עם ירקות מבושלים

shellush

New member
../images/Emo32.gif עם ירקות מבושלים../images/Emo70.gif

1) מי שפה להתייצב בצ'ט ומייד! וזו פקודה! 2) שאלה למי שגר גם עם שותפים וגם לבד... מה הבעד ומה הנגד בשניהם? מה עדיף בתור התחלה, יציאה לעצמאות...

אני פה! (אה, ויש לי משהו בנושא...)

אין לי כוח כל כך לבעד ונגד, אבל תנסי לדמיין את המצב הבא: שישי בערב, את מרתיחה מים ל
, שמה כבר קפה בספל (גם סוכר אם את כבר שם), מוציאה את הקרטון חלב מהמקרר - הרי איך אפשר בלי... והוא קל בצורה מפתיעה... לא- אל תשמחי מהר מדי זה לא שנהיית פופאי במהלך היום (נהפוך הוא
), בדיקה פרטנית יותר מניבה טיפות בודדות של חלב שנשארו (בטח בטעות) בקרטון, כן רבותי, השותפה שלי עשתה את הבלתי יאמן - גמרה את החלב ו... החזירה את הקרטון למקרר (וכמובן נסעה לה לסופשבוע אלוהים יודע איפה - מה שבטוח לסיים למישהו אחר את החלב) - מה היא בדיוק חשבה לעצמה? שאני לא אשים לב?
פעם אחרונה שאני בדקתי, לא היה
במקרר, למרות שאיך שהוא נראה, אי אפשר לדעת...
חכי חכי, זה עוד כלום, תארי לעצמך את אותו מצב, רק עם נייר טואלט...
אבל זה כבר סיפור אחר...

nescafe

New member
../images/Emo4.gif

מזקיר לי את איתן..השותף-גנב-החלב שהיה לי.. הא!~ והוא נהג גם לא לשטוף סירים אם הם עומדים בכיור פחות מ 72 שעות..

מה לא בסדר?

הוא פשוט חיכה שהלכלוך יתמוסס
זה בערך כמו החבר שהיה לי. לא גרתי איתו ומשום מה כל פעם שבאתי אליו מצאתי את עצמי עושה כלים...

nescafe

New member
ממש נשמה טהורה

איך לא חשבתי על זה
בקריאה נרגשת:
איתן!!!!!!!!! 'צטערת

אין מחיר לחופש

גרתי עם שופ/ה, עם בנזוג ולבד. כמובן שזה אחלה לגור עם בנזוג, אבל כשאין.... לגור לבד זה הכי, אבל לצערי כמי שמקבלת משכורת ממוצעת (ולא מה שהלשכה לסטטיסטיקה מפרסמת), קשה לגור לבד! עשיתי את זה אחרי הפרידה מהאקס וכל השנה הזו הרגשתי שאני עובדת כדי להחזיק דירת חדר וחצי פצפונת, אז בתום החוזה- חזרתי לשותפות, עד הפרטנר הבא...

רגע את רוצה להגיד

שהלשכה מפרסמת משכורת לא נכונה? אז מה הנכונה? סתם מסקרן אותי. דרך אגב, המחירים של דירות להשכרה ירדו מאוד עכשיו, אולי תבדקי שוב. איפה את גרה?

אין לי מושג מה הנכונה

אני אנסה לכתוב את זה בלי להשמע כמו מורה לססטטיסטיקה, אבל הבעיה היא שההפרש בין המשכורות במדינה הוא מאוד גבוה, ולכן הממוצע הוא לא בדיוק נתון מועיל. השאלה היא מה ההתפלגות...

חחחחחח ../images/Emo6.gif

אני פשוט מפחדת שיהרגו אותי פה. אני עוד צעירה.. (ואין שום דבר רע שסטטיסטיקה, מקצוע מעולה! שיפר לי את הממוצע
) וסליחה המורה

סטטיסטיקה...

הכלי שבעזרתו ניתן להראות עם אותם נתונים דעות סותרות
והלוואי וכל התואר שלי היה כמו הציונים בסטטיסטיקה... או בכלל כמו הציונים של כל הריאלי שנה א...

למעלה