עוף טופיק

מזל טוב וסחתיון ליון על הזכיה בגבי

אירופה..... אחרי המקום השלישי באירויזיון וחודש הבא באולימפידה הערב זכתה יון בגביע אירופה ... החלום שלי תמיד היה שיון תזכה לארח באתונה את האירויזיון ובדרך כלל היתי בעדם אבל לצערי הרב יון לא תזכה באירויזיון.... היתה לה היזדמנות עם השיר הטוב ביותר שלה מאז ועולם והם לא עשו זאת כן רבותי אם לא הבנתם עדין אני מדבר על antique-die 4 u ! בקיצור אני פסימי לגבי זכיה יונית באירויזיון לפחות בעשור הקרוב... הלנה תעשי איתי ילד!!!!!!!!!!( אני מאוהב בהלנה חברת antique)

python 4

New member
מממ... יש בעייה אחת במה שאתה אומר

אם באותה שנה היה זוכה שיר יותר יפה מיוון, הייתי אומר בסדר - אין ליוון סיכוי לזכות עם שיר יותר יפה מזה של 2001. אבל השיר שזכה היה זוועתוני להפליא - מה שאומר שיוון יכולה לשלוח בשנה הבאה זוועתון עולם ולזכות איתו בכיף.

איליה.

New member
../images/Emo32.gif אם אתם תוהים

אם אתם תוהים למה נתן לא נכנס הרבה לפורום, תדעו לכם שהוא איש מאד מאד עסוק. תראו למה הוא מקדיש את זמנו הפנוי כשהוא לא בבסיס.

איזה כיף!!!! בקיץ הבא הטלויזיה

השודית מעןנינת ורוצה להוציא 3 קופסאות של dvd ובהם כל הזוכים משנת 1956-2005 ושירים שלא זכו אך הפכו להיות להיטים....!!!! איזו מתנה ומזכרת לרגל 50 שנות אירויזיון!!!!!!!!!!!!!!!!

נצל"ש - עברתי טסט ראשון!!!../images/Emo98.gif

אני עדיין בHIGH. אני בשוק, הייתי בטוח שאני לא עובר, ועברתי! בהזדמנות זו אני אגיד שאני טס לחופש של שבועיים באנגליה אז אני לא אקרא בפורום בזמן הקרוב (לא שאני כותב הרבה אבל בכל זאת...) סתם רציתי לשתף אתכם. וווהוווו! עברתי! ווהוווו!

Euroboy 2004

New member
../images/Emo73.gifמזל טוב !!!../images/Emo73.gif

כל הכבוד! טסט ראשון זה מעולה!!! מהיום אתה נהג ... רק תקפיד על הכללים ותהיה נהג זהיר שמשמש דוגמא לאחרים- כי עבר עלינו סופשבוע קטלני במיוחד בכבישים... מזל טוב שוב !!!

Noamush

New member
../images/Emo176.gifמזל טוב נהג חדש../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

וחופשה נעימה.

למעלה