עלות תיאום מס אצל רואה חשבון

chili3

New member
../images/Emo32.gif עלות תיאום מס אצל רואה חשבון

זה אומנם לגמרי לא קשור לפורום, אבל יש פה כמה עצמאיות אז שואלת כמה מקובל שרואה חשבון לוקח על תיאום מס של דו"ח סוף שנה? פניתי למישהי והיא אמרה 1000 ש"ח + מע"מ זה סביר? לי נשמע קצת גבוה...

האם את מדברת על בדיקת החזרי מס???

אני עשיתי כשכירה, האם זה אותו הדבר??? אם כן - שילמתי בזמנו פתיחת תיק 150 ש"ח ועוד 10 או 20 אחוז (לא זוכרת בדיוק..) מגובה ההחזר

chili3

New member
לא, זה החזר מס. תיאום מס צריכים לעשות עצמאים

כן גם את
אם לא קיבלת את הדו"ח בדואר כדאי שתבררי, כי צריך להגיש בשבועות הקרובים אני חשבתי שאעשה את זה לבד, עד שראיתי את הטפסים וחוץ מאת השם שלי לא הבנתי שם כלום
בקיצור הבנתי שעדיף עם מישהו שמבין בזה

זה לא תיאום מס אלא הגשת דו"ח שנתי, ובהחלט

אפשר לעשות לבד. צריך להגיש את הדו"ח עד ה-30 באפריל ומס הכנסה עוזרים בהדרכה אחה"צ. בדקי מתי יש הדרכה בסניף הקרוב אלייך (בדר"כ זה ימים א-ה 16:00-19:00). כדאי להגיע להדרכה עם כל המסמכים הרלוונטיים ושאלות מוכנות מראש. בהצלחה!!!

chili3

New member
תודה לך, אבל כולם מפחידים אותי שלא כדאי לבד

ובגלל שקיבלתי משכורות משני מקומות בנוסף לעסק עצמאי, כדאי שמישהו שמכיר את כל החוקים הקטנים יעשה את העבודה

אוקיי, במקרה שלך כן מדובר בתיאום מס

בגלל שיש לך הכנסות נוספות מלבד אלו שמהעסק העצמאי. בהצלחה!!!

הילהל

New member
אצלנו זה נכלל בשירות

הרו"ח של בעלי לוקח 250 ש"ח +מע"מ לחודש, וזה כבר מגלם בתוכו גם את עלות הכנת הדו"ח השנתי אם זה עוזר לך - להכנת הצהרת הון ראשונית הוא גבה כ 700 ש"ח, כולל מע"מ

chili3

New member
חישובים חודשיים אני עוד עושה לבד, אבל נשמע

שהוא מאוד הוגן איפה הוא יושב? ואשמח לקבל פרטים שלו (אפשר גם במסר) תודה

chili3

New member
היא עושה פרטי? חשבתי שהיא שכירה

תשלחי לי אותו שוב ב SMS, שכחתי לשמור אותו

הילהל

New member
רחובות - מתאים לך?

אם כן אשמח לשלוח מסר הוא לא רק הוגן, הוא גם מאוד נחמד ומנחה ומסייע בחביבות

s p o r t y

New member
1000 ש"ח מחיר הוגן.

זה המחיר שאני משלמת כבר שנים. וחוץ מזה עוד 200 לחודש.

זה בדרך כלל מה שאנחנו משלמים. סביר לחלוטין

אל תשכחי שזה המון עבודה וחוצמזה, את ממש לא רוצה להסתבך עם הרשויות. ברגע שהם שמים אותך על הכוונת, לא משנה מה תעשי, תמיד תהיי בנקודת נחיתות מולם.

שמחה37

New member
לא קראתי את התגובות

צ'ילי תפני לתמר היא יועצת מס והיא חברה גם בנ.י.ב היא מצוינת ומאוד הוגנת במחירים. גם אני כמוך בדו"ח יכולה למלא רק את השם שלי. אם את צריכה את המס' תרימי טלפון. שמחה

אכן 1000 ש"ח יותר מסביר לדו"ח שנתי

אני עורכת מקדמות ורישום שנתי לבד, אבל בדוח השנתי לא מסתבכת ומשלמת לרו"ח. המחיר הזה סביר לחלוטין. בהצלחה.

למעלה