ציונים במתמטיקה

freak2100

New member
../images/Emo32.gif ציונים במתמטיקה../images/Emo70.gif

97 בשאלון 006... איך אצלכם?

freak2100

New member
יש גם באנגלית מאז יום רביעי

בזה יש לי 89 גם בE וגם בF...

לך תזדיין ../images/Emo3.gif

אני איבדתי את הקוד שליייי, אוווף
עכשיו אני לא יכולה ליראות... למרות שזה לא כזה איכפת לי אם קיבלתי 20 או 30...
אבל אני רוצה ליראות בישביל אנגלית, כי באמת הלך לי טוב...

AmItUsH15

New member
יש לי 100 בשאלון 003

אבל זה לא חוכמה כי אני אמורה להיות ב-5 יחידות,או לפחות מקווה להשאר שם..

charry15

New member
100 באנגלית :)

מתמטיקה אבדוק בקרוב... למרות שעדיף שלא...

אהההההההההה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

קיבלתי 94 בE באנגלית, ו83 בF
(ו47 בG אבל לא משנה
) אתם קולטים???? מכיתה ט' לא הייתי בשיעור אנגלית והצלחתי איכשהו להוציא את הציונים האלההה... ואני לא יודעת אנגלית בגרוש
אבל המורה הכלבה הזונה שלי שתמות היום הביאה לי מגנינים 40 50 ו60.....!!!!! יכולתי לא לעשות אנגלית בחורף אם היא לא הייתה כזו זונה
אוףףף
היה יכול להיות לי 75 סופי בערך (יחד עם הבעל-פה) ועכשיו ביגלל שהיא זונה יש לי 60 וקצת... אוף... אתם לא יודעים איך אני בוכה עכשיו... זה כזה לא פייר!!! עכשיו אני ייצטרך חצי שנה לחרוש לאנגלית כדי לנסות לקבל שוב ציונים כאלו... כי באמת שאני לא יודעת מאיפה הבאתי אותם..... כ"כ לא פייר
אוף )-; )-; )-; אפשר איכשהו לבטל מגינים
כולי בדיכאון עכשיו... אתם לא יודעים כמה

freak2100

New member
אפשר לבטל מגנים

אני לא יודע בדיוק איך צריך לפנות למשרד החינוך (ישירות, לא דרך בית ספר)

F R O S T

New member
אופציות לביטול מגנים

אם את בבית ספר עדיין המגן מתבטל אוטומטית אחרי שנתיים. אם את בבית ספר ואין לך שנתיים אז את צריכה ללמוד את כל המקצוע מחדש ולצבור נראה לי 70% מהשעות השנתיות ואז את מקבלת ציון הגשה חדש ברגע שאת יוצאת ממערכת החינוך(כלומר סיימת יב' או פרשת) ואת עושה מבחן חדש את עושה אותו בלי מגן בכלל והמגן מתבטל אוטומטית ברגע שאת עושה את המבחן.

אני יודעת ששנה הבאה לא יהיה לי מגן

זה לא עוזר לי אבל
אני רוצה לבטל את המגן של הבחינה הזו ולהישאר עם הציונים האלה!!! כל הקטע זה שאני ל-א רוצה לעשות אנגלית בחורף.

F R O S T

New member
במקרה כזה

את יכולה לנסות לבקש ערעור על כך שעברת את ציוני ההגשה שלך בהרבה נקודות ולקוות שמישהו שם במשרד החינוך יירק לכיוון שלך. אם זה קרה לרוב הכיתה שלך יש הרבה יותר סיכוי להתייחסות אבל במידה ואת התלמידה היחידה אל תפתחי ציפיות גבוהות מדי.

סבגבג

New member
טעות טעות טעות ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ככה, אם באופן שכבתי יש ממוצע של יותר מעשרים נקודות בין המגן לציון הבחינה, אז המגן מתבטל, הן לטובה והן לרעה. זאת אומרת, שאם קיבלתי 30 בבגרות, והגישו אותי על תשעים, אז לא איכפת לאף אחד אבל אם קרה ככה בכל השכבה, אז כל המגנים מתבטלים, ונדפקתי עם שלושים לכל חיי (או עד שיהיה לי כוח ללמוד לעוד בגרות)

הציונים שלי!

אנגלית שאלון Cקיבלתי 90(והמורה הזונה הגישה אותי על 80!!!!) ומתמטיקה שאלון 3 קיבלתי 28!חח מצחיק הגישו אותי על 20 והייתי בטוחה אני לא יעבוד את ה-15 נקודות ועברתייי וופי סתם לא איכפת לי כל כך כי יש לי 100 ב-1 ו2 ככה שיש לי סופי איזה 75..

kaka traka

New member
=\

83 בשאלון ג' אבל הגישו אותי על 90 אז סופי של השאלון הזה זה 87 זה נראה כבר יותר טוב

למעלה