עזבו אתכם מבגידות...

../images/Emo32.gif עזבו אתכם מבגידות...

היום תערכנה בכל רחבי הארץ בדיקות דם למציאת תורם מח עצם לילדה המקסימה עמית קדוש. ותוך כדי כך מגדילים את המאגר התורמים הפוטנציאליים. הקדישו שעה מזמנכם והצטרפו למאגר החשוב הזה ואליי יתמזל מזלכם להציל את עמית או כל אדם אחר הזקוק לתרומת מח עצם. אין דבר שקורע אותי יותר מאשר ילדה קטנה שנלחמת על חייה יחד עם הוריה. אני כבר רשום במאגר מה איתכם? שיהיה בוקר טוב

חשוב חשוב

פגשתי את האבא. אדם מקסים. הסיפור קורע לב. אני כבר מזמן במאגר...והלוואי שיום אחד יתקשרו אלי ויגידו שאני יכולה לעזור.

one track

New member
../images/Emo105.gif מקפיצה...

בשביל עמית. אני נרשמתי למאגר בשבוע שעבר.

dorit741

New member
הכי חשוב!

רשומה כבר מזמן במאגר ומקווה שתהיה לי הזכות להיות תואמת מתי שהוא. אין דבר יותר כואב מלראות ילדים חולים, נאבקים על החיים שלהם ולחשוב שתרומה כל כך פשוטה שדורשת מינימום מאמץ וכאב יכולה להשיב להם את החיים בחזרה. אסור לפספס.

../images/Emo45.gif חשוב ביותר ../images/Emo45.gif

אני כבר הרבה מאוד שנים במאגר. אנשים צריכים להבין שבמידה ויצא שהם מתאימים ותהיה להם הזכות לעזור להציל מישו, תהליך תרומת מח העצם הוא פשוט ביותר ולא דורש הרבה. חשוב שכמה שיותר אנשים יהיו במאגר.

