שאלה לבנות מודיעין...

../images/Emo32.gifשאלה לבנות מודיעין...

אנחנו ירושלמים שמחפשים לעבור למודיעין.. מצאנו דירה.. חמודה..4 חדרים + גינה בחטיבת גבעתי... מחיר שנראה לי דיי סביר - 195,000$ יש למישהי המלצות / הערוצ על המיקום / מחיר... אני ממש ממש צריכה עזרה. תודה ויום נפלא לכולכן!

../images/Emo16.gif קיבלתי עכשיו בשורה עצובה../images/Emo16.gif

אני מכירה (חבר של בת דודה של חברה טובה מאוד שלי) את מדריך הנוער של "מכבי צעיר" שנמצא ללא
חיים. החשד : דום לב. כולו בן 24-5. לא יאומן. רק לפני יומיים ראיתי את סרט החתונה של אחותה של החברה הטובה שלי, ובין האורחים היה גם הוא. בחור צעיר, גבוה, רזה. איך יכול להיות שהוא איננו ?!? פשוט עצוב. שולחת תנחומים למשפחתו ולמשפחתה המורחבת של חברתי, הוא היה ממש בן
שם.
.

טובה37

New member
יו איזה קטע

גם אנחנו ירושלמים שעוברים למודיעין כרגע מחפשים דירה אבל התקציב שלנו יותר נמוך ואם אני לא טועה זה באזור שמשוני אזור בהתפתחות

leahf24

New member
איזה גודל של גינה?

מה המ"ר של הדירה? (יכול להיות 4 חדרים אבל גדולה מאוד..) איזו קומה ? עם מעלית או בלי.. יש תוספות מיוחדות של הדירה הזאת? כמו מטבח מושקע? מיזוג? ריצוף? לא כך כך מכירה את המחירים של יד שניה -מכירה אנשים שמכרו דירת גן עם 4 חדרים , דירה לא מושקעת בכלל ב 160,000$.

אז לפי כולן כאן ופורום מודיעין

זה בכלל לא מציאה... אני חייבת להודות שדיי פקחתן את עיניי... היינו בטוחים שאנחנו עושים את עסקת חיינו! ת ו ד ה

למעלה