על הזין

../images/Emo32.gif על הזין

כשאומרים על הזין בדרך כלל מתכוונים למישהו או משהו, ששמים עליו פס, איקס. על מי\מה אתם שמים זין ? (בסקס ולא רק.. חוץ ממני, את זה אני כבר יודע. תנו לי אותו!! מהר!!! חזק!!!)

SrCumaLot

New member
אממ

יציע ג' שער 11 היציע המזרחי בטדי (או כלוב הבבונים הגדול במזרח התיכון)

ניחוש מוצלח

גם כי אמרת שאתה אוהב את חנוך לוין, והרי אוהדי הפועל ידועים בלפלפיותם (כולל אותי אגב) אתה הולך למשחקים? ושיהיה לנו בהצלחה היום.

SrCumaLot

New member
חנוך מלך

הולך רק למשחקים שבהם ברור שהאימפריה הארגמנית תבקיע יותר מ 3 שערים תוך כדי תצוגת טוטאל פוטבול איכותי, התקפי ושובה עין.

דנטל

New member
אבל מה זאת אומרת

נגיד האנטי לשרשור של מה מטריף אותנו? איפה יגעו בי וזה לא יעשה לי את זה?

גם אבל לא רק

יכול להיות סתם אנשים\דברים שאת שמה אליהם פס אני אתן לך דוגמא, אנשים שחצנים הם על הזין שלי, שונא שחצנות הבנת? -אשכול זה נכתב בשבילכם ולשימושכם, עזרו לנו לעזור לכם, שימרו אותו נקי-

danny1232

New member
איזה מין שרשור דפוק זה?

תכף תשאלו כאן איזה תוכנית טלויזיה אני אוהב.

SrCumaLot

New member
רואים עולם

אבל רק עם עמנואל. לא אוהב את ויצטונג בייבי.

דנטל

New member
טוב, ננסה

זה קשה. לא יודעת מה לענות פה. זה כמו השרשור של ה- turn off ושם נדמה לי שעניתי שאני לא סובלת גברים שמהללים את עצמם. ומה שלא עושה לי את זה בנגיעות זה... גם פה לא כל כך יודעת מה לענות. בפי טבעת זה turn off רציני. פשוט מוציא לי את החשק לסקס. לא לגעת לי בכפות הרגליים חוץ מרמי שלו מותר. גם נגיעות וליקוקים בציצי זה לא ממש עושה לי משהו, אבל זה לא מייבש אותי, אז אין לי בעיה עם זה. ואני שחצנית, שמת לב?

רוזיA

New member
את גם דפוקה סוו וואט? מה נסגר איתך

מה צריך רק לפמפמם אותך? אני יודע שאת כולה חור דנטל אבל לקחת את זה צעד אחד קדימה בייב.. מוואה

דנטל

New member
ובדיוק בגלל זה אתה מת עלי

הרי ידוע שזה לא בגלל הפרצוף מפלצת שלי. אוי, עכשיו בטעות עוד יתחילו לחשוב פה שהזדיינו.

למעלה