קלאבים בתורכיה

noacohen10

New member
../images/Emo32.gif קלאבים בתורכיה

אני רוצה להפתיע את בעלי (עוד מעט כבר חצי שנה!) ולנסוע לתורכיה בסופ"ש אבל יש כל כך הרבה קלאבים באנטליה, שאי אפשר לדעת מה טוב ומה פחות.... אני אשמח להמלצות בנושא :)

ט ו ש ה

New member
לא באנטליה, אבל מדהים

בבודרום - ISIS. היינו שם לפני שלוש שנים, חברים שלנו נסעו שנה אחרינו, וחברים שלהם - השנה. מעולה, על המים, אוכל מצויין, חדרים מפנקים בטירוף. שווה.

ilanmash

New member
אני ממליצה על מריט ארקדיה

מלון מדהים בעיירה בלק שבאנטליה 6 בריכות, מגלשות גישה ישירה לים אוכל טוב, אוירה טובה

shirly6

New member
HILLSIDE SU אנחנו נהיה שם באפריל

קיבלנו המלצות חמות ומות והמקום נראה משגע... מלון ספא לזוגות בלבד !!! מה צריך יותר?

ליאת 222

New member
אנחנו היינו בקיץ בlimak lara

באנטליה.היה נהדר ואנחנו גם רוצים לחזור לשם אחרי החתונה. ממליצה בחום. כמובן שהכל כלול יש שם כמה סוגי מסעדות: הודי, איטלקית,טורקית וכ'ו... וכל המלון בסגנון יפני...בקיצור מומלץ!

מומלץ הקרמלין באזור לארה

האזור חדש ומתפתח ליד אנטליה אזור של קלאבים מפוארים וטובים

kipik

New member
אורנג' קאונטי באנטליה

היינו בקיץ האחרון וממש נהננו. המלון מעוצב כמו רחוב ונמצא ליד הים. הם בנו משטח דק על הים שאפשר לרבוץ שם כל היום. המלון הכל כלול ויש מלא סוגים של אוכל. מומלץ!

ettigal

New member
הקלאב הכי טוב בתורכיה

limak lara קלאב חדש. מקסים! מדהים! כ 20 דקות משדה התעופה. הכל בסגנון יפני מהמם. אין מילים לתאר . אני הייתי שם כבר פעמיים - בקיץ שעבר ובחורף הזה. שלחתי לשם את כל החברים שלי - שלא מפסיקים להודות לי. מומלץ מאד מאד!

בלונד23

New member
אפשר עוד פרטים ומחירים לגבי הקלאב

הזה? נשמע לי מעניין במיוחד. כמה יעלה נניח ל- 3 לילות? יש שם אוכל רגיל? כי בעלי לא אוהב יפני (אני מאוד אוהבת) ניתן גם במסר, תודה.

ettigal

New member
limak lara

נסענו לפני כחודש - המחיר היה כ 320 דולר לאדם - דרך השטיח המעופף. האוכל מעולה - ממש לא יפני. רק העיצוב יפני. שכחתי להזכיר שהשיטה שם - "הכל כלול" - אלכוהול חופשי, שתיה חמה/קרה חופשית, בופה חופשי (5 ארוחות ביום). היה שם אחלה ספא. והכל הכל חדש דנדש. (החדרים מהממים - עיצוה מקסים, טלויזיה פלזמה). בקיץ - יש שם בריכות שלא נגמרות - וחוף מקסים. בקיצור - לא סתם נסעתי פעמיים. http://www.larahotel.info/index.php?page=main&id=1&lang=en תהנו!!!!!

ADIDOSH311

New member
אני לא מוצאת

פרטים על המלון הזה רק על מלון שנקרא לימק ארקדיה - מדובר על אותו אחד? אני אשמח לקבל פרטים

מיכל 54

New member
מקפיצה

למען אלה שרוצים פרטים וההודעה נדחקה קצת למעבה הפורום.... תודה לכל מי שיכול לתת קצת פרטים על מה ששאלה עדידוש 311.

למעלה