משהו על "האח"
(
אפשרי?)

החלטתי- ארז ../images/Emo47.gif

הוא הכי מורכב, הוא הכי מעניין, והוא עושה לכולם שם בית ספר. הוא הרג אותי מצחוק היום עם החקירות שלו והיחס הרציני שלו לתפקיד ראש הבית
ליהוק גאוני! בקיצור אני בעד אנשים עם א', ר' וז' בשם לניצחון
דירוג:
ארז, אלירז
איילה, פותנה
אלין, יוסף
סער, סתיו, שרה, גואל,

הו אלירז...

אני מאוהבת! רשימת הדחה די מפתיעה, כמעט כל הבנות מועמדות (חבל שאיילה לא), ומי שבאמת משעממת מבין המועמדים היא סתיו. למרות שגם יוסף מתחיל להעיק, אבל הכי הייתי שמחה לראות זה את שרה הולכת. היה פרק ממש מצחיק (הזחילה של אלירז
) למרות שכבר ראיתי הכל במאקו XD איילה וסער ממשיכים און/אוף וזה די מעצבן, ארז בלתי נסבל פשוט (הבנאדם צריך אישפוז או משהו).
אלירז
אלירז
אלירז
אלין, פותנה
גואל, סער, איילה, סתיו
שרה, ארז, יוסף

ProzaC4387

New member
אוקי כל הקטע עם החקירות

היה הדבר הכי מצחיק שראיתי בשנת 2009. פשוט בכיתי. אלירז בול בתפקיד הגנב. ארז חי בסרט שהוא באמת חוקר משטרתי. אלין ופוטנה יחד כאלה מטומטמות ושרה עם הגליצרין חחחח

פרק ממש מצחיק!!

חוץ מהקטע שבנצי עזב
למה לא היה ראיון איתו? משהו? אני אוהב את אלירז ואלין מפרק לפרק יותר ויותר... וארז חי בסרטטטטטטטטטטטטטטט!!!! אוף! בא לי שהבנות ישארו, ושיוסף יודח- מה הסיכויים שתכלס זה יקרה? דירוג:
אלירז
אלין, פותנה, סתיו
גואל, אילה
סער, שרה, ארז, יוסף
בנצי

אפס ../images/Emo233.gif

הוא מוביל ברוב הסקרים. אבל סביר אפילו יותר להניח שאלין לא תודח, לא רק שהוא הכי אהובה אחריו, היא גם לא שנואה. לדעתי זה יהיה בסוף בין פותנה וסתיו, ויכול להיות שבגלל הצבעות נגד (כי פותנה יצאה קצת גועלית השבוע) פותנה היא זו שתעוף.

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifמקווה ששרה תעוף. או סתיו.

שתיהן מיותרות לחלוטין בעיניי. ארז מביא לי בחילה קשה, הבנאדם פשוט פסיכופת מפחיד ודוחה
גם איילה המפגרת הזאת דורשת כאפה רצינית, מה שנקרא "בא לי לשחרר לה אחת לפנים". חבל שהיא לא מועמדת להדחה
חוץ מזה נמאס לי כבר מהחלוקה הזאת של הבית

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gif אה, והדירוג שלי:

אלירז, אלין
יוסף, פותנה
איילה, סער, סתיו
שרה, ארז חלוקה בדעתי עם עצמי לגבי גואל. הוא איש חכם, אבל כל הקטע עם הסיגריות הוריד לו המון נקודות אצלי. אני שונאת מעשנים! זה עם מטומטם
מתגעגעת לאשתי דלית

niro62

New member
השמועות אומרות ../images/Emo58.gif על הדיירים החדשים

שיכנסו בין 4-7 דיריים. אווו לפי דעתי הם צריכים להכניס 7 דיירים, האח נמצאת בירידה עכשיו והם צריכים לעשות משהו שירעיד את המדינה. זה יהיה כמו להתחיל עונה מחדש וגם אני מקווה שהמלהקים לא חיפפו בליהוק הפעם הדיירים החדשים זה ההזדמנות היחידה שלהם להפוך את העונה למעניינת כמו שכולם רוצים(אני חושב שדווקא יש אחלה עונה. ודרך אגב לדעתי זה ממש מגעיל לפרוש מתוכנית שערות אלפי אנשים ניסו להתקבל אליה והיו נותנים הכל בשביל להחליף אותך וכל זה בגלל שמשעמם לך. ובנצי עשה טעות ענקית אם הוא היה ממשיך הוא היה בגמר בוודאות!!!~

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifגם אני דווקא חושבת שיש אחלה עונה../images/Emo45.gif

לא מסכימה לגבי בנצי. מה זה מגעיל? היה לו רע והוא הלך.

