רוצים ירח דבש! נשמח לקבל המלצ

• פותח הנושא etza
  • פורסם בתאריך

etza

New member
../images/Emo32.gif רוצים ירח דבש! נשמח לקבל המלצ

המלצות לבתי מלון ברודוס או בכריתים (ואם אפשר שתציינו איפה מהם הוא נמצא) אנחנו רוצים לנסוע סופסופ לירח דבש, יוצא לנו אפשרי מבחינת חופשים אך ורק על ראש השנה (שככה על הדרך יהיה חגיגת שנה להצעת הנישואין - שהתקבלה ראש השנה הקודם
..) מוצאים דילים לכריתים או לרודוס אבל ממש לא יודעים אם המלונות בדילים שווים מהו נשמח לכל עזרה! תודה עצה.

הייתי ברודוס

בהילטון, היה מעולה!!!!! לדעתי, המלון הכי יוקרתי שם. אחלה בחירה לסופ"ש רגוע, ממליצה לשכור איזה קטנוע ולהסתובב בכיף באי.

חחח.. קסטום זה רעש!

בחופשה צריך קצת שקט. יש להם גם דוקטי.. אם אתה מתעקש
האמת, הם ממש חובבי אופנועים, יש מבחר לא קטן של יצירות
רק לבחור..

etza

New member
זהו ש.... אם זה היה תלוי בי...הארלי

היה מצויין. אבל...התחייבתי לגמור את הרומן עם דו גלגליים
כך שהדיון בכלל לא עומד על הפרק

זה מה שקורא כאשר אופנוענים מיתחתנים

אני עדיין עצוב שאני לא יכול להגיע לחופה עם האופנוע החמוד שלי

litala4

New member
מלונות מומלצים:

שלום לך אני סוכנת נסיעות במקצועי ואלה המלצותיי: רודוס- רודוס פאלאס או הילטון רודוס הן באוהת רמה 5* רשת קפסיס זו הרשת הכי מפורסמת ומפוארת. כרתים- לדעתי עדיפה על רודוס בהרבה!!!! היה מהממת החופשות הכי טובות שלי היו שם. בכרתים צריך לקחת מלון בחרסוניסוס או בקרבתה זו עיירה שוקקת עם חוף סטאר בי'ץ המפורסם מלון מעולה אנאבלה וילג או כרתה מאריס נסיעה טובה ומזל טוב

Mאמא Mיה

New member
רודוס -

רודוס פאלאס או קפסיס שניהם מצויינים 5 כוכבים, קפסיס יותר לצעירים, רודוס פאלאס נחשב יותר.

etza

New member
אוקי בררנו- קצת יקר לנו..מלון קצת

פחות מ 5* ישלכם להמליץ?? תודה מראש עצושים

sosonit

New member
אנחנו היינו ברודוס..

באולמפיק פלאס.. מלון נחמד ביותר.. עדיף להשקיע ולהיות במלון של חמישה כוכבים מאשר בארבעה כוכבים כי אז הם פחות מאובזרים ללא מזגן וכו'.. מבחינת הוצאות ברודוס אנחנו לא מצאנו יותר מדי מקומות לבזבז כסף..(שכרנו אוטו הסתובבנו קניות לא מצאנו יותר מדי דברים מיוחדים ..הוצאנו גג 200 יורו.. וגם זה בהגזמה על 4 ימים..) אם תרצי תמונות בכיף..

למעלה