קחו מחשבון ותיכנסו !!!

פרויז1

New member
../images/Emo32.gif קחו מחשבון ותיכנסו !!!

הכניסו את שלושת המספרים הראשונים של מספר הטלפון שלכם ללא קידומת. הכפילו ב 80. הוסיפו 1. הכפילו ב 250. הוסיפו את ארבעת הספרות הנוספות. הוסיפו שוב את ארבעת הספרות הנוספות. הפחיתו מהתוצאה 250. חלקו ב 2. מה קיבלתם? יום נפלא !!!

דוטקצי

New member
נהנים לפתור חידות../images/Emo3.gif../images/Emo11.gif

יש לזה הסבר, רוצים
?
אני נהנת לפתור חידות-
עברתי על השלבים, ורשמתי מה יוצא לי X במקום הספרות הראשונות, ו Y במקום האחרונות x 80x 80x+1 20000x+250 20000x+250+y 20000x+250+2y 20000x+2y 10000x+y למשל על המספר 8723494: ץ + 8720000 3494 ------------- 8723494 ככה שמראש יכלו להגיד להכפיל את הספרות הראשונות ב10000 ולהוסיף את האחרונות - אבל אז היה ברור למה זה עובד.,,,, תמשיכו לחוד חידות,,,בכייף נ ה נ ה -ביום קר
שכזה- לפחות המוח לא יקפא לנו,,,

פרויז1

New member
האם קיבלת את מס' הטלפון בחזרה?

אם כן, אחלה. הצלחת. ואם לא - גם כן אחלה! אוהבת חידונים? תמשיכי לנסות.

faridi

New member
גם לי יש חידה

בחרו מספר מ-1 עד 9. הכפילו ב-9. קחו את שתי הספרות של התוצאה וצמצמו למספר אחד (לדגמא: אם יצא 44, ביחד זה 8) הפחיתו 5. קבלתם מספר, עשו את הגימטריא שלו (למי שלא יודע 1-א, 2-ב',3-ג', 4-ד וכך הלאה) קבלתם אות. איזו מדינה מתחילה באות הזו? מהאות שקבלתם, זוזו לאות שלפניה ובחרו שם של בעל חיים. סיימתם?

פרויז1

New member
כדאי שתפתח שרשור חדש.

זה כבר לא יקפוף לראש העמוד, כי פתחו אותו לפני יותר מ- 72 שעות.

faridi

New member
אני מנחש שבחרתם:

ד- דנמרק ג- גמל האם יש גמל בדנמרק?

faridi

New member
לא חישבת נכון, פרויז

כל מה שתכפיל ב-9 ותצמצם לספרה אחת, תקבל 9. פחות 5 תקבל 4 שזה גימטריא של ד. באות ד' בדרך כלל בוחרים דנמרק. כשאמרתי לרדת אות, התכוונתי מד' לג'. בדרך כלל בוחרים גמל. ואז להפתעת הנשאל אתה שואל שאלה רטורית:"הכיצד בחרת דווקא בגמל בדנמרק? לא יכולת לבחור גירית או ג'ירפה?

פרויז1

New member
יפפפה !!!

מוצא חן בעיני. הדנוור קרינגטון זה היה סתמי מהסדרה הטלביזיונית : דאלאס. זוכר?

פרויז1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif בוקר אור, תחתית !

השפה האספהאנית - אלמוותית ! את כל המילים האלה שמעתי בילדותי מהשכנה ומשם אני זוכר. נכון, לא לצעוק!! לקח לי זמן לפענח את המשפט שלך, אבל בסוף הצלחתי : חתלתולי! לך לפינה. אני לא אמרתי שיברח(?) ויש לזה מקבילה טהרוני : גורבה ! בורוו בירון !!! = חתול! צא החוצה!!! מתוך סרט מצחיק . ככככן ! נייה עושה פרוטקציות. היא לא אומרת
לתחתית שיתרגם! רק לנו היא אומרת!

