קהילת ההומור בתפוז אנשים

rubia15

New member
תעזרו לי :)

תקשיבו..אני רוצה ללמוד לנגן בגיטרה..הבעיה היא..שאני לא יודעת איזה צריך לקנות ואיפה.. אממ תעזרו לי.. איזה צריך לקנות.. וכמה היא עולה בערך.. תודה מראש:)

itamar argaman

New member
../images/Emo32.gifקהילת ההומור בתפוז אנשים ../images/Emo6.gif

הפורום הקיים אך ורק בשביל התכונה הכי חשובה (לדעתי לפחות) בנפש האדם - חוש ההומור! אז ממה אתם צוחקים? בדיחות שונות מכל הסוגים הקיימים? תמונות? סירטונים? שירים? על זה כבר נוכל לדון בפורום!! אז כל מה שצריכים לעשות זה פשוט... לדעת לצחוק!!! עם אנשים, על אנשים, על מקרים מסויימים מחיי היום יום וכל דבר שאפשר ממנו להעלות חיוך על הפנים! קהילת ההומור של תפוז אנשים.

sh53

New member
עוד קצת ../images/Emo32.gif

חברים יקרים, החורף בפתח ממש, איזו מחשבה ראשונה עולה לכם בראש כשאתם קוראים את המילה חורף? מה הסיטואציה הראשונה שזה מזכיר לכם? לי - גשם, קור, רטיבות, אוחחח

SomeTwo

New member
חיחי...

לי החורף מזכיר את הטיול השנתי של שנה שעברה... היינו בצפון ובערב היו 4 מעלות וכל מה שעשיתי היה להדבק לחבר שלי... הספקנו להפרד ולחזור בינתיים...
לא חוכמה
כל דבר מזכיר לי זכרונות עם החבר

ana15s

New member
מממ...

לי זה מזכיר את השנה שעברה... כשסוף סוף באילת היה גשם חזק...אני ישבתי מול החלון בבית שלי הסתכלתי השעה הייתה בסביבות השמונה בערב...ופתאום "בום" היה פיצוץ חזק בעיר וכל האור של האיר נכבה... והאנשים כולם יוצאים לחלון..לא מבינים מה קרה... אין אור, יש גשם חזק, רוחות, סופות....ממש אבל ממש היה לי קשה להאמין שאני נמצאת בעיר שלי- באילת. בסוף התברר שהייתה תקלה בחברת חשמל בגלל הגשם... כל העיר ישבה בחושך הזה כל הלילה...היה נחמד מאוד! הלוואי והחורף הזה נראה יותר פיצוצים כאלה

enjoi butterfly

New member
ברור שאיזה שוקו חם מיתחת

לאיזה פוך ענקקק....עם המתוקה שלי אוחחח שתחזור כבר!!!..

מעוניינת לדעת...

היי אנשים! רציתי לדעת אם מישהו יכול לתת לי מידע על מצעד האהבה כי אני שוקלת לנסוע... מידע כמו: מהן השעות? באיזו עיר? (ת"א אני שמערת),כסף צריך לשלם? ומה כעיקרון עושים שם?חוץ מלצעוד (חיחיחי)...אשמח לתשובות..

היי

הי אנשים מה המצב? אני יודעת שזה לא קשור אבל אני חייבת שתעזרו לי זה דחוף אני צצריכה תמונות של בנות שיש להם פוני כזה שהולך לצד פלייז זה דחוף.. לפחות תגידו לי איפה אני יכולה להשיג או משהו

enjoi butterfly

New member
שלום......./images/Emo32.gif

מה שלומכם?....איך עובר היום? השבוע?..מתכננים משהו לסוף שבוע.? קרה משהו מיוחד שאתם רוצים לספר?. או סתם לספר אולי?...

