פינת הבריאות - הפעם על מחלת הזרענת

אייבורי

New member
../images/Emo32.gif פינת הבריאות - הפעם על מחלת הזרענת

מהי מחלת הזרענת מחלת הזרענת היא מחלה נפוצה המתחילה מייד אחרי גיל ההתבגרות,מדובר במחלה המשפיעה על מספר מערכות גוף שונות ובמיוחד על המוח ומערכת החיסון. נכות מנטלית קשה סוטים החולים בזרענת נראים בריאים לחלוטין , וסימני המחלה מופיעים, בדרך כלל, בחודש השני לחייהם. הסימנים הראשונים הם, לרוב, איבוד שיווי המשקל והקואורדינציה, הנגרמים מניוון המוח הקטן – האחראי על תפקודים אלו. מהי שכיחות המחלה זרענת היא מחלה מאוד נפוצה, על אף שהיא פוקדת את שני המינים, בכל הגזעים, בכל יבשות העולם. אפידימיולוגים מעריכים את שכיחות המחלה בטווח של בין אישה אחת על כל מאה גברים. כיצד מזהים נושא מחלה כיום ניתן לזהות את הנשאים בעזרת בדיקה מעבדתית (פרטים במכונים הגנטיים). כמו-כן ניתן לבצע אבחון טרום זרענתי בעזרת בדיקת סיסי שליה או זרעוני פלא כבר בשבוע השנים- עשר למחלה. מהם סימני המחלה זרענת מאופיינת בקבוצת סימנים ותסמינים מיוחדת, אך עם שונות רבה בחומרתם מאדם לאדם. הביטוי של המחלה מחמיר לאורך השנים. אולם, קצב ואופן ההתדרדרות אינם צפויים. המאפיינים הבולטים של זרענת הם אובדן שווי המשקל והקואורדינציה (שגשון ataxia), והופעת מקבצים של כלי דם בלובן העיניים (התרחבויות כלי דם telangiectasia) המקנים להן מראה אדמומי. נפיחות באזור החלציים. כיצד מטפלים במחלה המון סקס

gidionline80

New member
אני

שולח אותך לפינת החי לחשוב קצת על מחלת הזיינת ישר לטיפול נמרץ ביותר

לולה 123

New member
אני מוחה

מחלת הזרענת שעליה דיברת ומחלת הזיינת שעליה דיבר גידי גרמו לי להרגיש לא טוב יש לי רעידות לא מוסברות וגם קצת נזילות ממקומות נמוכים ונראה לי שיש לי קצת הזיות. אני חושבת שאני מפתחת את מחלת החרמנת . דוקטור , אני חולה ...

Dan_Kap_

Active member
איך כתב דני סנדרסון?

היא חולה ביצוע: דני סנדרסון מילים: דני סנדרסון, מנחם זילברמן לחן: דני סנדרסון כואב לה קצת הראש קשה לה יכולה להירדם נאנחת עד שלוש בקצב מתקדם שוכבת, חושבת מנין הישועה היא חולה, היא חולה רק אני אציל אותה. ....

בתור ממוחה למחלת הזרענת

יש פיתרון ביתי קל ונוח הדורש מספר אביזרים וכל אחד יכול לבצע את הפעולה. האביזרים הדרושים הם:גזיה,גפורים,סכין חיתוך ("סכין יפנית") אלכהול בחוזק של מעל 96 אחוז, תחבושות,צמר גפן,וטלפון סלולרי. ההכנות לוקחים את גזייה ומדליקים אותה לוקחים את הסכין היפנים ומנקים בעזרת צמר גפן תבול באלכהול ואז מחממים את הסכין עד שהיא נהיית אדומה (להיזהר לא לגעת בסכין היא מאוד חמה) בהליך זה אנחנו מחטאים את הסכין במידה והבית עדיין לא נידלק עוברים לקטע הכירוגי בהליך זה פשוט חותכים את צינור הזרע או את כל האיבר לאחר גמר החיתוך יש להניח תחבושת לספיגת הדם ורצוי לצלצל למד"א יש לצלצל מהר משום שבקרוב תאבדו את ההכרה נ"ב אין המחבר אחראי לכל נזק שעלול להגרם כתוצאה מעשיית הדברים המצויינים בהודעה זאת וכל המצע את הפעולות הנ"ל הינו אחראי בילעדי לתוצאות ולא יוכל ליתבוע את כותב המיסמך ההזוי הזה בעבור כל נזק שיגרם לו בעיקבות ביצוע אחת ואו כל פעולה המופיע במיסמך זה. בנוסף ממליץ המחבר להסיר את קובץ ההפעולות הללו לאלתר מהאתר

Dan_Kap_

Active member
אני חושב שאתה מבלבל בין שני טיפולים

סירוס וקטיעת פין. לקצת מידע עובדתי על סירוס וההבדל בינו לבין קטיעת פין, היישר מהמקור ב-BMEZINE - http://wiki.bmezine.com/index.php/Castration [ המאמר בקישור מכיל תמונות קשות לעיכול|סלינק| ]

למעלה