עזרה בזיהוי שיר...

lilach_va

New member
../images/Emo32.gif עזרה בזיהוי שיר...

שיר שהשמיעו מלא פעמים בחתונות... בקטע של הסלואו... אני בטוחה שרובכם מכירים... אני ממש חייבת לדעת את שם הזמרת.. שנשמעת לי כמו מריה קארי, אבל אני לא בטוחה... שם השיר הוא I Can´t Live אני יודעת שזה לא ממש קשור לפורום... אבל חשבתי שמישהו ידע כאן מקווה שתוכלו לעזור בתודה מראש. לילך

gofish

New member
רק בגלל שאנחנו נחמדים

ושאלת כל-כך חמוד,אז קבלי תשובה. את השיר באמת שרה מריה קארי, והוא מופיע באלבומה "music box", שמו של השיר "without you". ותאמיני לי אפילו אני לא יודע איך אני יודע את התשובה.

דן ל.

New member
ובגלל שאנחנו עוד יותר נחמדים... ../images/Emo13.gif

נספר שהשיר הוא חידוש של מריקה קארי לשיר של זמר שאת שמו אני ממש לא זוכר אבל אני זוכר שלפני ימבה שנים (באזור כיתה י´...) שמעתי אותו אחרי פרידה ו... בקיצור הגירסא המקורית עם פחות סולמות קול אבל עם יותר רגש
ואולי אני סתם ביינג נוסטלגי

דן ל.

New member
הרבה יותר מעניין אותי אם...

זה סיליקון או אמיתי
סתם סתם זמרת מטופשת בכל קנה מידה שהוא נקווה שכריסטינה לא תלך בדרכה....

באמת בזבוז מדהים

יש לה קול שלא יאמן פשוט - מי ששמע את הופעת MTV Unplugged שלה יודע למה הכוונה. ואז יום אחד התחרפן לה השכל והיא החליטה שקול זה אולי חשוב, אבל ניתוח פלסטי באף, בגדים של פרחה ושירי ראפ מבחילים עם כושים זה הרבה יותר שווה. ומאז היא מתדרדרת במורד, שדרך אגב הסתיים אתמול, כשהודיעו ב CNN שהיא אושפזה בבית חולים פסיכיאטרי עקב אפיסת כוחות נפשית ופיזית. אם רק ימצאו דרך להדביק לה חזרה את אפה הישן ...

gofish

New member
ארנון במקרה הזה הדיאגנוזה פשוטה ../images/Emo20.gif

התשובה היא במקרה הזה "חפש את הבעל". זה לא שהיא התחרפנה,פשוט היא התגרשה מבעלה טומי מוטולה,שאם אתה לא יודע חוץ מלתפקד כבעלה של מריה, הוא גם המנכ"ל של sony music (אם אנחנו מחפשים קשר לפורום),הוא זה שלקח אותה תחת חסותו והחתים אותה בחברה (צריך יותר מזה?). מאז הגירושים מצבה של מריה הידרדר קשות הן מוזיקלית והן נפשית. דרך אגב אותו טומי מוטולה מנכ"ל סוני,התחתן בשנית עם טליה,כוכבת טלנובלות מפורסמת בישראל.(שגם הוציאה עכשיו דיסק מוסיקה). ואל תשאל אותי מאיפו אני יודע את המידע המיותר הזה.
לילה טוב

gofish

New member
מה יהיה הסוף איתך דן.... ../images/Emo13.gif

עוד פעם אתה ממליץ על שיר ולא זוכר את מבצע השיר. בגללך צריך להפעיל את שאריות תאי הזכרון משנים קודמות, כדי לזכור מי המבצע,ועם הגיל זה ניהיה יותר קשה
. אכן יש ביצוע ישן יותר לשיר,ואם אני זוכר טוב אז שמו של הזמר הוא הארי נילסון והשיר הוא משנת 74-76 בערך. איפו אתה ההיית בשנים אלו...ההא

שחר .ו

New member
השיר המקורי הוא של -AIR SUPLLY

וישנו עוד קוור של סלין דיון. שחר- שמבין בשירים קיטשיים :)

gofish

New member
לא מדוייק...שחר

אכן לאייר סופליי היה שיר שנקרא without you,אבל הוא הושמע בשנות ה-80. מר נילסון שר אותו כבר בשנות ה-70. מודע,גם אני כמעט נפלתי במלכודת וחשבתי אליהם,אבל בירור קצר העמיד אותי על טעותי. סופ"ש נפלא

שח_מט

New member
אז יש פה עוד שחר שאפילו דומה לי

בכמה תכונות חשובות: אהדת הפועל ת"א, שנאת מכבי ת"א (לי יש סיבה טובה, אני גדלתי בחולון במגרש ודפקתי על הפחים כל הילדות...) וגם קצת מכיר את AIR SUPLLY ברוך בואך! לי גם היה נדמה שיש ביצוע קודם לשיר קיטש הזה.

lilach_va

New member
תודה..... ../images/Emo13.gif

לא ידעתי שאני אקבל תשובות כאלה מהירות.... אתם באמת נחמדים
אוקיי... עכשיו אני יודעת מה לרשום בצג של המיני דיסק.... ראיתם? בכל זאת יש לזה קשר לאודיו וקולנוע ביתי...

למעלה