שוב נעלמת לכם לקצת..

../images/Emo32.gif שוב נעלמת לכם לקצת..

כמו שאני מכירה את עצמי בטח אמצא לי אינטרנט גם אם אהיה תקועה ביערות באינדונזיה.. אני טסה מחר ל4 ימים לנפוש באנטליה מטעם העבודה וכשאחזור כבר לא יהיה לי אינטרנט לעוד כמה ימים כי אנחנו עוברים דירה..... אז לא להתגעגע יותר מידיי ושמרו על קשר טלפוני ולא, אצא מדעתי אוהבתותכם!

ניצם

New member
אל תצאי מדעתך

הכל יהיה בסדר.תעשי חיים ולא להוציא ראש ויד מהחלון ב
.

../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

טיסה נעימה
, תעשי חיים
והרבה בטן גב...... ו-
על ה-
החדש.
ושתמיד נשמע <נקרא>דברים טובים כאלה

../images/Emo160.gif נעימה מאמי שלי ../images/Emo180.gif

תסעי לך , תנוחי בטן גב, תרביצי כמה דרינקים תנקי תראש .... אח הייתי באה איתך אני בהחלט זקוקה לזה ... קיצר תעשי חיים נשמה נשיקות וחיבוקים מלאי געגועיםםםםםםםם ללי

בואנה את...

הסתדרת טוב בחיים בלי עין הרע...
כל שני וחמישי טיסות ברחבי העולם, אינעל העולם!!! למה אני כזאת שמנה??? אילו רק הייתי קומפקטית... הייתי נדחפת לך לתוך המזוודה ומטיילת לי גם...
תעשי חיים בובה
אנחנו מחכים לך פה... ואני אגב בטוחה שתמצאי שם איזה מחשב בכדי לדווח לנו על הטורקי שהתחיל איתך
תהני מהחיזורים...
אפרת

טיסה נעימה ../images/Emo160.gif

ותביאי לי בורקס
או בקלאווה ללייייייי בואי ניסע איתה יש שם כנאפה ררררר תהני ותחזרי בשלום

עד תורכיה בשביל כנאפה ועוד

להסתכןןןןןןןן בזה שירצו לקנות אותי ולסחור בי חחחחחח אין מצב רוצה כנאפה בואי נקפוץ ליפווווווו יש שם אחלה כנאפה שבעולם.

roxie

New member
../images/Emo160.gifטיסה נעימה../images/Emo24.gif

תעשי חיים יקירתי!!!! סעי, נוחי ואל תשכחי לחזור מהר כי אני כבר געגעת מאחלת לך ולכל המשפחה מעבר קל

gaya0207

New member
../images/Emo160.gifנעימה בובה!!!

שיהיה לך כיף אמיתי, מנוחה רצינית והמון תורכים חביבים שיכינו לך קפה... מאחלת לכם מעבר קל והתמקמות נעימה בבית החדש! מתגעגעת המון כבר עכשיו
טל

chicka

New member
תעשי חיים ב../images/Emo42.gif

אני גם רוצה חופש...אוף
טיסה נעימה, אל תרוקני את כל הדיוטי-פרי בבת-אחת, תשאירי קצת אחריך אם אפשר
תבלי ותהני

למעלה