צריכה עזרה!

אילה40

New member
../images/Emo32.gif צריכה עזרה!

אני כבר כמה ימים מנסה ולא מצליחה וחייבת לדעת איך! יש כאן כמה שתמיד מצליחות בדברים האילו. אנא, עזרתכם למאותגרות שכלית כמוני. IQ יפני הכללים: המטרה - לחצות את הנהר. רק שני אנשים יכולים להיות על הרפסודה בו זמנית. האב לא יכול להשאר עם בת ללא נוכחות האם. האם לא יכולה להשאר עם בן ללא נוכחות האב. הגנב (חולצת פסים) אינו יכול להשאר בנוכחות אף בן משפחה ללא נוכחות השוטר (עם הכובע). רק האם האב והשוטר יודעים להפעיל את הרפסודה. להתחלה: לחץ על העיגול הכחול הגדול בצד ימין. להזיז דמויות מקליקים עליהם. להזזת הרפסודה מקליקים על העיגולים האדומים. כתובות אינטרנט נילוות:

tutik1

New member
../images/Emo6.gif עוד אחה"צ ילך לי בנסיונות...../images/Emo12.gif

זואי11

New member
בבקשה יקירתי

רק תבקשי עזרה ומיד תקבלי
פרטים, אחרי שאפקיד את הקטנטונת בגן

tutik1

New member
אוף איתך... זה מזכיר לי סיפור

על "חכם סיני עתיק" שהיה ידוע ביכולתו לחולל ניסים. יום אחד היה על גדת הנהר עם תלמידיו, אשר ביקשו ממנו שיעשה נס ויוכלולצעוד על המים כדי לחצות. הוא ענה להם: לא פשוט יותר לעבור עם הרפסודה שנמצאת כאן?? כנראה זו לא היתה הרפסודה שבחידה...

יסמין@

New member
אני קראתי את הסיפור הזה

על בודהא. כשהבודהא החל במסעיו הוא פגש נזיר ליד הנהר. לאחר 40 שנים הוא חזר באותה דרך וראה את הנזיר הקשיש. בודהא שאל אותו מה הוא עשה במשך עשרות שנים. הנזיר קם בגאווה והלך לנהר והלך עליו. שאל אותו בודהא: ועל זה בזבזת 40 שנה???? לא יותר פשוט לחצות את הנהר בסירה?

אילה40

New member
מחכה בקוצר רוח

אם כי אני חייבת להודות שהפריע לי הרעיון שאסור להשאיר בנות לבד אם האבא או בנים לבד עם האמא.

דש1דש

New member
"קלי קלות"

שוטר =ש גנב = ג אבא = ב אמא - מ ילדה = ה ילד = י ש,ג ש ש,י ש,ג ב,י ב -> שני ילדים ב,מ מ -> אבא ושני ילדים ש,ג ב ב.מ מ -> אבא שני בנים שוטר וגנב בצד השני מ,ה ש,ג -> הרים ו-3 ילידים שם ש,ה ש ש,ג DONE

דש1דש

New member
והרשו לי לציין - מזעזע.!!!!

איזו אלימות!!!! אבא מרביץ לילדה, אמא לילד.... מילא הגנב - אבל מה זה צריך להביע?! איכס.... אבל היתי חייבת לעזור לאילה לעבור את היום

דש1דש

New member
../images/Emo6.gif

הקטנה כבר מתכוננת!!!! היא דיברה על פיקו כל הבוקר!!!!

dafi1

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo45.gif סחתיקות דשדשת, אני אפילו

לא ניסיתי, רק עקבתי אחרי הוראותייך למרות חוסר הזמן האדיר שלי, בהנאה רבה!

זואי11

New member
../images/Emo45.gif

כל הכבוד דשדש. אנחנו יצאנו לגן, בדרך ראיתי שהיא קצרת נשימה, והשיעול הזה.. אז חזרנו

דש1דש

New member
לא............ מסכנונת.....

יש משאפים לכאילו קטנים - או שזה ישר אינהלציות?! שינויי מזג האויר - או סתפ נוחת עליה?! מסכנה!!!!! אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

זואי11

New member
אכן יש משאפים לגילה. זה אותם

החומרים כמו באינהלציה (כמעט). כך שזה לא באמת משנה. גם מבחינתה. מקווה ש"אבקת הקסמים" שהיא נוטלת מידי יום, תוכיח את עצמה.

אמא דשא

New member
מקווה שהכל בסדר עם הקטנטונת.

מזג אוויר רע מאד לקצרי הנשימה בימים האחרונים...

למעלה