שבי"זות יום א'

VASANA

New member
../images/Emo32.gif שבי"זות יום א'

שבוע טוב לחברי הפורום
מצטרפת חדשה, הספקתי להציץ בחלק מהשרשורים, לא בטוחה שהנושא שלי מעניינו של הפורום. ואולי... אולי אתם שותפים לתסמונת הבאה. המקום: חדר מגורים בביתי השעה: שעה ארוכה... מצאת השבת משתתפים: החייל הצעיר (שבועיים, גולני), אמא מתוסכלת, אבא "חכם" ואחות. אמא, תפסיקי להסביר לי! תני לי להתרכז! אבא, די עם הסיגריות! עשיתם לי כאב ראש! אמא, בואי לעזור לי לארגן את התיק! דיייי! אמרתי לך שתתני לי לסדר כמו שאני רוצה! איפה המנעול שלי? מה אני אעשה עם המשחה? איפה לשים את החטיפים? למה אני צריך כל-כך הרבה גרביים/תחתונים/ etc.? אוףףף, תנמיכו את הטלוויזיה!!! אוףףף, עוד פעם החברים שלי מצלצלים! כואב לי הראש!!! אכלתי היום! מי אמר לך שלא אכלתי מספיק?! אולי אלך לבורגר-ראנצ' לאכול עם חברים? אדווההההה!!! אין לי כוח לצרוב לך את הדיסק עכשיו!!! אמאאאא!!! זהו, בקיצור הכי נמרץ. ואני חונקת חיוך
בהתאפקות, נושכת שפתיים... "מאמי, בגלגול הבא אני מבטיחה לך לגדל אותך באמריקה! שם לא תצטרך להתגייס לצבא!" הולכת על בהונות. מתחילה לארגן את הפריג'ידר המסודר ממילא. חייבת להתעסק עם מש'ו, לא? לפחות עד שוך הסערה. חושבת שביציאה הקרובה שלו {אוף, מתי הוא חוזר כבר? התגעגעתי!!} אצפין או אדרים, אקח חופשה בטהיטי, במיקרונזיה... איפה שלא יהיה... העיקר שיהיה לי בריא ויחזור בריא ושלם!!! תרגיעו אותי
החוויות האלה מוכרות לכם?

אממאא

New member
היי גולני ../images/Emo140.gif

גם אצלי החייל הקטן הוא מגולני. אני עם הבן הגדול קיבלתי החלטה - לא מסדרת להם את התיקים. אני מכבסת, מקפלת, שמה בערימות יפות, ונותנת להם להסתדר לבד. אני בחיים לא מצליחה להכניס לתרמיל את מה שהם בשתי דקות עושים, מנערים ימינה, מנערים שמאלה וכל הערימה נכנסת כמו שצריך. אם הם חושבים ששכחתי משהו, אז כן, יש נהמות של "איפה הגרביים"? ו"איפה החולצות"? ולמה את לא מבינה גבעתי/נחל/גולני לא הולכים עם שרוול ארוך? מה אני אמור לעשות עם מה ששמת לי פה? שטויות, נותנת להם להתחרבש עם עצמם (נשק יש להם, שיסתדרו עם ערימה של בגדים) ומעסיקה את עצמי בדברים החשובים לי עד שוך הסערה....

היערכות ליום א'

אצלנו זה מעט שונה. מכיון שהם שניים, יש צורך בזהירות מירבית לא לטעות בין המדים, הגרביים וכו'. אי לכך מכונות הכביסה בנפרד, גיהוץ בנפרד. שולחן האוכל הענק מחולק קבוע לשניים.שם מניחים לכל ילד את כביסתו.במוצ"ש כל אחד מכין את ציודו לבד. אנחנו אחראים על הכביסות, גיהוצים, קניות (ממתקים, וציוד צבאי קל).כל היתרעליהם. ושרק יחזרו בשלום. כן. ביום ראשון מעט דאון. כמה טוב שאני עובדת ביום זה הרבה שעות.

אממאא

New member
אני מתארת לעצמי איזה בלגן יהיה

כשאצלי יגיעו שלושתם הביתה באותה שבת, בסוף שבוע חורפי במיוחד....
בינתיים אני משתפשפת על שניים עם מזג אויר נוח לכביסות וייבוש....

אילתית ערב טוב

אני נורא עצובה - אולי את יכולה לשלוח לי תמונה של פילים? היום ארזתי אוכל בקופסאות לבת ובעלה כשאתם ארזתם תיקים ?( או לא ארזתם)כיבסתם וגיהצתם . הטפתי מוסר -לבת שלי( מה זתומרת מגעיל אותה לבשל בשר ..) התוכי נשך אותי בצואר ואני כבר לא יודעת מיזו אממאאא ומי זו אמאאאאאאאא הצילו!!! מישהוא יכול להגיד לי? מי זו מי?

אממאא

New member
מי קרא לי??? מי ? מי ???

ולמה את צריכה תמונות של פילים? גם את אוהבת פילים? ולמה התוכי נשך אותך בצוואר יקירתי? מה נהיה ?

אוהבת פילים מאוד גם את?

התוכי התעצבן עלי - לא רצה לרדת מהכתף שלי נהיה מנהל עלי.

אשד4

New member
לאוהבות הפילים

אתגר בשבילכן... כמה רגליים יש לפיל? (שבתמונה...)

זהו הלך עלי...

עד שאני לא אצליח לספור אין ללכת לישון. הצילווווו אני לא מצליחה!!!

VASANA

New member
|מעוז|

לי יש ז'אקו, נקבה, עונה לשם "פאסוליה" ושונאת אותי... כשאני מתקרבת אליה {רק למילוי הכלים במזון ומים} היא נועצת בי זוג חריצים = מצמצמת את העיניים במבט מרוכז ועוין, קרובה באלפית השניה לנגוס בי... כפוית טובה שכמותה
וכשהצליחה לא אחת "ללטף" את אצבעי בעזרת המקור, הייתי פולטת אינסטינקטיבית "אוייי! נבלה!" והיא, המוכשרת, משתמשת בכינוי זה כל אימת שאני צצה בשטח...
כן, גם היא משחקת במשחקי-שליטה... פכככ...

יו אני מתה מצחוק ואסנה..../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

זה בסך הכל קוקוטייל שלי ומתנהג כאילו התחתן איתי. איך נפלתי שוב יווווווווו....

VASANA

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

לא נפלת... אני נפלתי {עם הספורים שלי...}

../images/Emo6.gif זה מזכיר לי....

איך מתחיל מברק של פולניה? "אוי!!! תתכוננו לבעיות, פרטים בהמשך"

../images/Emo68.gif אותה אמא מאד מרוצה...

מהעובדה שהבן הלך לקב"ן, "שלוש שעות, הוא רק דיבר עלי".

סמדר בנ

New member
טנצ'ר חזרת

במלוא המרץ.... חשבתי שההיעדרות של אושיקו הבריחה אותך...

למעלה