enjoi butterfly

New member
אני יהיה ראשון שידבר קצת

כי לא נראה לי שמישהו יעשה את זה בזמן הקרוב להתעורר אנשים... אז היום ואתמול לא ממש עוברים...ואני דיי מרגיש קקי עם עצמי מכמה סיבות אחת מהן היא שחברה שלי בפולין ואתמול יצא לנו לדבר איזה 3 דקות ולא היה משהו...
חוץ מיזה ההורים שלי יושבים לי על הנשמה והם בעצמם רבים הייתי אומר דיי ביגללי... אתם שואלים למה ? טוב מי שלא שאל את עצמו למה שלא ימשיך לקרוא..
אז ככה דיברתי עם אמא לא מיזמן עם זה שאני רוצה לגור עם חברה שלי בבית בחדר איתי..אבל יש לו בית די קטן אז היא לא וזה אין מקום וכל מיני כאלה..אז אמרתי אווקיי תני לנו לגור פה כמה חודשים עד שניסתר.. אז היא סבבה... אז אבא מתחיל מה אתה רוצה לעשות בחיים וכל מיני כאלה..ובצדק אז עושים חושבים ויש איזה גיבוש דעה.. טוב בכל מקרה.קצת גלשתי.. אז אמרתי לו מה שאני רוצה לעשות אז הוא ואמא שלי התחילו לרייב כי אבא שלי לא רוצה שאני יעבור לגור לשכירות מהסיבות שלו של כסף וכל זה .. אז אמרתי לו שיתן את המחסן ואני בכספי יעשה מימנו דירה בשבילנו.. אבל תמיד יש תרוצים מה תדורו פה בחד שלך אבל אמא לא רוצה ואני באמת שמבין אותה...ואני גם לא ישר פה נראה לי יותר מיחצי שנה אולי קצת יותר. אז אבא ואמא רבים אבא יש פה מקום לעוד בן אדם ואמא לא אין אז זה התפתח לדברים קצת יותר רציניים כמו את רוצה לכי אני ישאר פה איתי ועם חברה שלי ואני מרגיש מזה רע עם כל זה...סורי שזה לא קשור לפורום אבל אני חייב להוציא את זה איפשהו
לא מספיק כל זה גם המתוקה שלי בחו"ל בפולין.. ועוד שיוצא לנו לדבר אני מגעיל אבל אני לא שולט בזה.. מה הכוונה יש לי מין פחד כזה שהיא תמצא מישהו אחר בטיול כי אחריי הכל יש לי גם למה...כי ככה אנחנו הכרנו באיזה טיול שיהיה לה חבר.... אז היא הרגיע אותי לפני וכל מיני כאלה אבל עדיין יש בי פחד.. תודה לכל מי שקרא על לכאן...
אה וגם קניתי פלאפון חדש השבוע יום שני ואני מזה מרוצה מימנו אז זהו נראה לי חחח.. יום טוב וניפלא לכולם ועל תשכחו לשתות מים... ועם אכלתם פילפל שתו מיץ.. להתראות.....

