קהילת ההומור של תפוז אנשים

itamar argaman

New member
../images/Emo32.gifקהילת ההומור של תפוז אנשים ../images/Emo6.gif

הפורום הקיים אך ורק בשביל התכונה הכי חשובה (לדעתי לפחות) בנפש האדם - חוש ההומור! אז ממה אתם צוחקים? בדיחות שונות מכל הסוגים הקיימים? תמונות? סירטונים? שירים? על זה כבר נוכל לדון בפורום!! אז כל מה שצריכים לעשות זה פשוט... לדעת לצחוק!!! עם אנשים, על אנשים, על מקרים מסויימים מחיי היום יום וכל דבר שאפשר ממנו להעלות חיוך על הפנים! קהילת ההומור של תפוז אנשים.
 
../images/Emo41.gifסקר חדש נולד../images/Emo41.gif

אז לקחתי את הרעיון של גלעד מהשרשור מה השיר הבא שהייתם רוצים שגלעד ישעה לו קליפ
קדימה רוצו להצביע ... ואם מענינות אתכם תומאות הסקר הקודם מה דעתכם על החידוש של גלעד לשיר ללא שם
סה"כ הצביעו 37 אנשים 20 אנשים התאהבו מידית בשיר ל 8 אנשים לקח זמן והם חושבים שזה שיר חביב 5 אנשים היו עצלנים מידי ואפילו לא שמעו את השיר למרות שהיה שם לינק
3 אנשים לא גיבשו שום דיעה על השיר ואיש אחד חושב שזה בכלל לא שיר משו משו. וזהו לכו להצביע לסקר החדש אולי בסוף תראו את מה שאתם הכי רוצים
 
מנצל"שת ../images/Emo24.gif

חזרתי. התגעגעתי
היה כיף. היה טוב. מה לא הייתי עושה בשביל לחזור לטיול הזה, לנסיעות באוטובוס עם גלעד באוזניות כל היום! היה פשוט מדהים. ניגנו לי המון בגיטרה את "עכשיו טוב" =). שמחה שנהנתם מהאירוח של גלעד..
 
היום בתפוז: מניהול עסקים ועד צ'ינו

פורום מנהל עסקים והבראתם מארח הערב ב-17:30 את פרופ´ ליאורה קצנשטיין - מייסדת ונשיאת ISEMI ליזמות, שתענה לשאלותיכם. ניתן להשאיר לה שאלות כבר עכשיו בפורום.
הפרוייקט ע"פ צ'ינו ישודר הערב ב-22:30 ב- BlogTV מיד אחרי התוכנית "פרוייקט Y2". צ'ינו יספר לכם הערב מה דעתו על העזיבה הפתאומית של אוהד, ינסה להבין מה קורה עם מישל ויארח את רפאל.
פורום מתכונים מבשל לעצמו ספר. זו ההזדמנות שלכם, הגולשים, לקחת חלק בפרוייקט משותף לפורום מתכונים. כל ההכנסות מיועדות לצדקה.
 
../images/Emo41.gif ואירוח נוסף הערב ../images/Emo127.gif

ד"ר שרית ברזילאי, מחברת הספר 'לפרוץ מאה שערים', תתארח הערב בשעה 20:00 בפורום יוצאים בשאלה. הגולשים מוזמנים להכניס שאלות כבר מעכשיו. אירוח נעים והמשך גלישה נעימה
 
למעלה