סקר קוסמטיקה

דקר26

New member
חתן כלה...לגבי קניה באילת

לא יודעת מה את רוצה ולא יודעת מה להמליץ לך {אני מהטיפוסים שגג שיוצאות מהבית שמות דאודורנט וגם זה לא תמיד} אבל אם תעשי סקר שוק ויתברר לך שבאילת יותר זול לך ... תשלחי לי במסר את רשימת המוצרים ואני תחילת שבוע הבא בב"ש ואתן לך אותם {אולי בכל זאת אמליץ לך על מוצר קוסמטי... חול ים+פיפי של גמל בן 32 ... עושה משהו לנקבוביות.. }

אגם גם

New member
קרסטס - הירוקה והורודה

מדהימות.. הכי טובות שהיו לי וניסיתי את כל מה שיש בשוק בערך.. נמכרות לרוב במספרות אבל עדיף לחפש אותן בחנויות שמוכרות מוצרי שיער - הרבה יותר זול שם (מצאתי את שלי ב-140 ומשהו כשבמספרות נמכרת ב-220)

נונה74

New member
אני מכירה 2 חנויות זולות

אחת ביזינגוף סנטר ליד DHL - דפנה לוינסון ואחת בנחלת יצחק באסה, היתה לי את הכתובת המדוייקת ורק לפני כמה ימיםן זרקתי את הכרטיס ביקור... טוב נו..לא ידעתי שיהיה שרשור, אבל לא קשה למצוא את זה ברח' נחלת יצחק.

נונה74

New member
אגב,

גם אני תקועה עם הבושם שלי כבר שנים..... מתה עליו, אבל גם כשבא לי לחדש, לא נדלקת על שומדבר...

michke

New member
כשלי בא לחדש

אני לעולם לא מרחרחת בחנות. זה לא עובד. אני פשוט הולכת ברחוב, וכשעוברת מישהי עם ריח כמו שאני רוצה, אני פשוט עוצרת אותה. ככה עברתי לbaby doll של Ives saint lauren. ושתדעי לך שאחותי, לכל מקום שהיא הולכת, אין אחד שלא מתלהב מהקליניק הפי שלה.זו תופעה שלא תאמן.

אגם גם

New member
../images/Emo13.gif

לה בל - נחלת יצחק 5, תל אביב (קרוב לצומת נח מוזס-יגאל אלון).

זו אותה חנות שנונה דיברה עליה

בנחלת יצחק? ת"א זו אפשרות אבל אני אבדוק קודם בב"ש כי מניסיון רוב הדברים זולים יותר בפריפריה

אני משתמשת עם לוריאל שמפו וקונדישנר

+המסיכה הצהובה.. ולגביי הקונדישנר עדיף לא לשים על שורש השיער אלה רק למטה

סיוי 24

New member
איפה יש מסכה של קרסטס ב-140??

עכשיו אני נוסעת לקנות!!! מתה לנסות את המסיכה הזאת כבר, כולם אומרים שהיא טובה אבל היא עולה מלאן כסף... חוץ מזה שהשרשור הזה הלחיץ אותי כי אני לא משקיעה בכלל במוצרי טיפוח.... אני חופפת בפנטן+ מרכך חייבת- אין ברירה- קרם לשיער לתלתלים של מישל מרסייה(בזה אני דווקא משקיעה כי השיער שלי חייב), קרם פנים שאני תמיד שוכחת לשים של לוריאל, וסבון זול נורא של קרליין, בשמים- LOVELY שרה ג'סיקה פרקר (שקיבלתי מתנה אף פעם לא קונה לעצמי בושם) בקיצור נראה לי שהגיע זמן להשתדרג...אני קופצת לסופר-פארם!!

נו....בדיוק כמוני

רק שאני מקפידה על קרם לחות כל בוקר סבון פנים כל מקלחת ופעם בכמה זמן מסיכה לשיער ולפנים. זהו. השמן גוף הוא לא לשימוש יום-יומי. התחלתי להשתמש בו אחרי שעשיתי שיזוף בהתזה והמתיזה המליצה בחום אחרי כל מקלחת להימרח בשמן גוף ("לא תינוקות!").

סיוי 24

New member
לא נורא אנחנו יפות טבעי ../images/Emo6.gif

סתם כל הפורום הזה חבורה של יפיפיות אחת גדולה, כל פעם שמישהי שמה תמונות מהחתונה אני נפעמת מחדש!!

מסיכות לשיער אכן של קרסטס טובות

איזה בדיוק זה תלוי בסוג השיער.גם המסכות של שוורצקוף טובות (איזה שוב זה תלוי בסוג השיער)לגבי שמן גוף - לי בקיץ שמן גוף כבד מדי אבל בחורף קניתי שמן גוף בספרי של ללין שהיה מאוד עדין ונעים (עם ריח מעולה.

איריסג

New member
המסכה של שוורצקופף - אליפות

היא אומנם יחסית יקרה (לדעתי לא משמעותית יורת מקרסטס) אבל מספיק ממש מעט ממנה - והשיער רך באופן שקשה לתאר.

נונה74

New member
הידעתם שקונדישינר לא טוב לשיער??

תגלית מרעישה שגיליתי לאחרונה.....

אגם גם

New member
נכון.. זה מעפן לחלוטין

משאיר המון משקעים על השיער ולטווח הארוך לא מיטיב עמו כלל.. אני מזמן עברתי רק למסכות.

למעלה