פרסומים לכאן בלבד

• פותח הנושא LadyG
  • פורסם בתאריך
שליחי הבלוז בבית יד לבנים 10.9.09

שליחי הבלוז מציינים 40 שנה לפסטיבל וודסטוק ומבצעים את המיטב של "המי", ג'ו קוקר, "הדלתות", "קרידנס קלירווטר", "סנטאנה" ועוד במסגרת מופע ענק בהשתתפות חמי רודנר, עוזי פוקס, ירמי קפלן, דנה ברגר, שלמה מזרחי ועוד בבית יד לבנים ברמת השרון (טל' 035400551) - חמישי 10.9.09 שעה 20.00. 90 ש"ח.

daniel9977

New member
הזדמנות אדירה להשיג את אחד התקליטים ה.....

חשובים והטובים שיצאו פה. פשוט לחצו כאן

Barmelai

New member
יש לי את הדיסק

עוד לא גיבשתי עליו את דעתי המלומדת, משום מה אני לא נמשך להקשיב לו כל כך.

melancholy man

New member
מאוד אהבתי כשקניתי

ההתלהבות נמשכה בערך חמש דקות שלמות... נחמד במקרה הטוב, לא הרבה יותר

zooly

New member
אלבום נחמד מאד

אפילו לאנטי אספנים מושבעים שכמותי קשה לפעמים לנתק נדירות מאיכות, אבל אם בוחנים את האלבום של פופיק בפני עצמו מדובר באלבום פופ פסיכדלי שמכיל כמה פנינים אמיתיות. גרוניך הצעיר עושה שם כמה דברים מרתקים ("היה לי לילה" למשל) ואת הצ'רצ'ילים זה תמיד תענוג לשמוע. החוליה החלשה של האלבום היא כמובן פופיק עצמו.

LadyG

New member
החוליה החלשה של האלבום

המילים הלגמרי מביכות שבאחריות פופיק.

modulo1000

New member
אם החוליה החלשה היא החוליה המרכזית...

הרי שכל האלבום עונה להגדרת חסרי חוליות לדעתי האלבום סובל מאותה תסמונת של דני בן ישראל : להקה צבאית על סמים אני מחזיק את שני האלבומים הקשבתי להם בכובד ראש והם לא עובדים אצלי אפילו לא בעשירית הכוח של הצרצילים הראשון שעבורי עומד בודד בפסגה אם להיות כן בדברי גם הצרצילים כנראה שהיו נדונים לאותו גורל אלמלא סטן סולומון ורוב הקסלי שכתבו את כל החומר שבאלבום הראשון

LadyG

New member
דניאל

מכיוון שאתה הוא המוכר, מן הראוי הוא שהודעה כזאת תהיה משורשרת לשרשור ה-
. אני לא נוהגת לשרשר הודעות של מפרסמים כי אני לא ממש עובדת אצלם אבל אתה כותב כאן ואני מכבדת את החברים. בקשתי היא שהכבוד יהיה הדדי.

daniel9977

New member
אתה עושה צחוק? פעם אחרונה ש....

התקליט הזה היה באיביי הוא נגמר ב-710 דולר!!! אפשר לראות את זה ממש כאן

daniel9977

New member
אני שילמתי 710 דולר? על מה אתה מדבר?

בחיים שלי לא שילמתי לאף אחד את הסכום הזה בשביל פופיק (אבל זה לא אומר שהתקליט לא שווה את זה). את תקליטי הפופיק שלי השגתי בדרכים לא דרכים... ומי זה בכלל endlessrec? בקיצור, אין לי מושג על מה אתה מדבר.....

daniel9977

New member
הקישור שאתה נותן אכן מביא לפידבק ש....

שאני השארתי למוכר עם השם הזה. אין לי מושג מה קניתי ממנו, באמת שאינני זוכר. בוודאי זה לא היה פופיק! מעולם לא קניתי פופיק באיביי. אגב, הבחור שקנה את הפופיק באיביי ב-710 דולר הוא בכלל מרוסיה.... את זה אני זוכר היטב: מוכר אמריקאי וקונה רוסי. אצלי עברו כל החיים שלושה עותקים של התקליט הזה ואת כל אחד מהשלושה השגתי בארץ. למען האמת, במכירה של ה-710 דולר אכן שמתי כסף, בסביבות ה-460 דולר, וכמובן שלא זכיתי. בכל מקרה, באמת נתתי לו פידבק בתאריך של יומיים-שלושה אחרי פופיק, באמת שלא זוכר מה קניתי ממנו... לולא היית מראה לי את הקישור שלך הייתי מוכן להישבע שמעולם לא קניתי ממנו.... נראה לי שאני מתחיל להיזכר במשהו במעומעם..... בנוסף לפופיק הוא שם עוד כמה תקליטים ישראלים (הרבה פחות נדירים ויקרים) שאחד מהם עניין אותי וקניתי אותו, אך לא זוכר באיזה תקליט מדובר. דניאל.

daniel9977

New member
אגב, איך אתה יודע שדווקא הכינוי הזה.....

endlessrec הוא זה שמכר את פופיק באיביי ב-710 דולר? בקישור שאני הבאתי לפופסייק לא רשום שם המוכר ודווקא שם רשום שיש לו חנות אמיתית במציאות בשם אחר לגמרי.

panta rei

New member
לייזי, איזה גששית בלשית את

עכשיו נראה אם תצליחי לאתר את הקנייה האחרונה שלי באיבי
ואגב, תודה רבה על הקומיניקט של הסינגל.

למעלה