קצת עומק בחיים-

Bboy Angel

New member
מי שמעונין להוריד קליפ ישראלי מגניב

עם ברייקדאנס...שיכנס לאתר http://www.breakdance.co.il זה בדף הראשי!

L i l o o S h

New member
התחלתי שירשור לבוש ואף אחד לא...

התייחס.... תמשיכו אותי.... ההודעה איפושו למטה, אז פשוט תתחילו שירשור חדש.. קאפיש? נשיקות לילוש

LeeCooper69

New member
אם התחלת...

ולא התייחסו במשך יותר מ24 שעות את יכולה להקפיץ. אין טעם לפתוח הודעה חדשה...

LeeCooper69

New member
שמים תגובה עם תוכן

להודעה הראשית. חשוב מאוד: התגובה צריכה להיות בת יותר מ10 תווים (בתוכן ז"א) אחרי 72 שעות ההודעה לא תקפוץ. רוב הפורומים אוסרים על הקפצה לפני שעברו 24 שעות! ואוי... אני אצטער שלימדתי נשים להקפיץ....

VampireFlame

New member
../images/Emo32.gif קצת עומק בחיים-

שטר בן 20$: מרצה ידוע התחיל את הרצאתו בהחזיקו ביד שטר של 20$. בחדר, בו היו 200 מאזינים, הוא שאל "מי מעוניין בשטר זה של 20$?" ידיים החלו להתרומם. "אני עומד לתת שטר זה לאחד מכם, אולם תחילה הרשו לי לעשות זאת". הוא החל לקמט את השטר. ואז הוא שאל: " מי עדיין רוצה זאת?" עדיין היו ידיים למעלה באוויר. "טוב", הוא ענה, "מה אם אני אעשה זאת?" הוא זרק את השטר על הרצפה והחל למעוך אותו לתוך הרצפה באמצעות נעלו. הוא הרים אותו מהרצפה, כעת כולו מקומט, מעוך ומלוכלך ושאל שוב "עכשיו, מי עדיין רוצה זאת?" עדיין הידיים התרוממו באוויר. "חברי, כולכם למדתם שיעור בעל ערך רב מאוד. לא חשוב מה עשיתי לכסף, אתם עדיין רציתם אותו מכיוון שערכו לא ירד. הוא עדיין היה שווה 20$. פעמים רבות בחיינו אנחנו מועדים, מתכופפים ושוקעים בעפר בעקבות החלטות שקיבלנו, או בגלל נסיבות שקרו בדרכנו. אנו מרגישים אז חסרי ערך. אבל אין חשיבות למה שקרה או למה שיקרה, אתם לעולם לא תפסידו מערככם. אתם מיוחדים- לעולם אל תשכחו זאת!! לעולם אל תתנו לאכזבות של אתמול להאפיל על החלומות של מחר".

למעלה