רשימת תחנות

רשימת תחנות דרך מטמון גוגל רשימת התחנות לפי אזורי חיוג: אזור חיוג 04 • ק.שמונה קניון 8 בטרקלין חשמל, קומה ראשונה • צפת בית העיריה עד 17:00 • צפת בי"ח זיו עד 17:00 • כרמיאל קניון חוצות כרמיאל בטרקלין חשמל, קומה ראשונה מול הביג • נהריה מרכז BIG רגבה בטרקלין חשמל • טבריה דנילוב סנטר בטרקלין חשמל • מגדל העמק קניון פרץ סנטר רחוב שאול המור 77 בטרקלין חשמל בקומה 1- • עפולה מתחם ג'י בעמק • אלונים חוצות אלונים • עכו קניון מרכזול בטרקלין חשמל • חיפה קניון חיפה בטרקלין חשמל רחוב פלימן 4 בקומה 3 • חיפה גראנד קניון בטרקלין חשמל, דרך שמחה גולן בקומה 1 • חיפה בי"ח רמבם בקניון הבי"ח, במרכז האוכל • חיפה טכניון, בית אולמן 1- • חיפה בי"ח כרמל בכניסה לחדר מיון • חיפה בי"ח בני ציון בכניסה לחדר מיון • חיפה אונברסיטת חיפה ברחבת הכניסה, באולם הגדול • חיפה קניון לב המפרץ בטרקלין חשמל, שד' ההסתדרות 55 • קריית מוצקין קניון רב מגה בטרקלין חשמל, רחוב בן גוריון 84 בכניסה האמצעית בקומה ראשונה • קריון קריית ביאליק בטרקלין חשמל, בקומה ראשונה, בבמה המרכזית, מול סופר פארם • יוקנעם מרכז BIG רחוב שד' רבין 1 בקומה ראשונה • אור עקיבא קניון אורות בטרקלין חשמל • גן שמואל מרכז המסחרי בחנות "פופים מילגה" • חדרה קניון לב בטרקלין חשמל רוטשילד 41 אזור חיוג 09 • נתניה קניון השרון בקומה עליונה, מול "ארומה" • פולג - (נתניה) איקאה בחדר עזרה ראשונה, קומת כניסה • צ. דרור קניון דרורים ברחבת המזון • כפר סבא קניון ערים בקומה התחתונה, מול קרביץ • כפר סבא חברת "מודוס" רחוב עטיר ידע 17 בקומה רביעית עד 18:00 • הוד השרון קניון מרגליות בקומת כניסה ליד הדרגנועים • רעננה קניון רננים בכניסה המערבית ליד "קופי בין" • רעננה חברת "אמדוקס", רחוב הפנינה 8 במתחם חודר כושר, קומת כניסה עד 16:00 • רעננה חברת HP, רחוב דפנה בקומת הכניסה, באודיטריום עד 17:00 • הרצליה קניון שבעת הכוכבים ברחבה שלפני "מגה" • הרצליה outlet הרצליה, רחוב מדינת היהודים 85 בלובי בניין A 10:00-17:00 • הרצליה המרכז הבינתחומי מבואת לובי "אריסון לאודר" 10:00-18:00 אזור חיוג 03 • רמת השרון מרכז שופינג, רחוב סוקולוב 34 בקומה 1- ליד חנות המחשבים • גבעתיים קניון גבעתיים מול חנות "גלי/סולוג" בקומה שניה • פתח תקוה קניון אבנת / הגדול ברחבת בתי הקולנוע • פתח תקוה "אורנית" - קפלן 40 • פתח תקוה E.C.I, רחוב הסיבים 18 חדר ת"א בקומת כניסה 10:00-16:00 • פתח תקוה שטראוס, רחוב הסיבים 49 חדר הדרכה (108) בקומה ראשונה 10:00-14:00 • פתח תקוה IBM, אם המושבות 93 10:00-17:00 • נתב"ג "איירפורט סיטי", בניין בית הערבה (מול נתב"ג) 10:00-17:00 • ראש העין בניין אורנג' במתחם הדרכה קומת קרקע, רחוב העמל 8 פארק סיבל 10:00-17:00 • אור יהודה outlet - בקומה תחתונה רחוב אליהו סעדון 120 ליד בניין העיריה • יהוד קניון סביונים קומה 2 מול "קרייזי ליין" • חולון קניון חולון ליד ה"בלוקבאסטר" בקומה שניה • בת ים טרקלין חשמל, רחוב יוספטל 92 • ראשון לציון קניון הזהב שער ניו-יורק • ק. אונו קניון ק. אונו החדש ליד"בילבונג" בקומת הכניסה • רמת גן אוניברסיטת בר אילן, בניין 507 בלובי נייגל עד 16:00 • רמת גן מרום נווה כניסה ראשית ליד "היינס" • רמת גן מגדל משה אביב, לובי עופר ברחוב ז'בוטינסקי פינת אבא הלל 10:00-18:00 • רמת גן קניון איילון ליד המזרקה • בני ברק סניף "עזר מציון", רחוב הרב רבינוב 5 • תל אביב קניון רמת אביב, שער השדרה צמוד ל"זארה" • תל אביב קניון עזריאלי בקומת כניסה, מתחת לסופר-פארם • תל אביב דיזינגוף סנטר, קומה 3 מול מועדון כושר ג'ימי • תל אביב בניין קוסט פורר-גבאי&קסיס ברחוב עמינדב 1 ת"א, חדר הדרכה ליד הקפיטריה עד 16:00 • תל אביב קריית עתידים - בניין חברת אלווריון בלובי כניסה ה', רחוב הברזל 21 רמת החייל עד 18:00 אזור חיוג 02 • מבשרת ציון קניון הראל, ברחבת סטימצקי - קומת כניסה • ירושלים הר חוצבים, בניין לוז - פארק מאיר, רחוב קריית המדע 5, 10:00-18:00. • ירושלים קניון מלחה, ברחבת "לורד קיטש" - קומה עליונה • ירושלים סניף "עזר מציון" - ירמיהו 25 • ירושלים תחנה מרכזית, קומת הרציפים ליד קו 400 • ביתר קופ"ח לאומית, קניון לב ביתר ברחוב הר"ן, 12:00-20:00 אזור חיוג 08 • מודיעין קניון החדש בקומה העליונה • מודיעין ישפארו ליד שקם אלקטריק • רחובות קניון רחובות ליד אופטיקנה במפלס העליון • נס ציונה קניותר, מגדל המשרדים, כניסה ראשית מערבית בקומת כניסה ליד "גולף" • יבנה מועדון פיס - נווה אילן, קומה ב' ברחוב הנגב 2 • אשדוד קניון הסיטי קומה אמצעית מול הדרגנועים • אשקלון קניון חוצות בקומת כניסה מול "גולברי" • נתיבות במתנ"ס • ק. גת קניון לב העיר • קריית מלאכי בניין העיריה במר"ם • דימונה קניון פרץ סנטר בכניסה לקניון • באר שבע קניון הנגב בקומת הכניסה ליד הדרגנועים מול "לוצ'י" • באר שבע אונבירסיטת בן גוריון 10:00-16:00 • אילת קניון מול הים

שכל אחד יחשוב...

איך היה מרגיש אם הילד שלו היה בכזו צרה, וכבר לבד יקבל את התשובה עד כמה זה חשוב. מספיק להסתובב במסדרונות של בי"ח שניידר (למשל) ולראות אפרוחים רכים עם קרחות שבקושי מסוגלים להתנייד - וכל זה כתוצאה מטיפלי כימותרפיה והקרנות - זה הדבר הכי מזעזע בעולם. גם אני רשום הרבה שנים בנאגר, הלואי ואוכל לעזור בעניין כזה יום אחד.

בהחלט חשוב

מוסרית כל אדם צריך לתרום למאגרים כאלו וכמובן לאדי. חשוב גם לתרום לא פחות מדם גם כסף לעניין משום עלותה הגבוהה של בדיקת דגימה.

ועוד יותר חשוב

זו העובדה שמיליוני האנשים שנמצאים במאגרים שיש בחו"ל לא מתאימים ליהודים...בכל זאת אנחנו עם נבחר. זו הסיבה לחשיבות התרומה פה בארץ.

לכו להצטרף למאגר מח עצם

תלכו ולו רק כי אולי תפגשו מישהי\ו כל מקום יכול להיות בסיס לקשר.

trainspotter

New member
אני תרמתי בעבודה שעות חופש שלי

שהןמרו לכסף עבור הילד מקום העבודה שלי נרתם עבור הילדה

ארתורו1

New member
../images/Emo208.gif הרגע חזרתי

לא הספקתי לתרום כי נגמרו המבחנות, אבל בקניון הקרוב פתוח עד 20:00. מחמם את הלב לראות איזו כמות של אנשים הצתופפו שם בתור

למעלה