צפרדעים

little one

New member
פחחחחחח

הצלחתי.........סיימתי את כל המסכים
יש עוד משהו?....חמודים הגמדים האלו

yaelelele

New member
חחח סורי..

דיברתי בטלפון עם מישהי בשם נועה אז רשמתי נועה חחחחחחחחחחח. התכוונתי שזה חמוד נורא.

little one

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי, כבר חשבתי שיש לי פיצול אישיות ושבעצם קוראים לי נועה.....

juliet26

New member
מישהו מוכן להסביר לי../images/Emo186.gif

מה לעזאזל עושים במשחק הזה?!

it is just me

New member
לוחצים על צפרדע - ואז היא קופצת ../images/Emo2.gif

צריך להעביר את הצפרדעים הירוקות ימינה, ואת החומות שמאלה. אם את רוצה אני אכין תרשים לפתרון

it is just me

New member
../images/Emo18.gif../images/Emo58.gif - פתרון (למי שרוצה

זהירות - התמונה היא
ספוילר - מי שרוצה להמשיך לנסות לבד - לא לפתוח!!! שתהיה לכם שבת שלום.

juliet26

New member
התכוונתי מה עושים

במשחק השני שליאל נתנה...
את הצפרדעים
כבר הצלחתי..

it is just me

New member
גמני בעד....

(גם אני בעד... אני באמת צריכה משהו שיעסיק לי את המח כדי שלא יהיה מקום למחשבות אחרות...
)

little one

New member
מה ליאל

איפה נעלמת? הלכת לחפש את ה "REST"? איזה היפים חמודים הם תודי... כשהם עומדים בשורה שרים את ה "we shall over come"...

lospax

New member
אם למישהו יהיה משעמם...

אז אולי אפשר להוסיף איפשהוא רשימה שתקבץ את כל המשחקים האלה למקום אחד... ככה אפשר יהיה להגיע אליהם בקלות כשלא ממש נרדמים... לי פשוט אין ממש מושג איך לעשות את זה... אחרת הייתי באה כבר עם רשימה מוכנה...(ואני לא רומזת שמשעמם לי חס וחלילה...
)

זכוכיות

New member
לי 9

מביט פנימה רגיש מהורהר אתה מגיע להבנה, עם עצמך ועם סביבתך, בתדירות וברמה גבוה יותר מאשר רוב האנשים. אתה מתעב שטחיות - תעדיף להיות לבד, מאשר לסבול שיחת חולין. אך יחסייך עם חבריך הנם מאד אינטנסיביים, דבר אשר מעניק לך את ההרמוניה והשלווה הפנימית להן אתה זקוק על מנת להרגיש טוב. עם זאת, אין לך שום בעיה להיות לבדך לפרק זמן ממושך, מבלי להיעשות משועמם. האמת שדיי קלע הפעם

למעלה