ניים.

Emergency Exit

New member
../images/Emo32.gifניים. ../images/Emo41.gif

כי הוא לא קופץ ועמוס וכבר עברו כמה ימים
יאללה תחפרו

קרניjack

New member
טיילור לאונטר- על סטרואידים?

לא יודעת אם דיברו על זה פה, אבל קראתי בכל מיני מקומות שיש אנשים שכותבים שהוא לקח סטרואידים כדי להעלות את ה12-13 קילו שהוא העלה לניו מון.שזה לא אפשרי שילד בן 16-17 יכול לצבור כמות כזאת של שרירים, ובטח שלא להעלות תוך שנה (יותר נכון פחות) כזאת מסה בשביל שרירים. מצד אחד הוא היה מתאמן מאז ומעולם, מצד שני זה באמת תמוה ועם סטרואידים במינון הנכון אפשר להיראות שריריים בלי מנופחים מדיי. מה שמוזר לי שבגיל 17 הוא ככה נראה. אני אישית מתעניינת בנושא, ואחריי שראיתי את הסרט אתמול זה נראה לי מעט תמוה, אם מישהיא פישפשה בנושא...ואל תכתבו שהוא אמר שהוא לא לקח, כי זאת לא "הוכחה"

2MayaN2

New member
אף פעם לא חשבתי על זה ../images/Emo221.gif

אני מניחה שזה אפשרי. למרות שמהסתכלות על תמונות שלו מגיל יותר קטן אפשר לראות שהוא תמיד היה מאוד מפותח...בכלל יש תמונות שלו עם ריבועים מגיל מאוד צעיר

rox love BSM

New member
חחחחח בסדר,אז מה אני יכולה

לעשות עם זה? שאמא שלו תשים עליו עין חחח

rox love BSM

New member
אז את רוצה שיפטרו אותו? שהוא לא ישחק

ג'יקוב יותר? לא הבנתי מה המטרה של ההודעה.

rox love BSM

New member
כן,אבל מה אנחנו אמורות לעשות עם הידע הזה?

אני לא חושבת שהוא לקח,אבל גם אם הוא לקח...לא יפטרו/יחליפו אותו עכשיו. המטרה אולי להוריד את הערצה אליו? אבל מי שמעריצה אותו במילא לא הולכת להאמין עד שאין הוכחה חותכת...אז באמת שאין לי מושג מה אני אמורה לעשות עם הידע הזה

2MayaN2

New member
אני באמת לא חושבת שיש פה כוונת תחילה ../images/Emo221.gif

היא שמעה ידעה על אחד השחקנים ובגלל שזה פורום דמדומים היא החליטה לחלוק את זה:) זה לא שהיא מצפה שנתפח באיזה מסע הפגנות או משהו

קרניjack

New member
בואי תסבירי לי מה המטרה של הודעות כאן

שמדברות על החיים הפרטיים של השחקנים או מביאות פה כל מיני דברים לגביהם שלא קשורים לדימדומים, הא? כמו שכתבתי אני מתעניינת בנושא (באדיבילדינג) ואתמול ראיתי את הסרט. אחד ועוד אחד.

rox love BSM

New member
חוץ מזה כתבו הודעות פה ושם

על קריסטין ורוב לא ראיתי שמדברים על החיים פרטים הרבה. יש פה בעיקר חדשות/הופעות חדשות שלהם. עכשיו,לא הפריע לי הדיון האם הוא לוקח או לא,אבל את רשמת את זה כאילו זו בשורה חדשה או משהו. וש'לא נכתוב שהוא אמר שלא כי זו לא הוכחה',אבל גם להגיד שהוא כן זה לא הוכחה...

קרניjack

New member
אישה בורחת מבשורה

אין פה בשורה ואין פה הצהרה, כולה שאלתי מה אתן חושבות על זה משום שלא ראיתי שדיברו על זה בפורום, ואם לא דיברו על זה אז זה כן חדש, לא? אני לא מבינה את חיפוש הפואנטה.

2MayaN2

New member
אני עדיין אקח אותוXD ../images/Emo221.gif

חח סתם..לא יודעת אם זה כן או לא. אני מקווה לטובתו שלא.

היה לי מישהו בשכבה שלי שכשהוא היה בן

14 וחצי כבר אז הוא היה נראה ככה (כמו טיילור כאילו) ובלי סטרואידים אז אני מניחה שזה כן אפשרי גם בלי סטרואידים במיוחד עוד שכל החיים שלו הוא מתאמן בסוגים שונים של ספורט...יכול להיות שהוא פשוט העלה את הרמה והמינון של הספורט שלו.. אבל כן יכול להיות גם שהוא לקח..אי אפשר לדעת באמת..אלא אם הוא יגיד ואני בספק

קרניjack

New member
השאלה היא האם בפחות משנה הוא עלה

באמת 30 פאונד שזה בערך 13 קילו ע"י כושר ותזוה בלבד, אם או היו אמצעים נוספים...

למעלה