שאלה קטנה

Ping Poong

New member
../images/Emo32.gif שאלה קטנה

מה אפשר לעשות כדי שהאמיול לא יאט לי את המחשב?

greenzg

New member
לכבות אותו

ובשביל תשובות יותר טובות פנה/י לפורום תמיכה טכנית

Chandler Rulz

New member
קניתי דיסק, הפעלתי את האימיול וזה

עדיין מאט לי ת'מחשב!!!!1 הוא צריך דיסק מסוים או שאני יכול לקנות מה שאני אוהב (פריס הילטון שולתתתת!!1)

potter4

New member
אני דווקא הבנתי משהו אחר חח

לקנות דיסקים שאת רוצה שיר ואז לא תצטרכי אימיול חח

tomeriko19

New member
../images/Emo32.gifליין 10 באפריל. ../images/Emo9.gif

אירועים מוסקליים
2006 : שחקנית הקולנוע Gwyneth Paltrow וסולן להקת קולדפליי כריס מרטין חובקים ילד שני, ששמו מוזס.(לא,הוא לא קיפוד והוא לא אופניק
)
2005 : הזמרת האוסרטלית, Natalie Imbruglia נמצאת בפסגת מצעד האלבומים הבריטי עם אלבומה ‘Counting Down The Days’ (
כבר שנתיים?!?!
ועוד אני אחרי מקלחת...)
1998 : Wes Borland גיטרסיט להקת לימפ ביזקיט נשא לאישה את Heather McMillan (
לעולם לא תצעדי לבד מילאן..
)
1993 : האלבום 'Songs Of Faith And Devotion של להקת Depeche Mode מוביל את מצעד האלבומים האמריקאי.
1981 : James Honeyman-Scott גיטרסיט להקת Pretenders והדוגמנית Peggy Sue Fender התחתנו. |חיפושית| 1970 - פול מקרטני מודיע על פרישתו מלהקת החיפושיות ובכך מביא לפירוקה אירועים נוספים (לא מוסקליים) : 1931 - האצ"ל נוסד בירושלים על ידי פורשים מ"ההגנה", בראשות אברהם תהומי 1963 - הצוללת האמריקאית USS Thresher טובעת ליד קייפ קוד, מסצ'וסטס. ניספים 129 אנשי צוות ימי הולדת
: 1984 : Mandy Moore , זמרת ושחקנית אמריקאית. 1979 : Sophie Ellis Bextor , זמרת אחרים... 1951 - סטיבן סיגל שחקן קולנוע 1950 - חיים רמון, חבר כנסת ושר בממשלת ישראל 1973 - רוברטו קרלוס, כדורגלן ברזילאי שלא ידעו ונדע צער
: 2003 : Little Eva , זמרת אמריקאית 1962 : Stuart Sutcliff ,מלהקת הBeatles . קריאה מהנה

טבע dj

New member
איגור הפתעה בשבילך ../images/Emo28.gif

בכמה מהדורות של האלבום הייתה "גלויה" שהייתה מוחבאת בתוך העטיפה של האלבום חלק מ"ביצות הפסחא" (הפתעות בקיצור) של דפש.. מעל לגיל 18 בלבד
אוף רוץ לך... תבדוק אם יש לך את זה

lostharpy

New member
שמעי

וידוי שיגרור פרצוף כועס: אין לי את הדיסק אבל אני תמהה על כמה דברים הראשון, למה בעצם לצרף כזה דבר? השני, אם יש בעוד דיסקים שלהם "הפתעות" כאלה?

lostharpy

New member
פאק איט, סקלורוזה נפלה עלי

כרעם ביום בהיר! שכחתי שקניתי אותו, ויש לי הפתעה... פורנו.

למעלה