף לאתר יותר מידע על מוזיקה (תמונות, קבצי מוזיקה ועוד..של לינקין פארק!!! ועוד להקות שתרצו..) בבקשה גם תדרגו את האתר אם יש לכם כוח. זה מאוד חשוב לי! תודה רבההההההההה

אני לא יהיה פה 3 ימים...

נוסעת לטיול שנתי...חחחיי יומיים בטוח ותלוי מתי נחזור ביום השלישי.. ביי לכולם.. צריך לישון כי קמים בחמש בבוקר....

SAMAR

New member
גם אני נוסעת....

חברליצים! אני הלכתי לטיול שנתי, אז....המשך שבוע טוב לכלום, וגם סופשבוע מצוין...יום טוב!

SAMAR

New member
הו תודה!

אם לא אכפת לכם ידידי אני גם בודקת את החתימה [כנסו לאתר!]יום טוב!

למעלה