משהו על "האח"
(
אפשרי?)

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifולא התכוונתי להישמע תוקפת-

מקווה שזה גם לא נשמע ככה

האם בנצי עוזב הערב את הבית../images/Emo35.gif

מתחילים לצוץ דיווחים שכנראה מישהו יפרוש היום עקב קשיים אישיים. בינתיים נראה כי מדובר דווקא בבנצי...מעניין יהיה לראות מה יקרה באמת הערב. http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/1623515

יש שלשוה שמות שצצו ../images/Emo233.gif

במקרה הטוב, זה יכול להיות סער. במקרה הרע (והסביר), זה אכן בנצי. במקרה הגרוע ממש, ייתכן שאלירז עוזב כדי להשתתף בחתונה של אחיו, ולא יחזור

niro62

New member
סופית ../images/Emo58.gif

מי שפור היום מהבית הוא בנצי. אני מכיר מישהי שהיא חברה של בנצי מאז שהם היו ילדים והזמינו אותה להיום בערב לקבל אותו כשיצא. חבל בנצי מלך

../images/Emo58.gif../images/Emo233.gif

אוף
לא נותר לי אלא לאחל שגואלינרז (נשמע כמו שם של אנזים
) יגיעו שלושתם לגמר.

Confide In Omer

New member
חבל..

אני דווקא מחבב את בנצי. למרות שכל עוד אלין נשארת, אין לי בעיה שכולם יעזבו!

אוף, למה הייתי חייב לראות עכשיו הישרדות?

מישהו יכול להגיד לי מה הספרה של אלין כדי שאני אסמס לה?

אורישקי

New member
1 ושל פותנה 4

מקווה שהן יישארו אבל כנראה סתיו הולכת. אלירז פשוט מלך,הורג אותי.והם סתם מתייחסים רע ליוסף.חבל על בנצי אבל שיהיה. מדרג:
אלירז,אלין
פותנה,גואל
יוסף
סתיו
איילה
סער,ארז
שרע

עוד יכול לצמוח מזה משהו טוב ../images/Emo233.gif

מישהו בכלל חשב על שפרה וצבר בהתחלה, לפני כל העסק המסריח עם אש-ר-וע ובובלילה? לא. אותו דבר אלין ואלירז. ובאמת נראה שסתיו הולכת, חבל, קיוויתי שזו תהיה שרע. אבל בגלל שזו תוכנית עם SMSים, אין לי ברירה אלא להתחיל עם *הקטע*. נראה לכם סתיו? לאאאאאאאא, אלין תודח בוודאות

../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif זה לא ייתכן ../images/Emo233.gif

לא זו בלבד שהיא לא באמת מודחת (לפחות לפי הסקר הרשמי), אלין היא פתאום הפייבוריטית!!! אבל לא להפסיק לסמס לה! הסקרים העונה משקרים!

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifאהבתי כמעט את כל הדירוג שלך-

רק את גואל הייתי מורידה להיות עם יוסף. הטרחנות שלו מתחילה לגרום לו לאבד גובה אצלי.

למעלה