צבאי

כינוי חדש ../images/Emo70.gif

זה My Chemical Matan. שינית כינוי לשיר האהוב עליי חחח... בכל מקרה , לא לשכוח !! http://www.glglz.msn.co.il/default.htm

The FCRZ

New member
תתחדש... אני עדיין לא יודע מי אתה..

אני רועי זילבר מכיתה ז' זוכר?

מ א מ י2

New member
../images/Emo45.gifמתחילה להצביע שוב! :) ../images/Emo219.gif

לעזאזל,רק אחרי 50 הצבעות בא לי להתפגר

Ghost of you

New member
אין לכם מושד איזה ילדים מפגרים יש..

יש לי בבית ספר ילדים פשוט מטומטמים על כל הראש!! אני יורדת משיעור במדרגות והן מול שירותי הבנות, הדלת הייתה פתוחה ופתאום אני רואה שכתוב Gerard Way אז נכנסתי וכל התא היה מלא בדברים שכתובים על ג'רארד כמו: "Gerard way is the sex" "Gerard way is hottie" "Gerard Way Gay" (אהה המשפט הזה עצבן אותי הכי הרבה, מה אכפת לכם מה הן ההעדפות המיניות של האדם?!) זה היה מראה דפוקקק פשוט עמדתי וצרחתי על כל הבית ספר WTF?! (אהה צילמתי את זה בפלאפון אני אשלח את זה אחר כך...) וגם מה זה התעצבנתי שכתוב רק ג'רארד וואי לפחות תנו קצת קרדיט לשאר הלהקהההההה (הייתי חייבת לכתוב בסוף היום בקטן "My chemical romance"...
) והיום אני הולכת לשירותים בבניין אחר ועוד תא שהכל מלא בג'רארד וואי, הרצפה, התקרה, האסלה אפילו הידית להורדת המים (לפחות הפעם היה כתוב שם מיי כמיקל רומנס..)

מ א מ י2

New member
ווהא,איזה מגעילים ../images/Emo4.gif ../images/Emo219.gif

במיוחד ה"Gerard Way Gay" לא לעניין. גועליים.

קרניjack

New member
כל העניין הזה הוא של ילדים קטנים

שמתלהבים מעצמם ,לא משנה מה הם כותבים, לכתוב בשירותים..

marimarina

New member
חחחח

אני בטח ההיתי מתלהבת שעה שמישהו יודע מי זה XDDD ואז ההיתי הולכת רק לתא השירותים הזה ._. חח אני די בטוחה שזאת אותה ילדה שכתבה את זה

Stinki Winki

New member
תסתכלי על הצד החיובי

אצלי בביצפר, כשאני אומרת שאני שומעת אותם, או מרימים גבה שאומרת "איכס" (או שאשכרה אומרים איכס><) או שמרימים גבה שאומרת "מי אלה בכלל?
" אז. המ. כן.

mcr ויזלי

New member
אצלנו זה "פריקים"..

תכלס, כל מי שלא הולך עם בגדים שרשראות כמו ערסים הוא פריק

קרניjack

New member
../images/Emo26.gif תמשיכו להצביע בגלגלצ!!!

היום בערב/לילה תנוחו
אפשר גם לזכות בפרס ממש שווה, אז שווה

Red Bloody Rose

New member
../images/Emo2.gif הוא חוצפן לגמרי !!

גם לי הוא מתחלי לעלות על העצבים.. מי הוא שקבע לאנשים ולא משנה באיזה גיל איזה מוזיקה לשמוע?! אימו זה לא פאנק

למעלה