רעיונות בבקשה...

במוצ"ש הדרמנו עד לטווח קסמים

כדי לראות את יהודית רביץ בהופעה חיה. היתה הופעה מדהימה!!!! (יהודית רביץ פשוט פרופורמרית מדהימה)

רעיון...

לקנות באגטים לפי מספר האורחות, לפרוס אותם לפרוסות ולהכניס אותם לתנור על חום נמוך כך שיזהיבו לקנות כמה מהמרחים של אוליביה או ממרחים דומים במעדניה- פסטו, זיתים, עגבניות, מטבל שמן זית לקשט עם ירקות טריים, קלופים וחתוכים - מלפפונים וגזרים, ופרוסות עגבניה, קצת זיתים משובחים9 ובנוסף קערה עם כמה ביצים קשות, חמות, לא מקולפות ופורס ביצים. יאמיי

יעל י

New member
גם אני בעד הפונדו אבל גם...

לגבי פונדו אם אני גרה קרוב אלייך יותר (למרות שגם אני חו"ל לא קטן...) אז את יכולה לקבל ממני כולל המזלגות הארוכים האלה... בכל אופן אפשר גם להזמין פיצה למשל הולך טוב עם קולה (דיאט?) או תה או לאפות בורקסים,קובה,אגרול חטיפוני תירס שניצולים וכאלה-הכל זמין בסופר ורק להכניס לתנור

T noki

New member
ואפשר גם לאלתר אם אין כלי לפונדו

להכין את השוקולד המומס בסיר בגודל המתאים, ובמקום שיפודי המתכת לקנות חבילה של שיפודי עץ למנגל. הולך מעולה עכשיו בעונת התותים
תותים עם שוקולד, אגסים עם שוקולד, מרשמלו, פירות הדר עם שוקולד.

MotheRonit

New member
אני גרה אליה הכי קרוב../images/Emo9.gifוהיא יודעת את זה../images/Emo8.gif

רק שאני מארחת מחר ואולי אגנוב את הרעיון..אבל עדיין מוזמנת לקחת את שלי

שירי ל

New member
../images/Emo45.gif גם אצלינו זה להיט

אדממה. לא צריך לבשל - שימי 5 דקות במיקרו, תיזרי מעל מלח גס וזה נהדר! (רק לא לשכוח שזה פחמימות, לא ירק...)

שירי ל

New member
קנוי הייתי מביאה סושי

לרוב המסעדות של הטייק אווי יש דיל של סושי למסיבה אם את רוצה טיפה להשקיע ולעשות את זה מתוחכם את יכולה להכין ארוחה בכלים קטנים- למשל מרק בספלי קפה קטנים למנה ראשונה סביצ'ה דג או קרפצ'יו מנה שניה וכו

האם את מארחת בבית או רוצה להביא למפגש מחוץ

לביתך? כתבת "לא רוצה להביא משהו שגרתי" ואני הבנתי שהמפגש מחוץ לביתך (אבל רוב התגובות יתיחסו לאירוח בבית אז אולי לא הבנתי אותך?) בכל מקרה, אם בבית - ירקות חתוכים (חפשי כל מיני ירקות ביבי כמו עגבניות שרי, גזר גמדי, ברוקולי גמדי וכו') בנוסף לביבי ניתן להוסיף עוד חתיכות/מקלות של ירקות שונים. מטבלים, גבינות, קרקרים/לחם מיוחד. אולי מרק (תירס? עגבניות? אפונה? ירקות?) אם מחוץ לבית - מאפינס שונים מלוחים (=פשטידה) או מתוקים (=עוגה). מקווה שעזרתי. אם תרצי מתכונים (הכל ברגע של הכנה) - בשמחה!

למעלה