דוטקצי

New member
‫מליצ'ייה גושה בשוו. מון נם גואה קה פראר קרו|

בוקר אור לכולם!!! מעניין,,הבנתי קצת אחרת,,,גם לי לקח מעל דקותיים : ‫מליצ'ייה גושה בשוו.-החתול רוצה לברו/ללכת
-מון נם גואה קה פראר קרו-אני לא רוצה שהחתול יברח,,
אכן אסבאונית =שפת היהודים, ,,,משהו יטרח ויתן לי מתכון לחמין פרסי,,

פרויז1

New member
דוטקצ'י, בוקר אור !!!

מה שלומך? אמש לא היו ארועים, כי ביום רביעי "השוּק נסחט" . ייתכן שהתרגום שלך נכון הוא גם יותר הגיוני., ולא זה שאני נתתי. את רוצה הלים עדס? או הלים לובייה?
עזבי אותך ממתכונים. תעבדי בשיטת הסבתה ואחורה. תראי שתגיעי לתוצאות כאלו שכולם ילקקו את האצבעות. גם אם בפעם הראשונה ייצא לך בינוני. בתיאבון. לאשתי הפולניה נמאס מע'ורמה סבזי, והיום לא יודע מה..

דוטקצי

New member
יקירי../images/Emo13.gif

פרויז1 בוקר טוב גם לך!!!
!
מזמן הבנתי את הפרנציפ--ביננו- מספיק שהאוכל חם ,הם אומרים תודה
ומתלקקים, ואני בעד קדרת:מע'ורמה סבזי,הייתי ,,,,

פרויז1

New member
אתם מוזמנים בזה !

רק תגידו מתי. אני יכול לתת לך מתכון לאורז לבן בלי שום תוספות עם תפ"א עבה מאוד בתחתית הסיר וארובות חפורות לעומק האורז עד לבסיס המתכתי, ושהאורז יוצא רך ונעים מחד ומאידך, ניתן לספור את הגרגירים. לא דבוקים. יאמי !

דוטקצי

New member
מתכון לאורז לבן בלי שום תוספות

אתה לא צריך להגיד פעמיים,הארגנטינאים-לא עושים ת ע ר וף אם הוא ישמע עוד ירצה לבוא ,יגיד,"דוטקצ'י- מה מי שמזמין רוצה שיבואו" ויאללה אם המתכון טוב אז קדימה,,,

פרויז1

New member
את יכולה לספר לגאצ'יו שלך.

המתכון בקיצ. לסיר מים רותחים להוסיף ת'אורז, לערבב בתחתית כי נדבק. לבשל עד שיתרכך מעט פחות מן הדרוש לתוצר הסופי. לשפוך על סינה אהמדינג'את, שלטוף בהרבה מים קרים שיתקרר, תוך הקפצה שיתערבב. בתוך אותו סיר לטגן תפ"א עבים במיוחד רק צד אחד.שישחים. אפשר להמליח מעט מאוד.בצד השני, קצת. רצוי לתקוע סכין 2-3 מקומות על כל פרוסת תפ"א, זה כמו ארובה שמסייע לטיגון התפ"א(C). כל הזמן לערבב שלא יידבק! כל הזמן הזה להקפיץ את האורז בתוך הפאלשט(מסננת) שיישאר אוורירי. להעביר האורז לסיר חופן חופן (שיהיה אוורירי). עכשיו לעשות 4-7 ארובות בקוטר של ידית כלי אכילה. להרחיב את החור יותר בבסיס הארובות. לכסות קצת את היציאות מהארובות (שהאדים יילכדו ולא ייצאו מהר). אש קטנטנה תטגן את התפ"א, תעביר את נוחוח הארומה לאורז דרך הארובות הסגורות ותחמם את האורז. זוכרת? שאמרתי לבשל את האורז "עד שיתרכך מעט פחות מן הדרוש לתוצר הסופי" (ראה לעיל הדגשה )? מאז שהאורז נשפך לתוך הפאלשט (מסננת) ועד לסוף הבישול - הוא משלים את ההתרככות למידה הרצויה. בתאבון !!!

למעלה