sh53

New member
אהבה לפעמים מסבכת את החיים

מקווה ומאחלת לך שבפעם הבאה שיצא לך לדבר עם החברה, תוכלו לדבר יותר זמן
כמה נקודות למחשבה: * לא יודעת בדיוק כמה זמן אתה עובד ואיך המצב בעבודה אצלך ובכלל מה התוכניות שלך לעתיד (רצית להשקיע את הכסף בלימודים כדי להתקדם בחיים ועכשיו אתה רוצה להשקיע את הכסף בשכירות, נראה שאתה מבולבל ולא יודע כל כך מה להחליט). * האם החברה עובדת? אם התשובה כן - אז מצויין כי הוצאות המחייה יהיו על שניכם. אם התשובה לא - אולי כדאי לחשוב על השאלה ממה תחיו? תשלמו שכירות, תשלמו הוצאות וממה בדיוק תחיו? * החברה שלך מהצפון ואתה מהמרכז, האם דיברת על זה איתה? מי יעבור ולאן? אתה לצפון? היא למרכז? האם דיברתם ארוכות על הנושא? במידה והיא עובדת ותצטרך לעבור למרכז, מה עם עבודה בשבילה? פתאום יהיה עליה להתמודד עם המשפחה שלך ועם חיפוש עבודה חדשה, בהחלט לא קל (בטוחה שהמשפחה שלך מקסימה, אבל עדיין לא נעים). * הוצאות כספיות להורים אני בטוחה שההורים שלך מאוד מחבבים את הבחורה (לא יודעת מה המצב הכלכלי אצלך בבית), אבל אולי להורים שלך להאכיל עוד פה קצת יכביד עליהם? זה לא רק ענין של פרוסת לחם פה וירק שם, אלא גם להחזיק אדם נוסף בבית (יש עוד הוצאות, זה כמו שתשאל אותם אם היה חי בבית עוד אדם מבוגר, אם זה היה משנה להם בכלל או אולי מכביד עליהם). לא תמיד ההורים יאמרו לך שאתה מביא אותם למצב לא נעים, מצד אחד הם רוצים שתהיה מאושר ותחיה עם חברה שלך, אבל מצד שני יש קצת "לחץ" בכיס ויש גם לחשוב על יום המחר. * חינוך אולי ההורים שלך קצת שמרנים, אולי הם דוגלים בשיטה מה יגידו החברים? השכנים? אני בטוחה שהם יודעים שיש לך חברה וחברים גם שוכבים ונכנסים למיטה, אבל אולי הם לא מרגישים בנוח עם זה שהיא תהיה בבית ואולי תהיינה סיטואציות לא נעימות (אולי ההורים שלך רוצים להיות בבית לבד לפעמים, ואם החברה תהיה איתכם בבית אז יהיה מצב שתהיו יותר בבית? אולי ההורים לפעמים אוהבים להסתובב בבית עם בגדים נוחים שזה מקובל אצלכם במשפחה, אבל אולי ליד חברה שלך אבא שלך לא יסתובב עם תחתונים כי אולי זה בסדר מבחינת אמא שלך ומבחינתך, אבל איך הוא יסתובב עם תחתונים ליד חברתך? לא יודעת אם יש לך אחיות ואולי זה בכלל לא נכון ואביך לא הולך עם תחתונים בבית, זה דוגמא בלבד). "תני לנו לגור פה כמה חודשים עד שניסתר.." אומרים שאין קבוע יותר מהזמני. אולי ההורים פוחדים שזה לא יהיה עד שתסתדרו, אלא עד הודעה חדשה והודעה חדשה אף פעם לא תגיע? * בענין מגורים במחסן - יכול להיות נחמד, אולי ההורים צריכים עוד קצת זמן כדי לעכל את זה, רק צריך לדאוג לזיפות כדי שבחורף לא תהיה בעיית נזילות ומחלות חורף אחרות. "ועוד שיוצא לנו לדבר אני מגעיל אבל אני לא שולט בזה.." מאמינה שזה קשה, אבל בהחלט אפשרי, מאמינה שאם רוצים - אפשר. "מה הכוונה יש לי מין פחד כזה שהיא תמצא מישהו אחר בטיול כי אחריי הכל יש לי גם למה...כי ככה אנחנו הכרנו באיזה טיול שיהיה לה חבר.... אז היא הרגיע אותי לפני וכל מיני כאלה אבל עדיין יש בי פחד.." אז היום היא תכיר חבר חדש בטיול, מחר היא תכיר חדש בקניון ומחרתיים היא תכיר חבר חדש תוך כדי טיול עם החברה. אין לזה סוף, ואתה לא יכול "לשגע" את עצמך בענין הזה. במערכת זוגית צריכים לבטוח אחד בשני. צריך שיהיה אמון אחד בשני, אחרת אם לא מאמינים אחד לשני וכל דברים בודקים מיליון פעם, איזו מערכת יחסים זו? לענין מה שכתבת בסוף ההודעה שלך - יכולות להיות 2 סיטואציות: * יכול להיות בהחלט מצב שבחורה תכיר מישהו כשיש לה חבר, אבל בעצם היא רוצה להפרד מהחבר כבר הרבה זמן, כלומר הזוג יותר "לבד" מאשר "יחד", כלומר הם זוג בעיני החברה, אבל בפנים פנימה הם לא ממש זוג ובמילא הפרידה אמורה לקרות והיא תקרה. * יכול להיות מצב שבחורה תהיה עם מישהו ולא תעזוב אותו, עד אשר תכיר מישהו חדש (מצב לא נעים בכלל). - איך לדעת לאיזו קטיגוריה החברה "שייכת" מבין השתיים? מקווה ומאחלת לך שמהקטיגוריה הראשונה, צריך לתת אמון, אך מצד שני גם "להקשיב" ללב ולראש ואם יש דברים שצריכים להדליק אצלנו נורה אדומה, אז שידליקו ולא לומר שזה הדמיון שלנו וזה לא נכון מה שאנו חושבים. אני לא אומרת את זה מרוע (אני יצאתי עם מישהו ששייך לקטיגוריה השניה דווקא) אבל יש גם בחורות מהסוג השני (וגם בחורים כמובן).

enjoi butterfly

New member
הכל בסדר?...../images/Emo13.gif

כי אמרת שתחזרי מבית ספר ..וכבר מאוחר לבית ספר.. רק עם הכל בסדר..?...

למעלה