משהו על "האח"
(
אפשרי?)

../images/Emo32.gif משהו על "האח" ../images/Emo233.gif (../images/Emo58.gif אפשרי?)

יכול להיות שהרבה מכם לא יודעים, זה מידע על אחד הדיירים החדשים. ממה שהבנתי, בשבוע הבא ייכנס החדש הראשון, והוא חרדי. האם הוא יעשה מלחמת חורמה בגואל וסתיו, שלפי התורה אין להם זכות קיום?
האם הוא ידרוש מאלין ואיילה להתלבש כעקרות בית חרדיות?
כמה הדחות הוא ישרוד? (כי סביר להניח שהוא יועמד להדחה בכל שבוע, אלא אם כן הוא חרדי שפוי, ואני בספק כי שפיות מעולם לא הייתה בראש מעייניו של קופרמן) והאם אנחנו הולכים להתגעגע לאשר מהעונה הקודמת?
ואם כבר הזכרנו את העונה הקודמת: תתכוננו לסוג של מלחמה, אבל הפעם ככל הנראה בובליל יהיה ארז, בתפקיד שפרה יהיה אלירז. זה כמעט בטוח יהיה בין שניהם, אלא אם כן אחד החדשים יפתיע לטובה.

אורישקי

New member
../images/Emo58.gif

ממש לא נראה לי שארז יגיע כל כך רחוק
לדעתי הגמר יורכב מאלירז,אלין,שרע
,גואל,פותנה או משו כזה.אולי יגיע חדש מעניין אוי ואבוי לי אם יביאו חרדי.למרות שיש לי דודים באלעד שזה ישוב חרדי,הם מתורבתים,נחמדים ומקסימים,מקווה שיגיעו מישהו כמוהם ולא ברברי

אם לשפוט על פי אש-ר-וע מהעונה הקודמת ../images/Emo233.gif

סביר להניח שקופרמן ירחיק לכת עד כדי כך שהוא ינסה למצוא מישהו מתולדות אהרון - שזה החברה שתוקפת כל שמץ ליברלי בירושלים בחודשים האחרונים

טוב שלא נסחפת, עלאק תולדות אהרון ../images/Emo6.gif

הם לא תוקפים כל שמץ ליברלי בירושלים, הם לא ממש מאמינים בצדינת ישראל או בחוקים שלה. הם הזרם הכי מפחיד בכל החרדים לדעתי.

אורישקי

New member
זה נכון

אבל אכן יש שמתנהגים כאילו להומואים ולטרנס' אין זכות קיום,בכלל המדינה הזו כל כך שמרנית שאנשים מתייחסים למילה הומו כאל קללה

זה לאו דווקא בגלל זה ../images/Emo233.gif

מי שבאמת חושב הרבה דברים כאלה על הומואים, אז קודם כל הוא מטומטם. זה יכול להיות בורות שנובעת מניתוק מעולם ההשכלה בגלל איסור קדוש זה או אחר, אבל זה גם יכול להיות פשוט טמטום בובלילי טהור. יש גם מלא אנשים שחושבים שלהיות הומו או מוגבל זה מידבק

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifהעונש על משכב זכר הוא מיתה

לפי התנ"ך. זה די ידוע.

אוקיי, וזה רק מה שאסור להם

אין שום בעיה אם לפי התורה אם שני גברים רוצים לחיות ביחד. אבל מפה ולהגיד שאין להם זכות קיום זה כבר הגזמה!

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifאתה לא רציני, נכון?

מה זה גייז? זה זוג גברים שחיים יחד, כולל מין- הם מאוהבים לכל דבר, אז זה חלק מזה. מכאן שצריך להמית אותם- זה די ברור. חוץ מזה שמבחינתם זאת סטייה מינית, ואפשר לבחור אחרת. שני הדברים הם כמובן קשקוש מוחלט. השבוע היה קידום בעמוד הראשי לאיזו הודעה שבה נער חרדי שאל שאלה בפורום "נוער חרדי" - היית צריך לראות איזה עליהום עשו לו. אבל מי יודע אם החרדי לא יהיה רפורמי או מתקדם בדעותיו... אבל אם זה נכון- אז זה לא מקרי שתוקעים להם אותו לפני ערב השנה החדשה (אני לא קוראת לזה סילבסטר!!) - הוא בטח לגמרי יתנגד שהם יחגגו את זה

אני לא אמרתי שזה הדעה שלי

הם אמרו שלפי התורה אין להומואים זכות קיום, וזה דבר לא נכון! לא כתוב בתורה בשום מקום- להרוג את כל ההומואים. ואני אשמח לדעת למי את מתכוונת כשאת כותבת- "מבחינתם".

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifהסברים:

א. ברור לי שזאת לא דעתך
ב. לפי התורה אין זכות קיום למי שמקיימים משכב זכר. הומואים מקיימים משכב זכר. אז המסקנה ברורה. ג. מבחינתם = חרדים אורתודוכסים.

וזה הקטע שלא כל ההומואים מקיימים משכב זכר

יש הרבה הומואים (מן הסתם דתיים בעיקר) שלא מקיימים יחסי מין. דבר נוסף, עצם האקט הוא הבעייתי ולא הבנאדם עצמו. אלוקים ברא את כולנו, ככה שזה אבסורד להגיד על מישהו שהוא ברא שאין לו זכות קיום. ואלה שכתבו את ההודעות הקודמות הכלילו את כל הזרמים הדתיים ביחד, וקצת הרגיז אותי ההכללות האלה, אבל אני שמח שאת מבינה את ההפרדה

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifברור שיש הפרדה../images/Emo9.gif

אני עוד זוכרת לטובה את זוג הגייז הדתיים הרפורמיים המקסימים שהיו ב"אמא מחליפה", שלא לדבר שפעם למדתי לנגן על גיטרה, והייתה איתי בחורה דתיה, שאחרי כמה שנים יצאה מהארון כלסבית, וההורים שלה קיבלו את זה הרבה יותר יפה מאיך שאמא של חברה שלי קיבלה אותה, כשהסתבר שהיא דו-מינית. אה, ויש בקהילה את קבוצת ההומואים הדתיים! היה להם דוכן בעצרת שהייתה אחרי הרצח באוגוסט. לגבי המין- אני בספק אם זוג שחי כזוג לא עושים סקס, אפילו חיצוני (וגם אז זאת עבירה- של שפיכת זרע לשווא). אני לא מדברת, כמובן, על אלה שחיים בשקר ומתכחשים לנטיה שלהם.

דווקא אני מכיר

כמה זוגות כאלה שויתרו על סקס. ויותר מזה, יש זוגות שמורכבים מחילוני ודתי, וגם הם ויתרו על סקס. ברור ששפיכת זרע לשווא זאת עבירה, אבל היא לא עבירה שחייבים עליה מיתה, וחוץ מזה זאת עבירה שגם סטרייטים רבים עוברים עליה...

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifהם אומרים שהם ויתרו../images/Emo3.gif

קשה לי להאמין- זה אנושי. לאהוב בלי לנגוע זה כמו לאכול בלי לבלוע
(הנה משפט לסטטוס
)

טוב, להתווכח על זה כבר אין טעם

אני לא יכול לדעת מה כל אחד עושה בחדר המיטות שלו
בכל אופן, (שינוי חד בנושא) אני אשמח אם תשלחי לנו את ההצבעה שלך לטקס גולשי השנה בפורום

למעלה