Confide In Omer

New member
איזו תוכנית קורעת היתה היום ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

כל הקטע עם החקירות היה פשוט מעולה! וארז.. לא סובל אותו, אבל הוא פשוט מבדר ברמות, הבן אדם לא שפוי פשוט. אוף, למה אלין וסתיו מועמדות?
מה הסיכויים שיוסף יעוף? אני מניח שאין הרבה סיכוי, במיוחד אחרי שהראו אותו כממש מסכן היום. גואל ממש עיצבן אותי היום, הבן אדם צבוע ברמות.. הולך לנחם את יוסף, ושניה אחרי זה מלכלך עליו וגם מעמיד אותו להדחה.. שלא לדבר על הקטע עם הסיגריות שהיה מגעיל
למרות שהיא גם מעצבנת אותי בזמן האחרון, איילה היתה ממש מצחיקה היום... התגובות שלה לארז היו אדירות!!
אלין (סמסו 1 ל2020!
)
סתיו, שרה, אלירז
איילה, פותנה, גואל, יוסף, סער
ארז

אגב ../images/Emo233.gif

חשבתי הרבה על השאלה, את מי ארז באמת מזכיר לי. ואז הגעתי סוף סוף למסקנה - אין זה אלא ידידינו מעונת החורף האחרון של הישרדות, קואוץ'
אבל ארז טיפה יותר בסדר כי הוא גם מצחיק, הוא בעיקרון בנג'מין אבל יש לו גם קטעים הזוים ומצחיקים כאלה בסגנון של שיין.

אוי לא ../images/Emo233.gif

פתאום מתחיל זרם ענקי של הצבעות לפותנה וסתיו... אני מקווה שאתם באמת מסמסים, כי אלין עדיין יכולה לעוף. ובתכל'ס, זה לא ברור שהיא תעוף? עד השבוע היא לא הייתה כלום.

Confide In Omer

New member
דרך אגב...

סתיו בקושי קיבלה זמן מסך עד עכשיו, הרבה פחות מכל השאר. (למרות שאני גם לא רוצה שהיא תעוף
)

הקטע עם סתיו ../images/Emo233.gif

זה שאין לה בכלל זמן מסך לקבל. היא, בניגוד לאלין, לא עשתה כלום, וגם כשהראו אותה היא חופרת על הפסיכומטרי או משהו - דיייייייייי!!! יש לי מספיק לימודים, אני לא רוצה לשמוע עוד!!! מצידי שיקחו את סתיו, שרע ופותנה ויעשו הדחה משולשת. וליוסף אני לא הולך לסמס, הוא קיבל עריכה של קדוש מעונה אז הוא בטוח יקבל מספיק תמיכה הפעם. ואני חושש על אלין כי לא הראו אפילו חצי ממה שהיא עשתה במשימת השוטרים וגנבים, אז עד כה סימסתי לה מאה פעם, ואני עושה את זה לעיתים מאוד נדירות. הפעם האחרונה שעשיתי את זה היה בהדחה המטומטמת בSMSים בעונה הקודמת של הישרדות, אז שלחתי לאריק אפילו 150 SMSים. והסקר: http://www.bigbrother-israel.co.il/content/את-מי-אתם-משאירים-בבית-האח-הגדול-6 לרגע חששתי כי כשסגרתי את הסקר בלילה, אלין קיבלה הכי הרבה תמיכה. פתאום פותנה ושרע זינקו וגם סתיו קיבלה הרבה תמיכה, אבל זה התייצב. כל עוד סתיו נשארת עם רק חצי מהקולות של אלין, אני יכול להירגע.

רציני הצבעת כ"כ הרבה פעמים?!../images/Emo2.gif

לא חבל על כל הכסף?!
וחוץ מזה, אתה לא צריך לקחת כ"כ ברצינות את הסקר הזה, במיוחד כשכולה הצביעו בו 500 אנשים...

אני פשוט לא רוצה שאלין תעוף ../images/Emo233.gif

במיוחד בגלל זה שסתיו העמידה אותה להדחה כי היא חשבה שממילא היא לא תקבל אף קול. לפחות זה לא היה כחלק מהצבעת אלף-בית. סתיו קניף, חובי ומיי שרו אחלה שיר בדואט בעונה 7, תלמדי את מילות השיר, תפנימי אותו היטב למחר. (במילים אחרות: רדי מעל מסך הטלוויזיה שלי)

אני פשוט לא שקט ../images/Emo233.gif

סתיו היא *בדיוק* האדם שיכול להיות לו בסיס של מעריצים שמסמסים בשקט ולא מודיעים על קיומם (סטייל ולאדי שהצליח איכשהו בגלל הבסיס הסודי שלו להגיע לפיינל 2) למי ההפקה תעשה פרומושן בשלישי? לא ייתכן שלסתיו, הרי אין לה אפילו זמן מסך מעניין. אם יש שם מישהי שההפקה יכולה ממש לעזור לה זאת אלין, שהיה לה ים של רגעים מצחיקים.

למעלה