צריכה עזרה בענייני רופאים

גליה שמ

New member
../images/Emo32.gif צריכה עזרה בענייני רופאים

נכון שיש פורום כזה שאפשר בו לברר על כלמיני רופאים??? מישהי יכולה לשלוח לי כתובת??? ואולי במקרה מישהי פה יודעת משהו על ד"ר יצחק ברוורמן מומחה א.א.ג.???

tutik1

New member
גליה, ראיתי אתמול אך לא היה

לי מה לענות. לא מכירה את הפורום הזה ואת הרופא הזה. 'צטערת...

ליביתי

New member
'צטערת, לא יודעת

אבל מקפיצה לך, אולי מישהי כאן יודעת. ניסית לשאול בפורום של הורים לילדים/תינוקות?

גליה שמ

New member
תודה אתן חמודות ../images/Emo24.gif

היה לי איזה זכרון מעומעם על קישור שהיה פה פעם לפורום שמחווים בו דיעה על כלמיני רופאים וחשבתי שאולי מישהי מכירה את זה. אולי בכלל המצאתי את זה בכ"א מסתבר שמהביטוח בריאות של הקיבוץ מגיע לי ייעוץ אצל מי שאני בוחרת אז יותר טוב. יש פה אולי מישהי שמכירה מומחה א.א.ג. בכיוון אזניים ו/או ילדים באיזור שלי (חדרה-נתניה-כ"ס בערך) שיכולה להמליץ??? לשיר יש נוזלים באוזניים ולא שומעת טוב והרופא שלה רוצה לעשות לה כפתורים ואני די מתלבטת.

ליביתי

New member
גליה, אנסה לברר לך אצל חברה טובה

שלי שגרה באזור. כדאי שזה יהיה מומחה גם לא.א.ג. וגם לילדים (יש כאלה...).

אשאל את חברה שלי

היא גרה באיזור נתניה וגם לבן שלה היה סיפור דומה למה שכתבת. לא זוכרת מה היא עשתה בסוף, אבל אבקש המלצות לגבי הרופא.

tutik1

New member
שלחי לך מסר עם המלצה על רופא-

וגם, לגבי כפתורים באוזנים-לחברה שלי היתה אותה בעיה (לבת שלה) ועשו לה כפתורים, בניתוח שהיה פשוט ביותר (והחלמה מהירה ביותר) והשמיעה השתפרה פלאים...

לאיזה סוג של רופאים את מתכוונת?

אם מדובר ברופאי ילדים, נסי לשאול אולי בפורום "הורים לילדים". רופאי פריון, בפורום פוריות.

catנוע

New member
גליה,

ראיתי את ההודעה שלך אבל אין לי מושג הפעם לגבי האתר. אני לא מכירה פורום שבו ניתן לברר על רופאים. ואני גם לא מכירה את הרופא עליו את שואלת (ושאלתי גם אחרים כאן בסביבה אם מכירים- ולא). סליחה שלא עניתי לך קודם, פשוט חשבתי שעדיף שמישהי שיודעת תענה. רק בריאות

My Rom

New member
צטערת גם אני.......גם לא מכירה

את הפורום שדיברת עליו וגם הנסיך קצת חולה אז נכנסתי כזה מדי פעם. בכול מקרה שמחה שמצאו לך מה שרצית.

למעלה