ניים.

AlexOnFire

New member
מה שהוא יכל לעשות זה לשתות שייקים של פרוטאינים וזה כבר גורם לו להיות ככה.... אחד בכיתה שלי נראה כמו טיילור מבחינת שרירים (לצערנו לא מבחינת מראה) והוא לא על סטרואידים. אם הוא כן היה לוקח, השרירים שלו היו מתפתחים הרבה יותר ממה שעכשו ואם הוא לא היה מתאמן מספיק במקביל אז הוא היה משמין בגלל הסטרואידים והתזונה. חוץ מזה אני דיי בטוחה שהיה עליו פיקוח בחדר כושר ובכל מיני מקומות, כי הרי יודעים שהוא סלב.

adi dion

New member
אממ..

ברור שאני לא יכולה להגיד בוודאות אבל אני מאמינה שעם הכוח רצון שהיה לו (כי אמרו שאחרת יחליפו את התפקיד של ג'ייקוב ><) הוא בהחלט היה יכול לפתח ככה שרירים. וכמו שכתבת, הוא תמיד היה מתאמן זה לא משהו שבא לו פתאום ואז זה באמת היה נראה תמוה ומחשיד. לדעתי הוא היה אמור להיות הרבה יותר מנופח ושרירי עם סטרואידים..

הוא לא לוקח ...שאלו גם את השחקנים שלצידו

וסטרואידים זה די בבת אחת מעלים מסה ...הם אמרו שהם פשוט ראו אותו עובד קשה בחדר כושר ושומר ממש על תזונה ולאט לאט ראו איך הוא תופח ...ואני חושבת שהוא מספיק חכם כדי לא לסכן את החיים שלו ולעבור על החוק בשביל איזה סרט
ומהזה קשור הגיל?אם אני אעבוד עכשיו שנה באופן קבוע בחדר כושר ואוכל כמו שצריך אני יכולה להעלות גם כאלה שרירים

Serena16

New member
הוא לא לקח סטרואידים..

מגיל ממש קטן הוא מתאמן.. יש תמונות שלו בגיל 15 עם ריבועים . פשוט לפני ניו מון הוא ממש התחיל להשקיע באימונים היה לו מאמן צמוד כל יום כמה שעות , היו אמורים להחליף אותו בשחקן אחר בניו מון כי פחדו שהוא לא יגדל מספיק לתפקיד של ג'ייקוב אז הוא ממש השקיע כדי לקבל את התפקיד ..זה די הגיוני שהוא ככה אם כל יום במשך שנה הוא התאמן כמה שעות עם מאמן ואכל בריא והכל ..

קרניjack

New member
גם אני לא מאמינה שהוא לקח

או אם כן אז במינון ממש נמוך ומבוקר. אלו לא השרירים ש"מפריעים" כביכול אלא המסה שמעלים והזמן שנדרש כדי להפוך אותה גם לשריר... אני מאמינה שהוא עבד על זה ממש ממש קשה, כי כמו שכתתב יש תמונות שלו שהוא יותר קטן כבר עם ריבועים, או את כל הסלטות שהוא עושה ומה שזה לא יהיה, אז זה לא כזה תלוש מן המציאות
היום יש גם כל מיני "תוספי מזון" שלא מכליל אותם כסטרואידים אלא ככל מיני כאלה שמפיעים על פעילות הורמונלית באופן טבעי...

קרניjack

New member
ולא שהמשפט האחרון יתפרש שחיובי

פשוט יש מצב שהוא לקח משהו אחר שלא נחשב סטרואידים אבל עדיין "עזרה חיצונית"

sweet shir

New member
האמת שזה נשמע לי ממש הגיוני שהוא לקח

סטרואידים. לא הקדשתי לזה תשומת לב לפני, כי אני לא ממש מתעניינת בו. אבל שחושבים על זה זה ממש מוזר שמישהו בגילו, בין אם הוא התאמן בעבר או לא, בתקופה של כמה חודשים ישתנה בצורה כ"כ דרסטית.^^

אתן צריכות לזכור אבל..../images/Emo168.gif

שטיילור עוד היה מסוקס גם לפני שהתחיל להתאמן כפליים ולצבור את מסת השרירים העצומה הזו
זה לא שהוא היה כמו רוברט, צפלון כזה, ופתאווווום! בבת אחת! הוא נחצה לשניים, ויצאו ממנו שלוש קרן לייזר! פלופי, פלופי, פלופי. XDDDD סתם נו, זה דרש
יכול להיות שהוא לקח, אני לא שוללת את זה, אבל אני חושבת שהוא כן יכול להעלות 13 ק"ג בשנה (בחייכן, אפשר להעלות את זה גם בחצי שנה של טחינה
). הוא אכל מלא (זה גם מה שהוא ואחרים אמרו עליו, שהוא לא הפסיק לטחון), והתאמן מלא. וכך, טיילור לאוטנר נהיה החסון של כל טינאייג'רית בעולם רוצה. התחרפנתי לגמרי XDDD אבל הטיעונים הרציניים שכתבתי, התכוונתי אליהם חחחחח (זו השעה)

rox love BSM

New member
חחחחחחחחח ואז יצא המנהיג שלהם

5,000 מטר גובה בלי להגזים. והוא רצה לאכול אותי,אמרתי לו "אל תאכל אותי,יש לי אישה וילדים" שיאכל אותם, מה זה, פייר? חחחחחח

xDDD../images/Emo168.gif

"מה אני, חשדניסט?!" אחחחחחחח אסי וגורי האלו.. כל ההופעה שלהם מעולה

2MayaN2

New member
"עברנו בשביל החלב , לקחתי שוקו" ../images/Emo221.gif

"וקמח מלא קמחים של קמח קמח קמח ולולב מתלבלב מתלבלב " XDD

2MayaN2

New member
../images/Emo45.gifכל ההופעה שלהם גדולה../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

2MayaN2

New member
חחחחחחחחחחחXD ../images/Emo221.gif